Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy warto wybrac sie do Kornplatz ???


Arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

kronplatz

Chce się tam wybrać 15.03.2014 .

Może ktoś zna jakieś fajne pensjonaty w miare blisko wyciągów.

Polecam mieszkanie w miejscowości Olang ( Valdaora ) - region dwujęzyczny. Nie potrzeba kwatery blisko wyciągu bo skibusem w 5 min jesteś pod gondolką.

Zawsze rezerwuję noclegi przez internet. Najchętniej w Olangu środkowym w centrum. Jestem teraz w pracy, ale wieczorkiem z domu mogę Ci dać kilka namiarów w których byłem. Jeżdżę tam prawie co rok lub 2x w roku. Super górka, nowa infrastruktura, trasy dla każdego, od prostych do wymagających.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto!Górka narciarsko jest zarąbista,trasy szerokie od 3 do 7 km długości,obsługiwane niemal wyłącznie przez gondole. :angel:

Jeśli jednak nie lubisz jeździć 2 razy tą samą trasą,to max 2 - 3 dni Ci wystarczą na jej dogłębne poznanie.

Zawsze później możesz ruszyć kawałek dalej,np. na Sella ronda... :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mieszkanie w miejscowości Olang ( Valdaora ) - region dwujęzyczny. Nie potrzeba kwatery blisko wyciągu bo skibusem w 5 min jesteś pod gondolką.

Zawsze rezerwuję noclegi przez internet. Najchętniej w Olangu środkowym w centrum. Jestem teraz w pracy, ale wieczorkiem z domu mogę Ci dać kilka namiarów w których byłem. Jeżdżę tam prawie co rok lub 2x w roku. Super górka, nowa infrastruktura, trasy dla każdego, od prostych do wymagających.

Polecam.

Bardzo bym prosił o te namiary ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kriendl.it/?L=2

pensjonat Corones w samym centrum nad sklepem sportowym przed przystankiem skibusa - jest prawie po przeciwnej stronie ulicy co kriendl.

Najlepiej zobacz sobie na maps.google.pl największe powiększenie i chodzisz sobie po uliczkach, oglądasz pensjonaty i po nazwach szukasz str. w necie tych co Ci się podobają.

Masz też na str. Kronplatzu noclegi i możesz wybierać hotele i pensjonaty. Tak samo po drugiej stronie w St. Vigilio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kronplatz jest moim zdaniem fajny miejscem, godnym polecenia. Sporo niebieskich i czerwonych tras, infrastruktura na dobrym poziomie (moze nawet na bardzo dobrym, podgrzewana gondola itp), przyjazny klimat w kanjpkach. Troche mniej ludzi niz na sella rondzie ( takie odnioslem wrazenie bedac tam kilka razy ).

Jednak moze lepiej abys napisal czego oczekujesz po osrodku narciarskim, jakie trasy preferujesz, jakie inne osrodki ci sie podobaly itp, wtedy bedzie latwiej.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...