Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupię Skipass


majk99

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, napisz dogadamy sie co do kupna, rygula.marek@gmail.com

Ile masz skipassow do sprzedania ?

Potrzebuje skipassy na region arlberg, miejscowosci St.Anton, St.Christof,Lech, Zurst ...

Pozdrawiam

Byłeś w Alpach kiedykolwiek?

Wytłumacz konkretnie o co Ci chodzi?

Jakim cudem ma mieć ktoś karnety na jakiś region w domu, karnety kupuje się na miejscu w kasie.

O co chodzi?

Może jeżyka nie znasz?

Nie bój się nie trzeba znać żadnego, można być zupełne niemową i nie dopuszczam takiej opcji żeby nawet w tak przykrym przypadku nie udało się odejść od okienka w właściwym karnetem.

Przemek tu nalewa z Ciebie i robi se jaja, a Ty to łykasz jak pelikan:rolleyes::

Maskara normalnie:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kolega kupi użyty skipass za pół ceny to jakie oszczędności - na paliwo i noclegi nie wyda , a potem i tak będzie się mógł pochwalić przed znajomymi ,że był w St Anton....:biggrin:

A na to to nie wpadłem, ale idąc tropem tego co napisałeś, to ja wymyśliłem i proponuję taką usługę:

Za jedyne 20 e mogę wysyłać kartki z pozdrowieniami do znajomych, oczywiście nie moich tylko zleceniodawcy:tongue:

Czyli tak, melduje ktoś swoim znajomym że jedzie na narty w Alpy, bierze urlop siedzi w domu udaje że go nie ma, a ja w jego imieniu wysyłam kartki z Tyrolu np.:biggrin:

aha, 20e od kartki oczywiście:stupid:

ale podana cena jest już z kartką, znaczkiem:applause:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie skipasy których w życiu używałam - zawsze zostawiam na pamiątkę :)

Kiedyś też zostawiałem...:smile: (moje pierwsze "alpejskie" skipassy były jeszcze takie "na gumce", którymi można było dostać po gębie jak wyskakiwały z czytnika). Ale jedna przeprowadzka, druga i gdzieś się zapodziały. Trochę szkoda...:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też zostawiałem...:smile: (moje pierwsze "alpejskie" skipassy były jeszcze takie "na gumce", którymi można było dostać po gębie jak wyskakiwały z czytnika). Ale jedna przeprowadzka, druga i gdzieś się zapodziały. Trochę szkoda...:sorrow:

Spoko! Pewnie gdzieś tam na strychu stoi zakurzony karton ze skipassami :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl po przeczytaniu Waszych niektórych wpisów. Żadko to mówię, ale cieszę się że jadę do st.Anton , przynajmniej mało Polaków tam będzie!! marudzenia i narzekania nie będę musiał słuchać :P Będę miał święty spokój, słońce, śnieg i ok 130 km tras :) Trochę się rozczarowałem co do narciarzy, nie wiem skąd w Was tyle nie ufności i zazdrości.

Stąd moja poprzednia uwaga o gorolach, przyzwyczajony jestem do obcowania z innymi ludźmi. Widać nawet "porządne" forum narciarskie pełne jest hejterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolega chciał kupić skipasy tzw. domowej roboty? Coś w tym stylu jak domorośli informatycy ładowali kiedyś bilety sieciowe na komunikację miejską w Wawie, oczywiście cena była zdecydowanie atrakcyjniejsza niż w oficjalnych punktach. Nie chciałbym tu nikogo oskarżać o nieuczciwość ale innego racjonalnego wytłumaczenia powstania tego wątku nie widzę:happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl po przeczytaniu Waszych niektórych wpisów. Żadko to mówię, ale cieszę się że jadę do st.Anton , przynajmniej mało Polaków tam będzie!! marudzenia i narzekania nie będę musiał słuchać :P Będę miał święty spokój, słońce, śnieg i ok 130 km tras :) Trochę się rozczarowałem co do narciarzy, nie wiem skąd w Was tyle nie ufności i zazdrości.

Stąd moja poprzednia uwaga o gorolach, przyzwyczajony jestem do obcowania z innymi ludźmi. Widać nawet "porządne" forum narciarskie pełne jest hejterów.

Chłopie, wyluzuj... Jaka nieufność? Jaka zazdrość? Jacy hejterzy? Zadajesz głupie pytanie czy ktoś ma w Polsce do sprzedania skipass na St. Anton (a dlaczego ktoś miałby mieć?) i do tego spodziewasz się że ma 4 sztuki 6-dniowe! I jesteś zdziwiony lekką szyderą?

Idź grzecznie do kasy na miejscu jak każdy normalny narciarz, kup, a po powrocie opowiedz jak było i czy warto jechać, zamiast obrażać ludzi.

Pozdrawiam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...