Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty AM


mifilim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapytam tych co bardziej wiedzą i w tym siedzą:

Za radą m.in. SB :eek:przesiadłem się na progressory 10+ C-line 176 cm (po rc4 race sc pro i sl9 ) i jeździło mi się bardzo dobrze tzn. znaczna różnica na tym co jest zwykle na stoku tzn. rozjechane, muldy lub świeży. Teraz chcę iść o krok dalej w tym kierunku i pytanie jest: co Wy na RTM 84 14/15 ? Mówią , że są trochę sztywne i mało zwinne. Inne propozycje (w tej cenie)?

Dzięki

Pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a co byś powiedział na Head really,magnum :smile:

No właśnie ja nie wiem. Co byś Ty powiedział w odniesieniu do tego co mam + moja propozycja RTM 84:confused:: vs. inne propozycje typu Rev 85? Albo Dynastar Powertrack 89?

Z jakiegoś niejasnego powodu ciągnie mnie do RTM. :stupid: Ale nie chcę ulegać emocjom. :cheerful:

Edytowane przez mifilim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nie wiem. Co byś Ty powiedział w odniesieniu do tego co mam + moja propozycja RTM 84:confused:: vs. inne propozycje typu Rev 85? Albo Dynastar Powertrack 89?

Z jakiegoś niejasnego powodu ciągnie mnie do RTM. :stupid: Ale nie chcę ulegać emocjom. :cheerful:

Michał jeśli chodzi o Heda Magnum czy Really to obie podobne nartki,zdecydowanie bardziej na trasę

Oczywiście poza też można ,dobry narciarz to i spokojnie na slalomce pojeżdzi poza :wink:

Podałem Ci te propozycję bo jesteś(lub byłeś) raczej narcirzem któremu bliżej do nartek slalomowych

Twoje propozycje i kolegów to nartki które już nie będą tak zwinne jak moja propozycja(powyżej 80 pod butem i promień robią swoje)

Ja jeżdziłem na RTM,b.dobre nartki ale dla mnie to mało dynamiczna nartka(chyba że jako druga),ale sam musisz spróbować,każdy ma inne preferencje,uwarunkowania :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slalomki + te RTM to dość dobry wybór, jeśli chodzi o szerokość pod butem. To ok 15-20 mm różnicy w szerokości narty. Generalnie nie obawiałbym się o to, że narta jest za sztywna, bo akurat w przypadku uniwersalności i jazdy po trasie jest to atut. Szczególnie przy promieniu który jest większy niż na slalomce, pozwoli to swobodniej się czuć na większych prędkościach i da więcej komfortu na twardym. Co do zwinności - jak dla mnie to nie jest cecha narty, a narciarza :) Każdą nartą pojedziesz krótkim skrętem. Nawet taką co skoczkowie na nartach skaczą, czy chociażby typową nartą do zjazdu.

Z drugiej strony jeśli posiadasz poza slalomką tego C-Line, to nie lepiej pójść krok dalej, i wziąć coś ok 90 mm? Nie będę polecać Ci firmy, bo to tak jak z samochodm, ważniejsza jest długość, szerokość, taliowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jeśli posiadasz poza slalomką tego C-Line, to nie lepiej pójść krok dalej, i wziąć coś ok 90 mm? Nie będę polecać Ci firmy, bo to tak jak z samochodm, ważniejsza jest długość, szerokość, taliowanie.

...a może i masz rację?:confused:: Chyba trochę potestuję i w tym segmencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...