Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kamil Stoch nokautuje


Rekomendowane odpowiedzi

Oby Kamil miał rację, wkrótce się dowiemy:

http://olimpiada.interia.pl/news-soczi-2014-kamil-stoch-skomentowal-upadek-nic-powaznego-sie-,nId,1105200

Wg tego co mówił śnieg na zeskoku jest miękki ... się Rosjanie popisują tym przygotowaniem, ostatnio trasy, teraz skocznia...:rolleyes::

a w Zakopcu i Wisle ciapaty snieg nikomu nie przeszkadzał...:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że część skoczków w pierwszym konkursie skakała na czerwonych i niebieskich nartach bez logo. O co chodzi ? Co to za narty ? Czyżby ze względów reklamowych, albo jakaś firma nie wykupiła licencji MKOL ? W innych konkurencjach narciarskich nie widziałem takich nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie inaczej kiedy skaczą na skoczni, którą znają. Na dużej w Soczi nie było zimowych zawodów, tylko letnie i skakał na niej tylko Kubacki i Ziobro.

Zresztą Rosjanin też upadł i u niego skończyło się to dużo gorzej.

a może po prostu coś mu nie wyszło. Najlepszym sie zdarza. Czy od razu musi to mieć związek z narodowością skoczni? To juz mała obsesja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu coś mu nie wyszło. Najlepszym sie zdarza. Czy od razu musi to mieć związek z narodowością skoczni? To juz mała obsesja...

Kto tutaj napisał o narodowości :stupid: Zacytowałam tylko co Kurczek i sam Kamil powiedzieli zaraz po skoku o śniegu. Wiadomo, że każdemu się może zdarzyć.

Zwyczajnie skojarzyło się mi to z ostatnimi wywrotkami na trasach biegowych, a chodziło mi o wydaną kasę na przygotowanie igrzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tutaj napisał o narodowości :stupid:

Nieśmiało przypomnę... :

się Rosjanie popisują tym przygotowaniem, ostatnio trasy, teraz skocznia

jest jeszcze rynna Ligockiego, roztocza Bydlinskiego i kilka innych plag elementarnych...

Ale ja sie tylko czepiam.. :stupid:

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało przypomnę... :

się Rosjanie popisują tym przygotowaniem, ostatnio trasy, teraz skocznia

jest jeszcze rynna Ligockiego, roztocza Bydlinskiego i kilka innych plag elementarnych...

Ale ja sie tylko czepiam.. :stupid:

Owszem napisałam tak, ale w sensie wydanych pieniędzy, jeszcze raz podkreślam. Są organizatorami to logiczne, że użyłam ich narodowości. Każdego innego organizatora tak bym nazwała... Dopisujesz sobie do moich słów swoje interpretacje... o co ci chodzi? :confused::

I przypominam, nie tylko nasi sportowcy mają wywrotki, sporo ich było ostatnio, więc nie ma to znaczenia akurat kto się wywrócił - jak nadmieniłam trochę wyżej rodak "organizatorów" (tak wolno mi pisać?), również zaliczył upadek i to poważny.

http://sport.wp.pl/kat,1039867,title,Powazny-upadek-Maksimoczkina-na-treningu,wid,16403026,wiadomosc.html

http://www.sport.pl/soczi2014/1,130061,15436585,Soczi_2014__Problemy_organizatorow_przez_pogode__Zbyt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem napisałam tak, ale w sensie wydanych pieniędzy, jeszcze raz podkreślam. Są organizatorami to logiczne, że użyłam ich narodowości. Każdego innego organizatora tak bym nazwała... Dopisujesz sobie do moich słów swoje interpretacje... o co ci chodzi? :confused::

I przypominam, nie tylko nasi sportowcy mają wywrotki, sporo ich było ostatnio, więc nie ma to znaczenia akurat kto się wywrócił - jak nadmieniłam trochę wyżej rodak "organizatorów" (tak wolno mi pisać?), również zaliczył upadek i to poważny.

http://sport.wp.pl/kat,1039867,title,Powazny-upadek-Maksimoczkina-na-treningu,wid,16403026,wiadomosc.html

http://www.sport.pl/soczi2014/1,130061,15436585,Soczi_2014__Problemy_organizatorow_przez_pogode__Zbyt.html

Passs... Kobiety mają zawse rację... :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dzisiaj to było chamstwo ze strony komentatorów w TVP. Nie wiem ile tam ludzi czekało na skok Stocha w kwalifikacjach zwłaszcza że po serii próbnej miał najlepszy wynik, skoczył Prevc a Ci mówią że Stoch nie skacze i wiedzieli już o tym ale nie chcieli mówić.. ładnie sobie nabili oglądalność, wiocha. Zero szacunku do widza, ludzie czekają godzinę ponad a Ci taki news, nie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiałem podczas dojazdu Kamila do progu podczas drugiego skoku jak zamknąć papaje naszym komentatorom,którzy jeszcze przed odbiciem wieszali złoty medal na Kamilowej szyi .Niby ludzie są w okolicach sportu od lat-za nasze pieniądze- a zachowują się tak jakby w żaden sposób nie czuli sportu i jego magii,na która składa się m.in.nieprzewidywalność.

Mnie osobiście =cytując J,Ziobrę-rozwalili imprezę bo zamiast cieszyć się skokiem Kamila musiałem rzucać wiązankami w ich kierunku.Szkoda,że Zimocha radio nie chce sklonować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kasai to w ogóle dla mnie to jest meeegaaaa - taki wiek i jeszcze będąc aktywnym z takimi wynikami w sporcie, tyle lat skakania i o włos od złota - i zapowiedział, że za 4 lata chce dalej skakać na olimpiadzie:biggrin: - jak widzę jego uśmiech i to, jak teraz skacze (widać, że sprawia mu to radochę) to nie sposób go nie lubić:smile:

Ale to wątek: "Kamil nokatuje" - więc wracając do Kamila - jak czekałem na wyniki, to myślałem, że znowu zlecę z tego rowerka - ale tym razem z nerów - na szczęście wystarczyło przewagi na złoto - wniosek jest jeden - jak Kamil skacze to trzeba jednak przed telewizorem kręcić, bo zawsze wtedy wygrywa:tongue::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest PIĘKNIE!!! O ile się nie mylę, jesteśmy w tej chwili na 8 miejscu w klasyfikacji medalowej - przed Chinami i tuż za Norwegią :stupid:

Kasai to prawdziwy gigant! Wcale bym bardzo nie protestował, gdyby to on zdobył złoto. To znaczy nie do końca tak :) w sensie, gdyby Kamil z jakichś względów nie wygrał, to gdyby Kasai zajął jego miejsce, to chyba wtedy byłby to najlepszy scenariusz :) Życie go nie oszczędzało (jego matka spłonęła w pożarze domu i coś tam było, że zdobędzie dla niej medal na IO i będzie skakał tak długo, jak będzie trzeba, ale medal dla matki zdobędzie - dziś osiągnął cel, zdobył swój pierwszy medal olimpijski, mimo że to juz jego 7 Igrzyska).

Widziałem, że część skoczków w pierwszym konkursie skakała na czerwonych i niebieskich nartach bez logo. O co chodzi ? Co to za narty ? Czyżby ze względów reklamowych, albo jakaś firma nie wykupiła licencji MKOL ? W innych konkurencjach narciarskich nie widziałem takich nart.

Tu jest sprawa zagmatwana, a dotyczy dwóch marek: Sport 2000 i Fluege.de. Sport 2000 czyli firma, która się właśnie przebija do narciarskiego świata po długiej walce. Tak naprawdę to narty Fischera, tyle że sprzedawane jako marka własna sieci sklepów sportowych z zachodniej Europy. Obie strony zyskują, bo Fischer chciał mieć alternatywną markę, a firma Sport 2000 chciała się reklamować. Problem w tym, że to miejsce na nartach jest według przepisów zarezerwowane dla reklam producentów sprzętu, a nie np. sklepów, i FIS początkowo tych nart nie dopuszczał.

Spór toczył się od trzech lat, Fischer wytykał FIS-owi, że robi mu problemy, choć jednocześnie dopuścił narty Fluege.de, które niby są nową nazwą starej dobrej Germiny, ale też reklamą portalu rezerwacji lotów i wycieczek. O ile w PŚ już obie marki są dopuszczone, o tyle na IO nie ma prawa być żadnych logotypów sponsorskich - jedynie nazwy producentów. Myślę, że własnie dlatego nie ma żadnych napisów na tych nartach. Chociaż... nie tak do końca - Janek Ziobro ma jeden napis :stupid:

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...