Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Solda 2014/15


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz dobrze,że my nie planujemy. (my marzymy):rolleyes::

Z naszego planowania zazwyczaj wychodzą "nici".

Ale Solda w "planach" jest. (jak zwał tak zwał te nasze plany/marzenia)

Wyjątkowo ta miejscówka przypadła nam do gustu.

Resztę scenariusza dopisze życie.Bo jak to mawia z sarkazmem mój senior.

"Co se człowiek w głowie umyśli to przydzie mucha i skryśli".:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dla SB i Figo. Solda rusza 25 października!

Tak tam jest co roku, że rozpoczęcie sezonu jest w ostatnią sobotę października, więc to nie jakiś wielki news:tongue:, a zresztą to jest ich cichy plan który często się nie realizuje, tak było w ostatnich 2 latach, że z braku śniegu otwarcie ośrodka było przesunięte o tydzień, albo tydzień z lekkim okładem. Tak czy tak to jak dla nas jest bez znaczenia, bo my jeśli to po 1 listopada, ale z decyzją w ostatniej chwili, główny czynnik decyzyjny to czy jest pogoda:rolleyes::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Fajna ta Solda tylko coby tyle tych tyczków tam nie stawiali. No i dojazd też nie należy do lajtowych. Ale miejsce swój urok ma i jest tanio.

Pozdrawiam.

Tyczki nastawiane na trasach to jakiś dramat jest.:shocked:

I te zakręty do Soldy to masakra jakaś.:mellow:

Nikomu bym nie polecał wyjazdu do Soldy.:cool::

A sam nie mogę się doczekać kiedy znów zaznam tych "strasznych katuszy".:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Solda tylko coby tyle tych tyczków tam nie stawiali.

Szczerze powiem że osobiście nie odczułem żadnych, ale to żadnych dolegliwości związanych z tyczkami w Sulden, no może taka jedna, kiedy były wolne to sobie jeździłem po nich i raz zahaczyłem nartą i mi ją zerwało, a ja zatrzymałem się z 100 m niżej, a z racji "tłumów" jakie tam panowały nie doczekałem się na nikogo kto jechał by z góry i przywiózł by mi nartę, więc musiałem po nią iść sam:mad::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że osobiście nie odczułem żadnych, ale to żadnych dolegliwości związanych z tyczkami w Sulden, no może taka jedna, kiedy były wolne to sobie jeździłem po nich i raz zahaczyłem nartą i mi ją zerwało, a ja zatrzymałem się z 100 m niżej, a z racji "tłumów" jakie tam panowały nie doczekałem się na nikogo kto jechał by z góry i przywiózł by mi nartę, więc musiałem po nią iść sam:mad::.

Wyglądało to podobnie jak w Andorze :tongue:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o nic,tak o

Zastanawiam się czy miałeś miętkie lądowanie bo w Pirenejach było fajne ,widziałem na własne oczy :laughing:

Prawie zazdrościłem tego lądowania :stupid:

No tu był ślizg po twardym, ale bez efektu piłeczki pimpągowej:biggrin:

Jak chcesz to pokażę Ci gdzie:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...