Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec Ski Arena


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Zieleniec 11.03.2026r.

Na otwarcie +6C, w ciągu dnia doszło do +12C. Niestety nie zmroziło w nocy więc wszędzie od rana miękki śnieg. Jeździło się jednak w tych warunkach dobrze, nie tworzyły się muldy jedynie lekkie odsypy. Najlepiej trzymały trasy na Gryglówce, W5 przy Orlicy i W3 przy  pomarańczowym Winterpolu, który zazwyczaj jest najbardziej rozjeżdzony. Nieco gorzej na Nartoramie. Do Mieszka nie dotarłem, nie ma tam juz przejazdu koło Orlicy, trzeba by ściągać narty.  Działają wszystkie kanapy oprócz Grapy (ta już zakończyła sezon) i część talerzyków. Śniegu na trasach jeszcze dość sporo, chociaż część szerokich polan już mocno zwężona. Działa łącznik do Masarykowej Chaty i z Nartoramy do Winterpoolu. Bez kolejek, ale frekwencja jak na prawie połowę marca i środek tygodnia dość spora (znacznie większa niż w zeszłym tygodniu w CG, Świeradowie czy Szklarskiej). Pojeżdzone do 13.00🙂

Start Nartorama:

20260311_083042.thumb.jpg.313f938e395c2ffd533656949c1da555.jpg

20260311_090140.thumb.jpg.ff6f0ca87808c09c002c780e4b674935.jpg

20260311_090535.thumb.jpg.1b8c51067d88fd893cc3912672892d6e.jpg

20260311_093207.thumb.jpg.a5b2e2e5c95a95b377a2ec72380e23d5.jpg

20260311_092741.thumb.jpg.f6e494462500f2d8dd33ede8fd4fb31a.jpg

 

Zapasy śniegu na górze i dole Nartoramy

20260311_092832.thumb.jpg.af78c20bbce9b2529b39b7875c499db0.jpg

20260311_090126.thumb.jpg.54970b13948b5fa1ffd5d662be1bbe80.jpg

Łączniki do Masarykowej i Winterpolu

20260311_092455.thumb.jpg.e9f1da8c7c3d074145559b6ba732dab0.jpg

20260311_092416.thumb.jpg.86d8059da3fc22bda6413e1f5825615a.jpg

Gryglówka

20260311_095536.thumb.jpg.28feedc65444b018305862011d737b97.jpg

 

W3

20260311_100018.thumb.jpg.40a30c1519db33b414e2ce2324a09c58.jpg

20260311_100022.thumb.jpg.c69310b9fefbe9d11692928e3265bb39.jpg

 

W5 (przejazd z Winterpoku tylko wąski pas w środkowej części, góra i przez las już nieprzejezdne)

20260311_101236.thumb.jpg.a9bbf713dfffca8a615ebd89df4bcbf0.jpg

20260311_101351.thumb.jpg.a70b7b124f8825ec441a4dd1d3f29710.jpg

20260311_101354.thumb.jpg.53a179598697f9e15bb95321cde694b1.jpg

20260311_101511.thumb.jpg.2ba2c80ecd2062cc6f502491a1a99195.jpg

 

Do Mieszko brak przejazdu na nartach

20260311_101332.thumb.jpg.6ab04ce7a42dddc33bb3a2d1b527c165.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB Gryglówki:

🎿 Jeszcze dwa weekendy na stoku!

Wiosna coraz śmielej zagląda w góry, a to oznacza jedno – powoli zbliżamy się do końca sezonu narciarskiego. Trochę szkoda… ale zanim schowamy narty do piwnicy, zostały nam jeszcze dwa weekendy wspólnej jazdy!

Jeśli więc czujecie jeszcze niedosyt zimy, to jest idealny moment, żeby spędzić dzień lub cały weekend na stoku. Poranki wciąż potrafią być świetne do jazdy, a wiosenne słońce tylko dodaje temu wszystkiemu uroku. ☀️⛷️

📅 Jeździmy jeszcze:

•⁠  ⁠ten weekend
•⁠  ⁠i następny weekend

W tygodniu stoki będą już nieczynne, dlatego warto wykorzystać te ostatnie dni sezonu.

Wszystko wskazuje na to, że niedziela, 22 marca będzie ostatnim dniem sezonu narciarskiego. Tym bardziej zapraszamy Was serdecznie – wpadnijcie jeszcze po kilka ostatnich skrętów tej zimy.
Niech to będzie piękne, słoneczne zakończenie sezonu! ❄️

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2026 o 22:55, grimson napisał:

Zielu kończy kręcić w ten weekend.

Odpalają nocne jazdy, plus wszystko co może, to będzie działać:

Ostatnie dni sezonu narciarskiego w Zieleńcu. Finał jazdy już 22 marca

Wynika że Nartorama jeszcze cały czas kręci, w wekend 28 i 29 marca oprócz Nartoramy jeszcze Mieszko ma działać:

 

 

 

Screenshot_20260325_202046_Chrome.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Wynika że Nartorama jeszcze cały czas kręci, w wekend 28 i 29 marca oprócz Nartoramy jeszcze Mieszko ma działać:

 

 

 

Screenshot_20260325_202046_Chrome.jpg

to elegancko, bo strona Zieleńca podawała wcześniej, że kończą kręcić w ostatni weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...