Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Peak Performance - odzież


mm-f

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) liczyłam raczej na opinie użytkowników.

To dość drogie ciuchy i nie wiem czy warte zainteresowania a takie testy są pewnie płatną reklamą producenta więc nie ufam im za bardzo.

Tak więc jak znajdzie się ktoś bardziej wylewny to będę wdzięczna.

Dzięki... Więc nic nie napiszę o moich wrażeniach po rocznym, intensywnym używaniu ciuchów PP, bo przecież mi za to zapłacili... jak twierdzisz.

Pozdrawiam

Jacek

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzież wysokiej jakości, o podobnych cenach. Ceny powodują to ze powinni gwarantować poziom conajmniej The North Face czy Haglöfs, czy tak jest ciezko mi powiedziec gdyz w rodzinie mamy raczej estetyczne ciuchy tej marki a nie techniczne.

Ostatnio ogladalem wlasnie kurtke narciarska na polara, okolo 3000 zl, wiec raczej nie mało.

Tu masz troche tanszy wybor firmy, korony szweckie.

http://www.stadium.se/klader/herrklader/jackor#SearchInBrands=PEAK PERFORMANCE

zaznacz PEAK kropka

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) liczyłam raczej na opinie użytkowników.

To dość drogie ciuchy i nie wiem czy warte zainteresowania a takie testy są pewnie płatną reklamą producenta więc nie ufam im za bardzo.

Tak więc jak znajdzie się ktoś bardziej wylewny to będę wdzięczna.

No to poszłaś po bandzie. Mój pomysł polegał na tym, że właśnie wypowie się na ich temat Jacek, bo je użytkują intensywnie od paru miesięcy i liczyłem na ich opinie. Sam jestem zainteresowany kupnem modelu kurtki z zeszłego roku i myślałem, że poczytam na ten temat więcej niż w cytowanym artykule.......:confused:::sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje mi głowę popiołem posypać i przeprosić . Nie zamierzałam nikogo obrazić i jest to po prostu nieporozumienie. A to że sądziłam że ten test jest sponsorowany przez producenta to dlatego że jest to dość powszechna praktyka (taki PR). I jeśli jeszcze macie ochotę ze mną gadać to bardzo proszę o opinię. Odzież ta zrobiła na mnie duże wrażanie a nie jest łatwo znaleźć opinie w polskim internecie. Szukam też ( jeśli istnieje w PL) internetowego outletu bo ceny w sezonie są dość zaporowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałaś mnie do działań i przeszukałem intka, ale zapomnieć o tej kurtce którą chciałem - brak rozmiaru, dostęp wyczerpany itp., ale za to namierzyłem fajny sklep francuski (sieć znana w rejonie Trzech Dolin, Les Arc itp.) i dokonałem zakupu kurtki bardzo podobnej do tej którą chciałem kupić, ale Spydera. Jak kogoś interesuje, to się chwalę :stupid:

http://www.spyder.com/products/mens/jacket/jacket/454-enforcer/color/1750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) liczyłam raczej na opinie użytkowników.

To dość drogie ciuchy i nie wiem czy warte zainteresowania a takie testy są pewnie płatną reklamą producenta więc nie ufam im za bardzo.

Tak więc jak znajdzie się ktoś bardziej wylewny to będę wdzięczna.

Kurde, to ja tylko taki głupi jestem że kupiłem kurtkę i spodnie firmy o której w PL prawie nikt nie słyszał, mało tego kupiłem to przez internet nie macając tego nigdy wcześniej, uwierzyłem osobie która miała okazję to pomacać i teraz zamierzam w tym jeździć na dobre i na złe zupełnie gratisowo, nikt mi za to nie zapłaci, no co najwyżej ja sam własnym zdrowiem:eek:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje mi głowę popiołem posypać i przeprosić . Nie zamierzałam nikogo obrazić i jest to po prostu nieporozumienie. A to że sądziłam że ten test jest sponsorowany przez producenta to dlatego że jest to dość powszechna praktyka (taki PR). I jeśli jeszcze macie ochotę ze mną gadać to bardzo proszę o opinię. Odzież ta zrobiła na mnie duże wrażanie a nie jest łatwo znaleźć opinie w polskim internecie. Szukam też ( jeśli istnieje w PL) internetowego outletu bo ceny w sezonie są dość zaporowe.
Nikt się nie obraża. Jak wrócę z wyjazdu to skrobnę kilka zdań na temat PP. A to, że jeździmy jako redakcja z ciuchach ze zdjęcia poniżej, to kwestia naszego wyboru (w czymś przecież musimy), bo szmatki są naprawdę super.

peak-performance05_d.jpg

peak-performance05_d.jpg.4df5b1bf6671d58f966940188ad73207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż takiego specjalnego jest w tych strojach? Materiał z Chin, suwaki z Chin, szycie także, lub gdzieś w Azji. No, projekt wizualny może być dziełem własnych lub najętych projektantów i rozmiarówka może uwzględniać trochę większe rozmiary Skandynawów. Czyli może mniej pasować na kurdupli. A najważniejsze to MARKA, BRAND, LOGO itp. Za to płacimy najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałaś mnie do działań i przeszukałem intka, ale zapomnieć o tej kurtce którą chciałem - brak rozmiaru, dostęp wyczerpany itp., ale za to namierzyłem fajny sklep francuski (sieć znana w rejonie Trzech Dolin, Les Arc itp.) i dokonałem zakupu kurtki bardzo podobnej do tej którą chciałem kupić, ale Spydera. Jak kogoś interesuje, to się chwalę :stupid:

http://www.spyder.com/products/mens/jacket/jacket/454-enforcer/color/1750

Ten Spyder do Peaka ma sie nijak, za drogi itakie to wszystko na lata 80 w moich oczach. Peak duzo nowoczesniejszy, no i w kurtkach pikowanych dzis sie juz nie jezdzi, choc nie wszyscy tak robia.

Z tego co zauwazylem to Spyder ma bardziej z lansem na stoku do czynienia niz z prawdziwym nartowaniem.

A tu kurtka warta uwagi !

http://www.peakperformance.com/se/item/mens-heli-alpine-jacket-g37274005/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Spyder do Peaka ma sie nijak, za drogi itakie to wszystko na lata 80 w moich oczach. Peak duzo nowoczesniejszy, no i w kurtkach pikowanych dzis sie juz nie jezdzi, choc nie wszyscy tak robia.

Z tego co zauwazylem to Spyder ma bardziej z lansem na stoku do czynienia niz z prawdziwym nartowaniem.

A tu kurtka warta uwagi !

http://www.peakperformance.com/se/item/mens-heli-alpine-jacket-g37274005/

Ja mam spodnie Spydera od dwóch sezonów , czerwone ala "Jurek Owsiak" i sobie bardzo chwalę (Proplusion Taliored Fit). Od razu dodam, że znaczek pajączka to mam minimalny, prawie niewidoczny więc nie dla lansu kupione. Ze wszystkich które miałem okazje przymierzyć był dla mnie najwygodniejsze i najlepiej dopasowane. Termoregulacja i jakość - jak na razie sie sprawdza i jestem zadowolony. Chciałem właśnie dobrać kurtkę do tych gaci i tu... chyba poszukam innej marki np. Peak, bo design Spydera w kurtkach i ich krój to mnie odstraszają - i tu sie zgodzę z artixem. Musze oblukać tego "Pika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Spyder do Peaka ma sie nijak, za drogi itakie to wszystko na lata 80 w moich oczach. Peak duzo nowoczesniejszy, no i w kurtkach pikowanych dzis sie juz nie jezdzi, choc nie wszyscy tak robia.

Z tego co zauwazylem to Spyder ma bardziej z lansem na stoku do czynienia niz z prawdziwym nartowaniem.

A tu kurtka warta uwagi !

http://www.peakperformance.com/se/item/mens-heli-alpine-jacket-g37274005/

Nie zgodzę się z Tobą. Chyba inną kurtkę oglądałeś. Ta tzw. moja, nie jest pikowaną, a i poczytaj sobie opis jej na stronie "pająka". Co do lansu, to się z tobą zgodzę, ale nie w tym przypadku, bo na niej pajęczyny brak.:biggrin: A cena, którą zapłaciłem, to o 65% mniejsza od tej twojej.:cheerful:

Jeszcze raz link: http://www.spyder.com/products/mens/jacket/jacket/456-enforcer/color/1752

Edytowane przez mareknot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co Wy z tym lansem? :confused:: Kurtka jest kurtką. I tyle! Jednemu się podoba to, a drugiemu tamto. I tak wszystkie są szyte w tych samych wytwórniach, gdzie biedne chińskie czy wietnamskie dzieci, swoimi malutkimi rączkami, w pocie czoła, od rana do wieczora, ledwo nadążają z produkcją za dolara dziennie! Materiały takie same albo bardzo podobne (choć producenci nazywają je po swojemu). Kolorystyka podobna bo czy się to komuś podoba czy nie, wyroby te to jednak odzież, a to z kolei powoduje, że są one nierozerwalnie związane z modą! A moda jak wiemy się zmienia. A my jako konsumenci ulegamy manipulacjom speców od rynku i sprzedaży. Ale oczywiście wydaje nam się, że o wszystkim decydujemy my sami. Nigdy nie podchodziłem do zakupu sprzętu w ten sposób, że jak Spyder to dla lanserów, a jak Peak Performance to dla dyskretnych koneserów, którzy nie chcą się rzucać w oczy. Że niby podoba mi się kurtka Spyder ale jej nie kupię bo ktoś mnie uzna za lansera? Eeeeee .... Poważnie tak to widzicie? :eek: Dla mnie albo wyrób jest dobrej jakości albo złej. I to tyle. A o Spyderze chyba nie powiemy, że jest złej jakości??? :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu kurtka warta uwagi !

http://www.peakperformance.com/se/item/mens-heli-alpine-jacket-g37274005/

Ta kurtka faktycznie fajna. Możliwość grania warstwami daje wiele zastosowań pogodowych. Mnie w tych ciuchach urzeka kolorystyka bo poza estetyką ważne jest bezpieczeństwo na stoku a w takich intensywnych kolorach się jest po prostu bardzo widocznym.

Faktycznie większość kurtek wygląda jakby była szyta z jednego wykrojnika i różni się tylko materiałem, kolorem, ociepliną i oczywiście ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co Wy z tym lansem? :confused:: Kurtka jest kurtką. I tyle! Jednemu się podoba to, a drugiemu tamto. I tak wszystkie są szyte w tych samych wytwórniach, gdzie biedne chińskie czy wietnamskie dzieci, swoimi malutkimi rączkami, w pocie czoła, od rana do wieczora, ledwo nadążają z produkcją za dolara dziennie! Materiały takie same albo bardzo podobne (choć producenci nazywają je po swojemu). Kolorystyka podobna bo czy się to komuś podoba czy nie, wyroby te to jednak odzież, a to z kolei powoduje, że są one nierozerwalnie związane z modą! A moda jak wiemy się zmienia. A my jako konsumenci ulegamy manipulacjom speców od rynku i sprzedaży. Ale oczywiście wydaje nam się, że o wszystkim decydujemy my sami. Nigdy nie podchodziłem do zakupu sprzętu w ten sposób, że jak Spyder to dla lanserów, a jak Peak Performance to dla dyskretnych koneserów, którzy nie chcą się rzucać w oczy. Że niby podoba mi się kurtka Spyder ale jej nie kupię bo ktoś mnie uzna za lansera? Eeeeee .... Poważnie tak to widzicie? :eek: Dla mnie albo wyrób jest dobrej jakości albo złej. I to tyle. A o Spyderze chyba nie powiemy, że jest złej jakości??? :confused::

Arek, weź na luz. Wiem, że można podchodzić do tematu poważnie (niekiedy trzeba), ale również można z przymrużeniem ślepka. Czy mamy pisać tylko naukowe, poważne posty, czy też by się trochę pośmiać, niekiedy z siebie samego, czy też pożartować z innych (nikogo nie obrażając). Moim zdaniem, każdy z narciarzy chce się czymś wyróżnić na stoku. Jedni stylem jazdy, inni wyglądem zewnętrznym (odzież), a jeszcze inni urodą. W tym przypadku o sobie nie myślę. A, że ładny ciuch, jeżeli się trafi, jest jeszcze funkcjonalny, to moim zdaniem, należy się podzielić informacją z bliźnimi. A tak, między duchem a prawdą, w sumie jest parę firm, które produkują niezłą odzież narciarską i rozmowa na ich temat oraz wymiana poglądów jest wskazana. Od tego jest Forum. A jeszcze, jak się podzielimy adresami, gdzie można nabyć w dobrej cenie dobry towar, to wtedy wszyscy są zadowoleni. A na temat cen i produkcji, to jest inny temat. Wszyscy handlowcy nas rżną, jak barany. Wystarczy porównać cenę przed sezonem, a po jego zakończeniu. Ot tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...