Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GoPro HERO w Biedronce za 399zł - dobra promocja !


coza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Natrafiłem na promocję w biedronce na kamerkę sportową GoPro Hero , którą sam użytkuję i jestem z niej zadowolony.

Kamera posiada podstawowe funkcje, do filmowania na dworze nadaje się wyśmienicie, taką kamere teraz możecie kupić w cenie 399 ! uważam że jest to spora obniżka i warto kupić :)

http://www.biedronka.pl/pl/product,id,15247,name,kamera-sportowa-gopro-hero-chdha-301

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, jest to najprostsza wersja GoPro dostępna obecnie w sprzedaży. Cena w oficjalnym sklepie internetowym GoPro to 129,99$ - dodam, że jak kilka lat temu kupowałem GoPro Hero 3 Black Edition to najtańszą opcją było właśnie skorzystanie z tego sklepu (pod warunkiem, że zamówienie na adres w US). Ogólnie opłacało się wtedy przez pośrednika sprowadzić ze Stanów. Jeśli "Stonka" sprzedaje tą kamerę za 399zł to chyba taniej się nie znajdzie...

Parametry tej kamery w linku (pod zdjęciami w zakładce "Technical Specs"): http://shop.gopro.com/cameras/hero/CHDHA-301.html

Edytowane przez Lokibalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od funduszy jakie chce się przeznaczyć na kamerę. Osobiście nie wziąłbym raczej tych niskobudżetowych kamer.

Moje GoPro też ma 1920x1080 60fps, ale dodatkowo ma 2.7K 30fps i 4K 15fps (umówmy się te 15fps to tylko do robienia nagrań statycznych, bo dla prędkości 54km/h przypada 1 klatka co 1 przebyty metr i to już widać, że nagranie jest "poszarpane"). Najbardziej sobie cenię te 2.7K 30fps, które jest na prawdę dobrym rozwiązaniem do kręcenia fajnych ujęć ;) I tak w trakcie renderowania ustawiam parametry w taki sposób aby rozmnożyć liczbę pikseli z 2.7K do 4K - wtedy w YT zauważyłem trochę lepszą jakość...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj zamówiłem na gearbest Xiaomi Yi z kilkoma akcesoriami w sumie za 368zł. Przede wszystkim w 1920x1080 ma 60kl/s. Generalnie zbiera bardzo dobre opinie.

Dobrze zrobiłeś Marcin. Już niedługo Xiaomi będzie synonimem kamery tzw.sportowej. Zobacz jakie robi telefony! Widziałeś moje SJ za 56 dolców. Mam ją już chyba z 5 lat i nadal mi słuzy.Czas na zmianę bo nie ma zdalnego sterowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam SJ4000 i powiem wam że jest rewelka obraz ostry a kolory łał. Sprawdzona pod wodą (rafa) filmy rewelacyjne oraz na motorze gdzie szybkości są duuuże a ostrość obrazu mucha nie siada :biggrin:

Na nartach jeszcze nie testowałem choć pewnie już nie długo ją przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z SJ4000 to tylko trzeba uważać by od SJCam była. W necie sporo informacji jak odsiać podróbki.

Ja teraz (w Black Friday konkretnie) kupiłem goggle z wbudowaną kamerką Liquid Image All Sport http://www.liquidimageco.com/collections/all-sport

Ma być uzupełnieniem mojej SJ4000, którą nie chcę montować na kasku. Wrażenia z użytkowania jak najbardziej OK. Jakość filmów HD. Trochę widoczny efekt rybiego oka, ale raczej w panoramach statycznych obiektów; w "akcji" zdecydowanie lepiej.

Testy tutaj:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coza czy możesz podać trochę danych - która to seria kamer? ile wytrzymuje na baterii i czy można ładować z powerbanku? czy można nagrywać podczas ładowania?
wytrzymuje około 4h, nie sprawdzałem opcji z powerbankiem bo jeszcze nie mialem okazji tyle nagrywać w ciągłej pracy.

Jest to podstawowa wersja kamery, nagrywa maksymalnie 30fps w full hd. Na obecną chwilę jestem z niej zadowolony, nie mam też bardzo wygórowanych wymagań co do sprzętu za taką cenę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamerkę SJ4000 Wifi głównie używam jako rejestrator do auta, ale jak chce to może również posłużyć jako sportowa. Polecam.

[video=youtube;6biY4Z_QttY]

ta kamera jest słaba nawet zła - balans bieli jest dramatyczny , nie jestem jakimś mega fachowcem ale tutaj wyrażnie brakuje optyki dla mnie efekt nie do zaakceptowania - snieg powinien być biały nie szary i brudny.....

podobnie działa jak nie gorzej naszego forumowego kolegi Krugera kamerka jak sie nie mylę Sony:

[video=youtube;faZ1BRKrF6E]

wiem że krecić w słońcu to nawet telefon może ...... jednak ten ma już lepszą optyke od tego SJ4000 mimo że tam nawet hd nie ma :)

[video=youtube;2gbRC0tUrb4]

[video=youtube;geaJj8uHTK0]

popatrzcie na kolor bieli godzina 16:30 pochmurne niebo i kolejny film z telefonu ..... :

[video=youtube;DGGp7q5HowA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kamera jest słaba nawet zła - balans bieli jest dramatyczny , nie jestem jakimś mega fachowcem ale tutaj wyrażnie brakuje optyki dla mnie efekt nie do zaakceptowania - snieg powinien być biały nie szary i brudny.....

podobnie działa jak nie gorzej naszego forumowego kolegi Krugera kamerka jak sie nie mylę Sony:

wiem że krecić w słońcu to nawet telefon może ...... jednak ten ma już lepszą optyke od tego SJ4000 mimo że tam nawet hd nie ma :)

popatrzcie na kolor bieli godzina 16:30 pochmurne niebo i kolejny film z telefonu ..... :

Jodek nie oszukuj siebie i kogoś jeśli chodzi o te filmy, kamerki, balans bieli i kolory :laughing: O edycji video też za wiele nie mów :wink: Na czym ty te filmy czy zdjęcia oglądasz? Serio uważasz, że te 3 filmiki postawione za przykład są lepsze od filmiku Strzelca z SJ4000 ??? Film Krugera kolorystycznie szału nie robi, ale pewnie przy edycji video jakieś filtry ponakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kamera jest słaba nawet zła - balans bieli jest dramatyczny , nie jestem jakimś mega fachowcem ale tutaj wyrażnie brakuje optyki dla mnie efekt nie do zaakceptowania - snieg powinien być biały nie szary i brudny.....

podobnie działa jak nie gorzej naszego forumowego kolegi Krugera kamerka jak sie nie mylę Sony:

[video=youtube;faZ1BRKrF6E]

wiem że krecić w słońcu to nawet telefon może ...... jednak ten ma już lepszą optyke od tego SJ4000 mimo że tam nawet hd nie ma :)

[video=youtube;2gbRC0tUrb4]

[video=youtube;geaJj8uHTK0]

popatrzcie na kolor bieli godzina 16:30 pochmurne niebo i kolejny film z telefonu ..... :

[video=youtube;DGGp7q5HowA]

Moja to taki wynalazek http://www.redleaf.pl/redleaf_rd32ii_sport_camera.html przy dobrym świele jest ok filmy z pod wody extra ale w cieniu lub pochmurne dni średnio sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...