Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By JC
      10 stycznia w Stacji Narciarskiej Kasina Ski odbyło się Małopolskie Otwarcie Sezony Zimowego. W trakcie pobytu miałem okazję sprawdzić warunki narciarskie w Kasinie, sprawdzić możliwość zakwaterowania tuż przy stoku narciarskim, uczestniczyć w oficjalnym Małopolskim Otwarciu Sezonu, odwiedzić Moped Retro - muzeum motorowerów.

• By melo7anthony
      Pomyślałem, że zamiast wrzucać gdzieś w różne inne tematy czy wątki założę swój własny. Będę się tu dzielił ciekawszymi nagrania, które uda mi się nagrać i zmontować.
      Pozdrawiam i miłego oglądania.
      Poniżej filmik który już wrzuciłem wcześniej na forum, następnie 2 kolejne.

• By lski@interia.pl
      Sprzedaję połowę swojej kolekcji nart,wszystkie z grubą krawędzią i dobrym ślizgiem,bo jeżdżąc na 10 parach,trudno było je zużyć...Kije i łopata nie do sprzedania.Długość 155,165,182,183,195-wybór jest...Więcej info tel.694427773

• By JC
      Drugi film z doliny Ahrntal. W jeden dzień odwiedziłem dwa ośrodki narciarskie. Pierwszy to Klausberg, o którym vlog jest już na kanale, drugi, to Speikboden. Podobny wielkością, ale inny w charakterze. Pogoda niestety nie dopisała, będzie powód wrócić tutaj ponownie :).

• By austin
      Dzień dobry,
      szukam dla dziewczyny zestawu narty +buty. Dziewczyna to ok 158cm /56kg. Ani zawodniczka sportowa , ani księżniczka z tipsami - sprawnie chodzi na 30km wycieczki po górach z plecakiem. Jeździ sprawnie, ale zachowawczo stylem klasycznym. Używa miękkich markowych butów Rossignol flex ok 50(Buty narciarskie Rossignol XENA X8) i podobnej klasy nart . 
      Chciałbym ,żeby zaczęła jeździć skrętem ciętym i jedzie na obóz narciarski. 
      Rozważam buty flex ok 80-85. Będzie dużo mierzenia , ale może macie jakieś typy ew coś co zdecydowanie odradzacie. Co sądzicie o takim flexie jako drugie narty dla dziewczyny j.w.?
      Dla mnie obowiązkowo  4 klamry + rzep
      te moim zdaniem odpadają ze względu na w/w https://fitanu.com/pl/damskie-buty-narciarskie-qst-access-r70-w-l40877400-salomon-889645993560?gclid=CjwKCAiA0svwBRBhEiwAHqKjFimpdmrc7FsawXvh2f66QoJ7kadHci1ys7AqbzgIyxpt7P9XXBDxIxoCzkYQAvD_BwE&fbclid=IwAR2McbKvMBtUrFckvUKefY7koU3dD4IXWXHce4OILwaBk8SsWKs_HA38isI
      ---
      Narty - tu już łatwiej. Rozważam z rdzeniem drewnianym o małym promieniu skrętu, ale zastanawiam się,żeby dziewczyny nie zamęczyć. Żeby była w stanie  docisnąć. Głównie przygotowane trasy+ polskie różne warunki.
      Typy nart:
      Rossignol Elite All  Turn - ok 156cm 
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,17-18,rossignol,hero-elite-all-turn,10047.html
      Narty FISCHER My Trinity 
      HEAD SUPER JOY-JOY 11
       ATOMIC CLOUD 9 NINE
      któreś roczniki są słabe/polecacie. Coś innego ? (mały promień skrętu)
      Moim zdaniem używane w dobrym stanie kupiłbym, ale z paniami to jest tak - lubie sklep xx, wolę nowe
      Pozdrawiam i dziękuję
      P.S. Mam szczególnie pozytywny  stosunek do użytkownika @Mitek  i gorąco polecam czytać, bo doradza trafnie, mądrze i pożytecznie. Pozdrawiam z tego samego miasta @Mitek.
      L

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...