Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

La Molina - Masella 24.01-31.01


Rekomendowane odpowiedzi

Jazdy non-stop , pustek na trasach i tylko ok 45 km tras - zapraszam

tras jesli nie wieje jest dokladnie 138 km ;)

co do opadow sniegu ;-) ma padac od piatku/soboty z reszta jakby nawet nie padalo a nie wialo to sniegu jest wystarczajaco :wink:

Edytowane przez vado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bajka :biggrin: Z tego co piszesz i co widać, to w takich okolicznościach ceny, tras, "tłoku", to można zajeździć się tam na śmierć :happy:

Dla jednych bajka , dla innych lipa

Pisałem przyjechało tu ok 40 osób z naszego pięknego kraju , jedni będąc tu jadą do ANDORY , bo lepiej itd. tylko pytanie brzmi czemu tu się zalokowali ? bo tanio ? bez sensu

inni szukają dziury w całym ale najważniejsze to nie słuchać

ps. i niespodzianka okazało się że Itaka wykupiła ubezpieczenie narciarskie :eek: i to mamy w cenie , nie wiedziałem i się normalnie ubezpieczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych bajka , dla innych lipa

Pisałem przyjechało tu ok 40 osób z naszego pięknego kraju , jedni będąc tu jadą do ANDORY , bo lepiej itd. tylko pytanie brzmi czemu tu się zalokowali ? bo tanio ? bez sensu

inni szukają dziury w całym ale najważniejsze to nie słuchać

[/quote

Jakoś mnie to nie dziwi :rolleyes::

Nasza nacja już tak ma w większości musi sobie pobeceć :stupid:

Często h... wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych bajka , dla innych lipa

Pisałem przyjechało tu ok 40 osób z naszego pięknego kraju , jedni będąc tu jadą do ANDORY , bo lepiej itd. tylko pytanie brzmi czemu tu się zalokowali ? bo tanio ? bez sensu

inni szukają dziury w całym ale najważniejsze to nie słuchać

Jakoś mnie to nie dziwi :rolleyes::

Nasza nacja już tak ma że często musi sobie pobeczeć :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do uzbezpieczenia,jak ktos nie kupuje sam i nie wie co ma lepiej wykupic na stoku przy stacji ( dotyczy sie to takze andorry ) poniewaz jakby cos odpukac sie stalo to ubezpieczenie miejscowe dziala jakby "odrazu" na miejscu jest bardzo dobra miniclinica , bo w przypadku ubezpieczenia zewnetrznego to wpierw telefon w waszym przypadku do pl, oni sie kontaktuja z ubezpieczalnia miejscowa, oddzwaniaja gdzie macie isc itd.....wiec to trwa

A i wiele tanich ubezpieczen nie ma wykupionej opcji na chelikopter a wielokrotnie przy komplikacjach jest wzywany ( la molina np ma caly czas w pogotowiu swoj nie musza sciagac go gdzies z daleka )

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych bajka , dla innych lipa

Pisałem przyjechało tu ok 40 osób z naszego pięknego kraju , jedni będąc tu jadą do ANDORY , bo lepiej itd. tylko pytanie brzmi czemu tu się zalokowali ? bo tanio ? bez sensu

inni szukają dziury w całym ale najważniejsze to nie słuchać

No tak, jak ktoś lubi zwiedzać ośrodki, zaliczać trasy i podróżować no to lipa, a jak ktoś chce po prostu wyjeździć się i zajeździć się, no to ma pełnię szczęścia :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spa było grane , wymeczony człowiek maksymalnie , promocyjna oferta 10 eu za wejście

Fajny basen ale nie doplywania lecz sporo fajnych kombinacji z hydromasazem plus sauna

Masella region fajniejszy od LaMolina

Trasy dłuższe niż tu wiecej śniegu naturalnego

Słoneczko , bajka , wiatr zatrzymał górę i lipa wyszła delikatna

Niestety pierwszy raz nie jechała z nami rezydentka i ......... Szkoda pisać

Aressi wczoraj nie byłem pewny czy polecać Ci na sto procent region ale po dzisiejszym dniu kupuj śmiało

Polecam jednak wariant wypożyczenia samochodu na lotnisku w Barcelonie aby być nieżaleznym od grupy i w razie złej pogody jechać gdzie chcesz i kiedy chcesz

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę zdjęć dla miłośników szusowania poranek

Kopia DSC02030.jpg

Kopia DSC02043.jpg

Kopia DSC02042.jpg

rano bajka , słońce sztruks trochę wiało ale tłumy na trasach porażające

Kopia DSC02045.jpg

Kopia DSC02046.jpg

zjechaliśmy cały region bez orczyka na samą górę , zamknęli z powodu wiatru i faktycznie jak wiechaliśmy ławką na samą górę "łeb urywało"dzień super a byłby lepszy gdyby nie "mądrala" z naszego kraju co zabrał wszystkim godzinę zabawy na stokach

57da830e3c159_KopiaDSC02030.jpg.7b61315238249b9f3c770f6a6aeab7ff.jpg

57da830e43293_KopiaDSC02043.jpg.aeb9782960191df7acd94d441a975fc5.jpg

57da830e4b18c_KopiaDSC02042.jpg.a91948581da612a5f3bf86498406ed41.jpg

57da830e5187a_KopiaDSC02045.jpg.f56fa44802c70df20883170319fc398f.jpg

57da830e58211_KopiaDSC02046.jpg.4f2970b9790b484e895746125b539ec7.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jednak wariant wypożyczenia samochodu na lotnisku w Barcelonie aby być nieżaleznym od grupy i w razie złej pogody jechać gdzie chcesz i kiedy chcesz

Bo to jest o wiele lepszy wariant:biggrin:zwlaszcza ze jest co pozwiedzac po nartach ;-) a i pare innych stacji tez jest w poblizu oraz nie jest sie uzalenionym od grupy:tongue: nie wspominajc juz o superowych knajpach w poblizu gdzie wieczorkiem mozna sobie zjechac:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kurcze pecha ze teraz caly czas wieje i nie udalo sie wam jeszcze samej gory zaliczyc bo i widoki super i trasy tez.Mozna przy ladnej pogodzie usiasc sobie na lezaczku w sloncu i poogladac Pireneje ze schroniska na gorzeA normalnie to wschod slona tak wyglada w La Molina :wink:

DSC_9685.jpg

A takie widoki u gory

DSC_9236.jpg

DSC_9685.jpg.2eea77a8b6dd098ebc68bf6cbb5e2c0e.jpg

DSC_9236.jpg.9bd3cab08837e8c0ef9ca86022c99060.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Kolejny dzień ze słońcem, błękitnym niebem, pustymi stokami, wylizanymi trasami ze sztruksem do 17.00, smaczną michą i wygodnym hotelem? :rolleyes:: Za połowę wartości ferii w Zakopanem? :biggrin:

Niestety mylisz się , dziś do godz 12 miałem narciarzy na stoku , raz nawet z 20 osób widziałem

Słońce świeciło pięknie ale zato dół tras ciut słabiej trzymał temperatura na dole plusowa

Szukając optymalnych dla nas czyli pustych i słonecznych ujezdzilismy się maksymalnie

Otwarte były wszystkie główne wyciągi

Widoki zapierające dech

Szukając minusów jest jeden , nie ma klimatycznych knajp tylko ta jedna wymieniana wcześniej ale on jest z boku Lamoliny a my dziś cały dzień w Masella , ceny w knajpach :

Piwo 0,4 - 3,5 grzane wino 4 , objad np. Jagniece kotleciki 11 , zup nie polecam nie trafiła się dobra

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...