Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
#osk

Rossignol S4 Jib Skis

Recommended Posts

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kubagieldon
      Chcę kupić narty typu freestyle w których da radę pojeździć na stoku czy te są dobre ? I ile sezonów wytrzymają 170cm 80kg https://allegro.pl/oferta/uzywane-narty-rossignol-s2-park-168-cm-freestyle-  pozdro poziom taki bardziej niż zaawansowany

• Przez Narciarz G
      Witam. Szukam chętnych na wspólne wyjazdy 1 dniowe do Szczyrku najlepiej w tygodniu 502271108

• Przez antares2000
      Witam,
      Mam do zaoferowania nowe nie używane jeszcze narty Head SuperShape i.Magnum 156cm z tego sezonu.
      Więcej informacji TUTAJ
    • Przez moloo
      Zwolniło mi się miejsce w apartamencie koło Liptovskiego - i miejsce w samochodzie.
      Wyjazd niedziela ok. 5 Bielsko-Biała - powrót po jeździe w poniedziałek.
      Koszt noclegu - 16 EURO od osoby plus paliwo - koszt / 2 osoby.
      Ktoś chętny ?
      Kontakt - 696 76 73 36
    • Przez Chrumcia
      Myślę o marcowym wyjeździe (16-23.03) i nie mam konkretnego planu. Jedyne co wiem na pewno, to że Włochy - Austria była w grudniu i marcu 2018 wiec w koncu chcemy Włochy
      Początkowo był plan na Kronplatz, z tamtąd ewentualnie wyjazd na dzień do Cortiny i/lub Alta Badia
      Później przyszło mi do głowy żeby mieszkać może w Canazei i stamtąd pojeździć w stronę Arabby, Marmolady, Alta badia, czy Plan na Gralba i okolice Sella Rondy.
      Mieszkałam raz w St Cristina i tamtą okolicę zjeździliśmy w miarę. Przejeżdżając Sella Rondę mieliiśmy chrapkę na zwiedzenie Alta Badia ale balismy się ze nie zdążymy i odpuściliśmy.
      Jedziemy autem więc w razie czego możemy się przemieszczać, co byście polecili?
      Kronplatz myslę że byśmy obejździli w 2-3 dni na maxa i wtedy Cortina czy Alta Badia nam akurat zostaje na kolejne, ale nie wiem czy może nie gdzieś indziej wlasnie jak Canazei.
      Macie jakieś rady na fajną bazę wypadową?
      Zakochałam się w Dolomitach i koniecznie chcę tam wrócić
      Ewentualnie może macie do polecenia jakies fajne apartamenty niedaleko wyciągów w cenie do ok. 3000 zł za dwie osoby?

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018