Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rossignol Hero Elite ST-TI + Hero WC SI 90 SC


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj zamieszkały z nami nowe nartki - Rossignol Hero Elite ST-TI 2016 o długości 157 cm wraz z butami Hero WC SI 90 SC...

...przyznam się, że są bardzo śliczne a całość sprzętu wygląda pięknie - zazdroszczę trochę, że niestety nie jest mój :wink:

Paula do tej pory jeździła na Salomonach Origins Lavach 2012/13 ale przestały starczać - po pierwszych testach, nie omieszkam coś napisać, co do jej odczuć i wrażeń z jazdy.

Oby tylko zima przyszła szybko :smile:

12247930_874915255938239_2727370997545651957_o.jpg

Edytowane przez marboru
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jakoś nic nowego nie chce zamieszkać ,wszystko jakieś używane, stare pora coś z tym zrobić :biggrin:, ten post to dobry bodziec do jakiejś zmiany :wink:. Pozdrawiam

Nie trzeba myśleć i czekać, tylko trzeba działać :laughing: Po głowie zaczęły mi parę dni temu chodzić SL, jakieś używane jako druga narta. Parę dni patrzyłem po Allegro, po OLX, a dziś do domu przywiozłem nowe Salomony 3V, co prawda nie najnowszy model, ale nówki i po taniości :happy:

Mariusz, no to Paula z racji nowego ekstra sprzętu zajeździ Cię... jakby dwuznacznie to nie brzmiało :laughing:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zacząłem od kurtki takiej firmy na K.

Gratuluję :happy: Po mnie również chodzi jeden z modeli nowe kurtki na K :wink: Tylko moja stara kurtka na K jakoś się nie zużywa i trudno się zdecydować, w takiej sytuacji, na nową, jak ma się kilka innych priorytetów zakupowych.

Coraz częściej myślę o kupnie nart szerszych pod butem, zarówno do free jak i do turowania - tylko jakoś nie mogę trafić na odpowiedni zestaw dla siebie.

Może ktoś ma jakieś propozycje?

Mariusz, no to Paula z racji nowego ekstra sprzętu zajeździ Cię... jakby dwuznacznie to nie brzmiało :laughing:

:biggrin: Może tak być :happy: Jej rozwój narciarski jest dla mnie zaskakujący - robi Dziewczyna z roku na rok gigantyczne postępy :applause:

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...