Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
hubert1601

Sprzęt dla średniozaawansowanego - Progressor F18 vs Redster X5

Recommended Posts

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w doborze nart. 

1. Mężczyzna

2. 25

3. 68

4. 182

5. Od ok. 10 sezonów, ale ostatnie 5 bardzo rzadko, ostatnio po 2 dni.

6. Średniozaawansowany, czerwone trasy raczej bez większych problemów, obecnie chciałbym dobrze opanować jazdę na krawędziach.

7. Moje buty to - Tecnica Phoenix Max 10 - Flex 90

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Fischer RX5 

9. Preferuję styl jazdy - raczej dłuższe skręty, jazda z zacięciem sportowym

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor F18 oraz Atomic Redster X5 - bardziej skłaniam się ku nartom Atomic

11. Mój budżet na narty to około - 1400 zł.

Z góry dziękuję za pomoc! :)

•  
Edited by hubert1601

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Szymszon
      Widzę że w okolicach 600zł chyba „najtwardsze” buty, warto? Wiem ze nie ma co liczyc na jakies „zawodnicze osiagi” ale jestem ciekawy waszych opinii
      Zobacz ofertę: Buty FISCHER RC PRO 110 rozm.25.5 2019 https://allegro.pl/oferta/buty-fischer-rc-pro-110-rozm-25-5-2019-8136316554
    • By Szymszon
      Widzę że w okolicach 600zł chyba „najtwardsze” buty, warto? Wiem ze nie ma co liczyc na jakies „zawodnicze osiagi” ale jestem ciekawy waszych opinii
      Zobacz ofertę: Buty FISCHER RC PRO 110 rozm.25.5 2019 https://allegro.pl/oferta/buty-fischer-rc-pro-110-rozm-25-5-2019-8136316554
    • By PiotrPoznań
      Witam, 
      Bardzo proszę o propozycji nart dla mnie.
      Pierwsze szlify robiłem na Heady Rev 70 (4 lata), 
      Wymieniłem je na VOLKL RACETIGER SC BLACK.  Ogólnie nie było złe, przejeździłem na nich ostatni sezon, ale trochę męczyłem się na nich, narty chyba jak dla mnie i moje umiejętności trochę za mocne/ciężkie .... Szukam czego mniej wymagającego jeśli chodzi o umiejętności narciarskie 😉
      Wzrost 185, waga 98, buty Salomon X Pro 100, 
      Co mogę obejrzeć rozsądnego "uniwersalnego" dla mnie z grupy Allround / Allmountain.

Z góry dziękuję za wasze propozycje!
    • By Gonziu
      Witam.
      Poziom swoich umiejętności oceniam na 7-8.
      Myśle nad zakupem nowych nart na tegoroczny sezon.
      Mam dylemat pmiędzy nartami które podałem w tytule czyli Deacon 74 lub RC4 The Curv TI.
      W tamtym roku w Szczyrku miałem okazje testować Deacony i byłem zachwycony nartka w długim jak i w krótkim skręcie jechała super.
      Ogladałem takze wiele recenzji z nartki RC4 The Curv i wydaje mi się ze może też być porównywalna.
      Czy miał ktoś moze doświadczenie z obiema nartkami i może mi cos powiedzieć o podobieństwach?
      Napewno odpalają typowe slalomówki typu Voelkl Racetiger SC testowałem na kasprowym i dla mnie narta za twarda.

Pozdrawiam i licze na odpowiedz
    • By blej100
      Witam
      Jakie polecacie Narty dla mojego 14 letniego syna? Mierzy on 165 cm i waży 55kg. Syn potrafi jeździć nw. Uczy się jeszcze śmigu i równoległego długiego. Oczywiście jeździ równolegle.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...