Narty - skionline.pl
Jump to content

Przemekc1

Members
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Excellent

About Przemekc1

Personal Information

 • Imię
  Przemek
 • Miejscowość
  Chrzanów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kwestia gustu, ja przyznam, że czasami nawet lubię jak coś gra na stoku, a czasami wolę jeździć w ciszy. Podobnie zresztą jak w trakcie biegania czy siłowni.
 2. Koninki ogłosiły w zasadzie start: https://www.facebook.com/koninki/posts/4429054037110206
 3. W sytuacji gdzie sądy oddalają tyle mandatów za rzekome złamanie prawa nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób coś takiego mogłoby przejść. Stacje obecnie działają w ustalonym reżimie sanitarnym. Po otwarciu dla narciarzy nie zmieniłoby się kompletnie nic w tym względzie. Także o ile rozumiem, że stacje mogą obawiać się kar nakładanych przez policję/sanepid to już w skuteczne pozwy osób prywtnych nie wierzę. Nikt nie jest w stanie udowodnić gdzie się zaraził.
 4. Trochę nie widzę tych pozwów, mamy w ogóle jakiś przykład takiego pozwu w naszym kraju w związku z covidem? Przecież koleje weekendami wywożą tysiące ludzi tylko bez nart. Podobnie jak działa wiele sklepów i marketów gdzie również przewalają się tłumy. Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś kogoś pozywał, a co ważniejsze pozwał i wygrał sprawę bo i ciekawe jak miałby to udowodnić. Także spore teoretyzowanie.
 5. W tygodniu to pewnie inna rozmowa i wszędzie będzie sprzęt. Udanej zabawy! Nam się bardzo podobało i na pewno wybierzemy się w tym sezonie jeszcze raz.
 6. Tak swoją drogą wypożyczalnia Raszka ma również punkt w Szczyrku, tylko zdaje się działają jakoś na zmiany, bo mnie poinformowali, że w ten dzień działają akurat w Wiśle. Wyjście z tego co patrzę po zdjęciach to jakieś 30-40minut na spokojnie, tak jak mówię to był nasz pierwszy raz. Wyszliśmy dwa razy, trzeci raz pewnie też byśmy podeszli, ale zrobiliśmy długi postój na górze, bo była bardzo ładna pogoda i już byśmy się nie wyrobili w czasie, a nie chcieliśmy dopłacać za cały dzień wypożyczenia. Wydaje mi się, że bez problemu, koleżanka ma mniej więcej tyle wzrostu i jest szczupłej b
 7. Nie wiem skąd jesteś, ale ja w zeszły weekend wybrałem się ze znajomymi do wypożyczalni Raszka Sport w Wiśle, a potem Skolnity. Na miejscu wszystko wytłumaczyli, sprzęt razej dosyć stary, ale za to każdy z nas dostał inne wiązania, więc od razu mogliśmy się nauczyć obsługi kilku Skolnity na pierwze wejście wydaje się bardzo spoko (tylko teraz trzeba patrzeć, bo chyba mają zjazdy dla "zawodników", więc nie wiem jak z podchodzeniem. Ludzi na skiturach łącznie z nami nie było nawet 10 osób. Początkowo w planie był Szczyrk, ale podzwoniłem tam do wypożyczalni i nie było szans nic dostać, poz
 8. Przecież nigdy to tak nie działało, bo i jaki w tym sens. Stacje snieżą tyle żeby mieć przyzwoite warunki gdzieś do połowy marca, bo potem to i tak nikt nie jeździ. Jaki byłby sens władować tysiące tylko po to żeby śnieg leżał na trasie do maja. Ja byłem na nartach pierwszy raz końcem listopada i niektóre stacje tylu Tylicz czy Kasina już wtedy miały pełno śniegu, już nie mówiąc o Białce. Potem oczywiście sporo stopniało, ale baza była.
 9. Przecież stacje działały już przed zamknięciem, niektóre już wtedy miały dużo śniegu, a do tego dośnieżały w międzyczasie. Zresztą parę ostatnich dni to na prawdnę mocne śnieżenie. Biorąc pod uwagę, że nadciągają naturalne opady pewnie wiele stacji ma już przygotowany stok jak należy. Zresztą teraz jest dosyć ciepło, stawiam, że w trakcie tego największego mrozu, który ma się pojawić jeszcze uruchomią się armatki.
 10. Nie mogę już edytować poprzedniego postu, teraz doczytałem, że wypożyczalnie sprzętu są zamknięte razem z wyciągami, nie wiedziałem o tym - mógłby ktoś potwierdzić?
 11. Trochę nie na temat, ale chciałbym spróbować skiturów. Miałem w planach wypożyczyć w nowym centrum skiturowym w szczyrkowskim, ale dowiedziałem się, że całe centrum też jest nieczynne. Czy ktoś może polecić jakąś wypożyczalnię w Szczyrku (lub po drodze do Szczyrku od strony Bielska) gdzie wypożyczę taki sprzęt?
 12. Przemekc1

  Słotwiny Arena

  Jest, nazywa się KRYNICA.ski Tylko żeby było bardziej skomplikowanie nie należą do niego Słotwiny Arena i Jaworzyna
 13. Pożyjemy, zobaczymy. Ja tam w tym tygodniu widziałem, że niektóre stacje na podhalu dalej naśnieżają, a idąc tym tokiem rozumowania to bez sensu, bo zaraz zamknięcie. Właśnie ja to rozumiem tak samo, ale nie znam się na prawie i właśnie pytam, czy to nie czasem kolejny "super przemyślany" przepis.
 14. Pytanie jest po co naśnieżać? Czytałem komentarze paru stacji, że mimo zakazu działania w przypadku sprzyjających warunków tak czy inaczej będę chciały naśnieżać w tym okresie żeby po skończeniu zakazu skusić klientów dużą ilością tras i dobrymi warunkami.
 15. Czy taki zapis: "obsługa stoków narciarskich" Nie oznacza, że w teorii nie będzie możliwe naśnieżanie?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...