Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

urwana piętka tylnego wiązania


kmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

...Czy da się dokupić i zamontować brakującą część czy jedynym wyjściem jest kupno nowych wiązań?...

Części pewnie nie dostaniesz. Ale w serwisach narciarskich mogą mieć cały tył.

Mnie wymieniano przód w takim samym wiązaniu (device311).

Miał gość jakąś używkę, wymienił i u znajomego śmiga do dziś.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega dareklewandowski miał problem z wiązaniem.

SB opisał cały ten fakt.

I zadał końcowe pytanie,które jest na końcu poniższego tekstu.

Ciekawe zdarzenie mięliśmy z nartami Darkalewandowskiego, ale od początku...

Jeszcze przed wyjazdem Darek wysłał mi narty Salomony dosłownie kilka dni jeżdżone "do roboty", czyli do ostrzenia i smarowania, darek wspominał że to super narta, jednak po ostatnim oddaniu ich do serwisu gdzieś w Warszawie nie dało się na nich jeździć.

Już jak je dostałem kurierem to z kartonu wypadła śruba odpowiedzialna za napięcie sprężyny przedniego bezpiecznika. Po oglądem te narty i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to.... no masakra, zadzwoniłem do Darka i mówię że ja się nie podejmuję serwisu tych nart, bo to się nadaje tylko na pełny serwis maszynowy. Ślizgi były nierówne, w jednym miejscu gładkie, a w innym porowate jak papier ścierny, krawędzie na oko były nie równe.

Narty oddałem do serwisu Marcina Szafrańskiego i tam je zrobiono perfekt. Dzień przed wyjazdem przypomniałem sobie o śrubie i że trzeba Darkowi wyregulować te wiązania, no i się okazało że śruby bezpiecznika się nie da wkręcić, a poza tym wiązanie wygląda na uszkodzone - noski co trzymają przód buta są luźne, tak nie powinno być.

Po szczegółowych oględzinach nart stwierdziłem że wiązania się niewspółmiernie zużyte w porównaniu z nartami, moja diagnoza... po prostu ktoś podmienił w serwisie w Warszawie Darkowi wiązania, a przy okazji spieprzył ślizgi i krawędzie - masakra!!!

Jednak wzięliśmy te nart na wyjazd z myślą że oddamy je tu do serwisu, no i tak zrobiliśmy....

Jak serwis w Solden podszedł do zagadnienia...

Napisali od Salomona, a Salomon kazał zaproponować klientowi wymianę wiązania na komplet nowych wiązań w cenie 50 e, wraz z wymianą oczywiście.

Ciekawe jak u nas by to zostało załatwione?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się kojarzy, że Atomic wymieniał za free tyły tych wiązań:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/7874-Atomic-wycofuje-wadliwe-wi%C4%85zania

Ale to na pewno zależy czy one się łapią w odpowiedni rocznik. No i nie wiem czy ta akacja z wywianą ciągle jest. Mnie to dopadło na wyjeździe w Alpach więc pozostało tylko wyrzucić wiązania do kosza i kupić na miejscu nowe..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...