Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SB ujawnił się ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

SB ujawnił się ...

A właście chciałem się w czwartek wybrać 1 raz w tym sezonie na narty do szczyrku - jak rozpoznają moją gembę to.... już po mnie za te bluzgi.... pierwszy cios od parkingowego, ale pojadę))- dzięki Jacku

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ujawnił się ...

Do Japońskiego i Racecarvera: Widzę koledzy drodzy że zapomnieliście do czego służy forum bo mnie się wydaje że do przedstawiania osobistych opinii i tak było z nieszczęsnym Dynastarem i wracając do Dynastara nie pisałem o nartach za 2600 tylko za 600 jak sami to zaóważyliście, a to że coś jest tanie to nie znaczy że ma być wadliwe: ów Dynastary(przypominam z MAKRO rok produkcji 1999 za 600 zł) ustawione w lini spadku stoku jadą jak samochód z zaciągniętym ręcznym a raczej nie jadą.

Do Japońskiego: ty chyba jesteś z Warszawki bo przeczytałem jakiś Twój post; coś piszesz o góralach i ciupadze widzę że nie masz bladego pojęcia o góralskiej mętalności- co krawat jesteś(ja też potrafię być niegrzeczny)

Naimniej jednak z kąd byś nie był serdecznie cię pozdrawiam życzę udanego sezonu narciarskiego i pełnego dolotu na Dynastarach(i to się będę upierał na tych za 2600 a nie za 600) i obiecuję że jak tylko będę miał szanse to takowe przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ujawnił się ...

Nie ftrafiłeś, ale tak - to najlepży argument jak nie ma się wiele do powiedzenia.

A co do wypowiedzi: w poście na temat makro nie piszesz o konkretnie tej najtańszej narcie tylko o Dynastaże w ogule. Takie generalizowanie zawsze wyhodzi bokiem.

A propo's gurali - troszkę ih znam. Mętalność tysz. I zapewniam Cię rze tak to właśnie morze wyglondać. I rzebyś nie miał złódzeń to w moich oczach najczęściej stanowi to pozytywnom cechem.

Mieszkam w wawie - to jedyne co się zgadza.

P.S. Mam nadzieję rze tak napisany post jest dla Ciebie czytelniejszy.

Tak, tak potestuj nartki - morze się czegoś w końcu o nich dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ujawnił się ...

jakubek niezarzucaj komuś kombinacji bo twoja fotka pod wzgl."identyfikacji" też pozostwawia wiele do życzenia.a co do "gęby" SB to poglądy wyraża czasem ostre i kontrowersyjne ale zaręczam ci,że jest prawdziwa. pozdrawiam sopot chętnie tam się bujałem i czasem bujam latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...