Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria pierwszy raz: Bad Kleinkirchheim, Mallnitz, czy Mayrhofen?


dt55

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Aressi napisał:

Czyli jednak te porady Koleżanek i Kolegów z forum były coś warte! Ale nic się nie martw! Pierwsze koty za płoty - jak mawiał kierownik schroniska! :D:D;) Proponuję żebyś w tej sytuacji ponownie rozważył propozycję @MB! Turracher Hohe to może być strzał w dziesiątkę!

Oczywiście.

Przeglądnąłem wczorajsze kamerki w TH i.....było bajkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ogłoszeń w sieci jest dużo, ale znam firmę, która co roku robi wyjazdy do Tux, czyli dolina Zillertal. Ja byłem już tam 4 razy i jeszcze nie zjeździłem wszystkich tras. Natomiast najbardziej w dolinie lubię kameralny Hintertux, czyli lodowiec. I oczywiście wybieram się też w tym roku, ale dopiero na majówkę. Cena jest rewelacyjna 2200 zł. ze szkoleniem 8 godzin w cenie. Oczywiście skipas, dojazd, śniadanie, ubezpieczenie itd....  Często różne firmy kuszą niską ceną a potem się okazuje że jeszcze trzeba dopłacić za transport, śniadanie, sprzątanie i inne takie.

http://www.turystykabezgranic.pl/artykuly/wyjazd-do-austrii-na-lodowiec-hintertux-to-gwarancja-sniegu

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Porady okazały się dosłownie strzałem w dziesiątkę - jeszcze raz wielkie dzięki! Wczoraj byliśmy Turracher Hohe i powiem jedno - tak, jak mówiliście - bez porównania. Oceniam oczywiście z perspektywy początkującego, ale to przecież doskonale wiecie ;) W każdym aspekcie wygrywa z BKK - infrastruktura, przygotowanie, warunki, etc. Nie boję się użyć tego słowa - BKK to po prostu porażka, wypada tak marnie, że szkoda nawet wspominać.

Minusem i to znaczącym w naszym przypadku jest fakt, że jednak skipass z BKK nie obejmuje Turracher Hohe :( ? Ale i tak warto było :D Trasy świetne, szerokie, nawet odcinki trudniejsze czerwone, okazały się nie takie straszne. Polecam wszystkim, którzy w przyszłości będą mieli podobny dylemat, co do wyboru, pomiędzy dwoma wyżej wspomnianymi. Żałujemy, że mamy tu skipassy, bo zdecydowanie wolelibyśmy dojeżdżać autem do Turracher Hohe. No ale cóż począć ;)

Dziś powróciliśmy na Nockalm, u góry dwie niebieskie trasy w porządku, jeżeli chodzi o warunki. Nawet słonko dopisywało, choć momentami wiało naprawdę mocno. Niestety długość tras bardzo krótka, jak część z Was zapewne świetnie się orientuje, tym samym nawet dla początkujących fun niewielki :/ Na koniec mimo złych wspomnień z pierwszego dnia, postanowiliśmy ponownie zjechać czerwoną trasą w dół - to był wielki błąd. Warunki TRAGICZNE! Brak słów :/ Najdłuższa trasa niebieska, prowadząca ze szczytu w dół zamknięta już trzeci dzień, zastanawiamy się dlaczego? Fajna, bo najdłuższa ze wszystkich w tym mieście, blisko 9 km z tego co pamiętam.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za wszystkie życzliwe wskazówki, bezcenne, gdy rozpoczyna się taką przygodę! ?? ??

PS. Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, dt55 napisał:



Porady okazały się dosłownie strzałem w dziesiątkę - jeszcze raz wielkie dzięki! Wczoraj byliśmy Turracher Hohe i powiem jedno - tak, jak mówiliście - bez porównania.

Jak to zwykł mawiać z przekąsem mój ojciec,szczególnie wtedy kiedy sam coś podpowie i okazuje się to przydatne:

- "widzisz czasem to nawet głupi doradzi" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...