Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było dzisiaj - Roch śle pozdrowienia :)

Nowy-1.jpg

"Jakby to delikatnie ująć... A nie, zdjecie przedstawia wszystko tak jak było dziś w realu. Przez wiekszą część dnia taka właśnie mgła. Widoczność na kilkadziesiac metrów a miejscami na kilkanaście i cały czas padał deszcz, a później deszcz ze śniegiem. Powyzej 2500 już śnieg. Poźniej odrobine widocznosć się poprawiła, ale i tak bez szału. (.....)

Nowy-2.jpg

Prognozy nie są optymistyczne. Pogoda ma sie taka utrzymać przez najblizszych 7 dni, tylko ma byc zimniej. Jutro zamykaja wszystko - zostaje jazda na lodowcu. Mam nadzieje ze tam bedzie lepiej. Z pozytywnych rzeczy to maja tu w Spaarze promocje na 6-pak goessera i jegermeistera (wiec sie tym racze) :) no i jest przyzwoita "wodka z kwiatka" - nie znam niemieckiego ale jest narysowany niebieski kwiatek, wiec nazywam ja fiołkowa :)"

Nowy-4.jpg

Wy dostajecie "Pozdro" a ja buziaki :)

Nowy-1.jpg.51f6865cdaa67976ed2be7d37a2ccd96.jpg

Nowy-2.jpg.cda2783a37d2bd33f95dc1f24b0a88f8.jpg

Nowy-4.jpg.7a3ef55868fdc30e7dfd11f0dac0f189.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dobrac do neta :biggrin:

Wszystkich serdecznie witam i pozdrawiam! Jak widac na zdjeciach, jest srednio ciekawie. Na dole caly czas pada deszcz, u gory caly czas sypie. Najgorsza w tym wszystkim jest mgla.... Dzis rano w momencie stalo sie tak, ze wszystko dookola mialo taki sam kolor... Ale w koncu nie jest tak zle :) pocieszam sie tym, ze jestem w Alpach, a wg wiekszosci prognoz jutro ma sie jakos niesmialo przebic slonce!!! :) :) zobaczymy, jak to bedzie. Zdjec niestety nie moge wrzucac, bo jak tylko probuje, to cos mi sie wiesza - taki mam telefon :/ ale Wrozka jest jak widze doskonalym przekaznikiem :)

Co do tego, dlaczego w tym terminie. Nie jest to wyjazd, ktory organizowalem. Ja tu jestem tylko gosciem. Zostalem zaproszony i korzystam :) organizator jest ograniczony urlopowo - jakis czas temu zamenadzerowal wszystko i tyle. Poprzedni tydzien byl ponoc idealny. Od 5 maja podobno tez ma byc slicznie, wiec widocznie mamy pecha.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat jest bardzo proste

Jeśli pracujesz od do w korporacji i musisz planować sobie urlop wczesniej to jakie masz wyjscie :rolleyes::

Olać wyjazd bo pogaoda jest do bani :cool::

Sorry,rzeczywiście mam przyzwyczajenia i brak empatii człowieka wolnego,który nie pracuje i stara się dostosować plany do przyrody,a nie z nią walczyć...A o pracy w korporacji zawsze marzyłem,ale żadna mnie nie chciała a swojej nie udało mi się zbudować,bo za dużo czasu poświęciłem nartom,rowerowi i windsurfingowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dalej marzę...

I nie ma się co śmiać,to wyższy stopień wyrafinowania-wtedy doceniłbym,że udało mi się wyrwać raz w roku na 4 dni jazdy w deszczu i mgle,do czego mnie usilnie namawiano w tym samym terminie,przekonując, że prognozy pogody nie maja znaczenia,a najważniejsze,żeby wykorzystać sobotę i niedzielę:crazy::laughing:i stracić tylko 2 dni robocze...:crazy::laughing:

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z dziś :)[ATTACH=CONFIG]15698[/ATTACH]
Hmmm, ja wczoraj zrobiłem takie jak niżej :)Coś mi sie zdaje, że musielismy się ocierać o siebie, może jechać tym samym skibusem, może gadać a moze choć uśmiechać sie do siebie itp., itd. :)[ATTACH]15699[/ATTACH][ATTACH]15700[/ATTACH]e9yrypat.jpgunu8e6uz.jpga2y8ebat.jpgWysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

uploadfromtaptalk1398762189680.jpg

uploadfromtaptalk1398762206019.jpg

uploadfromtaptalk1398762189680.jpg.6d0f6a31d94328b60cdc4922569d9c56.jpg

uploadfromtaptalk1398762206019.jpg.681b314901131bab03e20b3011dd74fe.jpg

Edytowane przez gajowy01
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słabo ta pogoda wygląda na ten tydzień... ale jakbym miał zawsze planować wyjazdy "na pogodę", to bym spędzał na nartach ledwo kilka dni w sezonie. Pomijając skrajności typu pracę w "hodowli szczurów", to większość ma jakieś tam

zobowiązania, że nie może sobie ot tak z dnia na dzień wyjechać. Ja np. nie mam problemu z urlopem... ale te chociaż 2 tygodnie wcześniej wypada poinformować o tym. A w kontekście prognoz... wróżb, to jak planowanie na pół roku do przodu. Więc nie ma co się przejmować, tylko robić swoje - raz będzie lepiej, raz gorzej.

A zawsze może się trafić jak pod koniec marca, że w dniu wyjazdu w piątek prognozy mówiły o całym tygodniu śnieżyc, a skończyło się na 1 dniu śnieżycy i reszcie tygodnia lampy na świeżym, naturalnym śniegu. Chyba by mnie szlag trafił, gdybym mógł odwołać wyjazd, a potem w tygodniu zerknął na kamerki... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaha :) To może zgadajcie się :)
Właśnie jestem w Polsce, ale za parę chwil/dni tam wrócę :)Widać mnie na czerwono jakby co, ew. z niebieskimi dodatkami, moze nawet w licznej grupie :)
No słabo ta pogoda wygląda na ten tydzień... ale jakbym miał zawsze planować wyjazdy "na pogodę", to bym spędzał na nartach ledwo kilka dni w sezonie. (...) Więc nie ma co się przejmować, tylko robić swoje - raz będzie lepiej, raz gorzej.(...)
Dziś jest juz znacznie lepiej z tego co widzę :)A co do reszty pełna zgoda, gdyby śniegu nie było - to byłby problem :)...a tak to spoko, poza tym dziś jest wielce OK, moze się utrzyma, będzie dobrze, pojezdzimy, a przynajmniej poćwiczymy propriocepcję... slalomek jednak raczej nie biorę ;)[ATTACH]15701[/ATTACH] [ATTACH]15702[/ATTACH] [ATTACH]15703[/ATTACH] [ATTACH]15704[/ATTACH] Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

uploadfromtaptalk1398777099513.jpg

uploadfromtaptalk1398777134177.jpg

uploadfromtaptalk1398777149477.jpg

uploadfromtaptalk1398777172107.jpg

uploadfromtaptalk1398777099513.jpg.498ce202e4e6adcf2fa922d26740a2ce.jpg

uploadfromtaptalk1398777134177.jpg.d6f5eccfff7fc27b2c87244d812065eb.jpg

uploadfromtaptalk1398777149477.jpg.63f1200e7512becd2436a4c866e2d94b.jpg

uploadfromtaptalk1398777172107.jpg.1afba7806346a9e56b5dee30423d503d.jpg

Edytowane przez gajowy01
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...