Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zdradzilem The North Face


artix

Rekomendowane odpowiedzi

The North Face zawsze był moim faworytem, i tej właśnie marki kurtki szukałem. Niestety stało się inaczej gdy zobaczyłem to. Sezon zaczyna się w końcu za parę tygodni :wink:

[ATTACH=CONFIG]16532[/ATTACH]

http://www.adventure-journal.com/2013/11/gear-review-bergans-of-norway-glittertind-jacket/

Kupiłeś, czy planujesz zakup? Wygląda zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The North Face zawsze był moim faworytem....

Ilekroć było mi dane pomacać The North Face, to tyle razy nie mogłem się nadziwić skąd się bierze to że jest to tak ceniona marka, jak dla mnie to był to zawsze jakiś taki wyrób "czekoladopodobny", nic mi tam nie pasowało, kolorystyka jakaś taka mdła, tkaniny nieprzyjemne w dotyku, krój to już w ogóle porażka, a cena za to co widzę w sklepie na wieszaku jakaś zupełnie abstrakcyjna:confused::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zbroja kompletna. Bergans posiada pomarańczowe zamki , więc była tylko jedna drogaPortki TNF OrangeKask Anon Striker Orange Okulary z dwoma sszkłami, czarnym i OrangeW sobotę kierunek Mayrhofen:cool::

IMAG0493.jpg

IMAG0494.jpg

Jest szansa ze tez bede odnajdywany na kamerkach :biggrin:

IMAG0493.jpg.126b9fa492c465f90be4bc829cd11c35.jpg

IMAG0494.jpg.a561d3e488d3e6080751970a56ff22d6.jpg

Edytowane przez artix
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja kompletna. Bergans posiada pomarańczowe zamki , więc była tylko jedna droga

Portki TNF Orange

Kask Anon Striker Orange

Okulary z dwoma sszkłami, czarnym i Orange

W sobotę kierunek Mayrhofen:cool::

[ATTACH=CONFIG]16886[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]16888[/ATTACH]

Jest szansa ze tez bede odnajdywany na kamerkach :biggrin:

No a jak tam bielizna? Wiesz, głupio by było gdybyś tak na przykład wyciągał siurło z seledynowych gaci pod pomarańczowymi spodniami!:shocked: Jeszcze gorzej gdyby gacie były w kwiatki lub np. misie czy słoniki.:smile:

A, musisz jeszcze dobrać zapach wody toaletowej. Do pomarańczowych portek to coś z kwiatowej nuty D&G, Gucci lub jakiś świeży zapach Kenzo. W żadnym wypadku Boss czy stary Fahrenheit. Nie pasują! :smile:

To tak na marginesie, żart! Nie przejmuj się!:smile:

Miłego szusowania! Mam nadzieję że strój się sprawdzi a pogoda dopisze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne Atrix!Ja poszedłem w takie dziwne kolorki Salomona :stupid:

resizeImage.aspx.jpg

Teraz szukam zielonych gaci :wink:Zielony kask już mam.PS. Jak kupiłem tą kurtkę to pomyślałem że mi odwaliło na stare lata (na żywo ten niebieski jest jakby fioletowy). Jednak po tym co zobaczyłem w ostatni weekend w Solden to jestem cienki bolek... :biggrin:

resizeImage_aspx.jpg.c2667cc3e226e3129509c5bbd0929a10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...