Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WPISY NA PROFILU (o mnie)


BuenosAires

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że jest trudno.

Polska nie jest taką zielona wyspą jak matołek głosi.

Polska nie jest nawet białą wyspą, bo śnieg pada jak od czapy :angel:

Mimo to dużo tu mercedesów, bmw, audi, subaru i innych aut.

Sporo ludzi wyjeżdża.

Ktoś jest lekarzem i udaje, że koperta to nie łapówka.

Prawnicy też udają, że porada jest dopustem bożym.

Ale większość z nas to pasjonaci.

Zatem:

1. Może warto uzupełnić wpis na profilu?

2. Wypełnić go zgodnie z instrukcją?

3. Jak rejestruję się po raz pierwszy to powiedzieć coś o sobie?

4. Jak szukam porady to napisać coś więcej?

5. To ułatwi zadanie i piszącym, i odpowiadającym

6. Taka prosta zasada: jak chcę coś otrzymać to najpierw muszę sam coś dać.

P.S.

Trudno pisać do kogoś kto pyta, a w profilu ma np. Michał, umiejętności - 0

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jest trudno.

Polska nie jest taką zielona wyspą jak matołek głosi.

Polska nie jest nawet białą wyspą, bo śnieg pada jak od czapy :angel:

Mimo to dużo tu mercedesów, bmw, audi, subaru i innych aut.

Sporo ludzi wyjeżdża.

Ktoś jest lekarzem i udaje, że koperta to nie łapówka.

Prawnicy też udają, że porada jest dopustem bożym.

Ale większość z nas to pasjonaci.

Zatem:

1. Może warto uzupełnić wpis na profilu?

2. Wypełnić go zgodnie z instrukcją?

3. Jak rejestruję się po raz pierwszy to powiedzieć coś o sobie?

4. Jak szukam porady to napisać coś więcej?

5. To ułatwi zadanie i piszącym, i odpowiadającym

6. Taka prosta zasada: jak chcę coś otrzymać to najpierw muszę sam coś dać.

P.S.

Trudno pisać do kogoś kto pyta, a w profilu ma np. Michał, umiejętności - 0

W zasadzie racja ,ale po co ta polityka. Co do skali umiejętności jest beznadziejna i określenie swoich umiejętności narciarskich w skali forumowej : 1 ma tu mnóstwo dobrych narciarzy. Akurat u mnie to się zgadza bo byłem jedynką i zostanę jedynką.:smile: Najbardziej mnie denerwują wpisy na profilu lekceważące innych forumowiczów .Jedna pani wpisała sobie imię :apococotowiedzieć i jako drugi post wstawiła ofertę sprzedaży nart. Wkurzyłem się wtedy... Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skalą miałem największe problemy... Niby wychodzi mi koło 8, ale prawda jest taka, że wszystko i tak weryfikuje trasa. Może być ktoś, kto też ma wpisane 8, a na gigancie leje mnie, jak psa... Z drugiej strony, jak dam za mało, to też będzie lipa. Myślę, że głównym powodem, dla którego osoby całkiem nieźle przycinające nie podają skali umiejętności jest skromność. Poza tym ludzie są różni. Czasem ktoś może mieć wątpliwości i zastrzeżenia co do naszych umiejętności i potem w sposób nieładny komentować to na forum. Zakładam, że wiele osób się tego boi. Od razu mówię - jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do moich umiejętności, to możemy się sprawdzić :) Dostawałem już nie raz srogie baty i jakoś to przełknę. Wiem, że są na forum ludzie, (a przynajmniej jeden człowiek na pewno), którzy byliby w stanie klepnąć mnie o 5 sek. na 45 sekundowym slalomie, ale jestem pewien, że są też tacy, którzy wpisali sobie np. "7" i mniej więcej tyle dostaliby ode mnie na prostym gigancie. Także to nie jest aż tak miarodajne. Dlatego nie traktowałbym skali umiejętności wiążąco. Ważne, żeby cokolwiek było tam wpisane, żeby chociaż orientacyjnie można było wiedzieć :) I błagam ludzie, nie przejmujcie się innymi, jesteśmy tutaj dla siebie! Każdy coś wnosi, każdy coś wynosi. Dlatego przychylam się do postulatu przedmówców i zdecydowanie namawiam do wypełnienia rubryki "o sobie" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Jedna pani wpisała sobie imię :apococotowiedzieć i jako drugi post wstawiła ofertę sprzedaży nart. Wkurzyłem się wtedy... Pozdrawiam.

Jak ktoś się wstydzi własnego imienia to już jego problem i pretensje do rodziców a nie do całego świata:stupid:

Co do skali , to chyba większość "starych" forumowiczów , po jakimś czasie , obniżyło sobie "cyferkę" , lub wręcz zaniżyło swój poziom a z nowymi to jest już różnie .Ci co się rejestrują tylko po to , żeby coś np. sprzedać , wpisują co bądź ,ale ci co pozostają na forum , z reguły , po jakimś czasie , weryfikują swój poziom:smile: .

A to :

" 6. Taka prosta zasada: jak chcę coś otrzymać to najpierw muszę sam coś dać."

jest zwykłą oznaką kultury i szacunku do innych forumowiczów. Przecież ( chyba? ) nikt na forum nie jest za karę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie racja ,ale po co ta polityka. Co do skali umiejętności jest beznadziejna i określenie swoich umiejętności narciarskich w skali forumowej : 1 ma tu mnóstwo dobrych narciarzy. Akurat u mnie to się zgadza bo byłem jedynką i zostanę jedynką.:smile: Najbardziej mnie denerwują wpisy na profilu lekceważące innych forumowiczów .Jedna pani wpisała sobie imię :apococotowiedzieć i jako drugi post wstawiła ofertę sprzedaży nart. Wkurzyłem się wtedy... Pozdrawiam.

Temat sam kilka razy poruszałem. Dlatego zawsze byłem za tym aby pierwsze posty "sprzedam, co kupić, szukam koleżanki" bez uzupełnionego profilu od razu pociskać do "odpoczywalni" ...Nie darmo ktoś ustala zasady aby się do nich nie stosować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka też musi być, od niej zależy czy wybudują nam wyciągi narciarskie.

I czy będzie NAS NA NIE STAĆ.

Merytorycznie:

1. Skala jak skala umiejętności. Nie jest taka zła. Skoro akceptuję regulamin to powinienem także ze zrozumieniem wypełnić kwestionariusz.

2. Sporo wśród forumowiczów instruktorów, zawodników z AMP, MP PZN, Family Cup, innych fachowców. Może po prostu wpisać to w tabelę. Wtedy jest pełna jawność i w czasie dyskusji wiem z kim rozmawiam.

3. Nie są to oświadczenia majątkowe :biggrin: , a tylko wiadomości potwierdzające doświadczenie w dziedzinie narciarstwa.

To moje wolne przemyślenia.

Uważam, że taki stan by dobrze skatalogował naszą społeczność i podniósł poziom wortalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno pisać do kogoś kto pyta, a w profilu ma np. Michał, umiejętności - 0

Ja mam wpisane 1 i już jest różnica :wink: Dogadujemy się super :happy:

A tak swoją drogą - to może byś się Buenos pojawił na świętokrzyskich stokach i poznał naszą familiję forumową z nizin?

Pewnie coś zmontujemy w pierwszym tygodniu lutego.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka też musi być....

A ja myślę , że nie musi , no chyba że faktycznie gdzieś w kontekście spraw związanych z narciarstwem.

Jak będę chciał sobie "popolitykować" to pewnie znajdę jakieś "branżowe" forum:wink: , na którym będę mógł ponadawać na wszystko i wszystkich:cool::

Forum Skionline jest dla mnie formą odskoczni od tej właśnie codziennej "pożal się Boże polityki" i innej szarzyzny dnia powszedniego , i niech tak pozostanie , amen :smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wpisane 1 i już jest różnica :wink: Dogadujemy się super :happy:

A tak swoją drogą - to może się Buenos pojawił na świętokrzyskich stokach i poznał naszą familiję forumową z nizin?

Pewnie coś zmontujemy w pierwszym tygodniu lutego.

Z przyjemnością.

Tylko poproszę w środku tygodnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek). Z wielką przyjemnością. :laughing:

Jeździć nie musimy, ale byśmy sobie pogadali :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...