Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
marboru

The American Downhiller

Recommended Posts

W Outside Television ukazał się parę dni temu bardzo ciekawy, dwuodcinkowy program dotyczący Downhillowców ze Stanów.

Polecam :) 

Część 2

Edited by marboru
  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Prawdopodobnie będę w listopadzie wybierał się na 3-4 dni na tyczkach,prawdopodobnie będzie to Tux. Będę się dołączał do profesjonalnej ekipy tam trenującej,ale nie mogę sobie pozwolić na siedzenie tam 7 dni,jak oni,więc zabiorę 2-3 osoby i pojadę sam.Ktoś chętny?
    • By Stan123
      Co sądzicie o tych nartach? https://city-sport.pl/narty-blizzard-x-power-730-rx-iq-14-15-wiazania-iq-tp10-2025.html
    • By klauspolo
      Witam.
      Do sprzedania mam z tegorocznej kolekcji Volkl Racetigger 2018/2019 kupione jako nowe w polskim sklepie, faktura, gwarancja. Po jednym serwisie. Stan bardzo dobry jak na zdjęciach, fabryczna struktura, krawędzie równe i ostre. Wiecej info na priv lub telefonicznie 604 30 66 75.
      Cena 1999zł.

• By marboru
      Tematów filmowych, klipowych na forum jest masa.
      Wszystko rozstrzelone, w różnych wątkach i miejscach.
      Postanowiłem stworzyć nowy temat, w którym zachęcam wszystkich do wstawiania produkcji, które stricte nie są krótkimi, tematycznymi klipami ale są jakąś dłuższą ciekawszą opowieścią i formą. O nartach, ludziach, górach... Pasji.
      Na początek wstawiam filmik, który dzisiaj sobie obejrzałem i postanowiłem Wam pokazać  

• By marboru
      Search of Speed to dokument w częściach, który przenosi widzów w serca i umysły gwiazd narciarstwa alpejskiego. Pokazuje talent, odwagę, wytrwałość w dążeniu bycia najszybszymi na narciarskich arenach całego świata. 
      Lindsey Vonn, Dominik Paris, Alexis Pinturault, Marcel Hirscher, Sofia Goggia, Henrik Kristoffersen, Thomas Dressen, Viktoria Rebensburg i Aksel Lund Svindal...
      Do tej pory ukazały się 4 części.

Miłego oglądania  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...