Narty - skionline.pl
Jump to content
SebaLori

Co sądzicie o Blizzard RSC IQ

Recommended Posts

Ja sądzę że to niezbyt wymagająca narta dla średnio zaawansowanego narciarza który jeszcze się nie określił w kwestii preferencji (krótki długi skręt, szybko - wolno), lub nie ma umiejętności, aby dokładnie się określić.

Szału nie ma, ale krzywdy nikomu ta narta nie zrobi :), bez względu na umiejętności.

Na podobnej technologicznie (też blizzard) jeździłem przez ponad 5 sezonów i uczyłem się większości tego, co umiem.

Edited by Kubis

Ja bym powiedział, że niewiele się różnią. Niby Elan wspomina o jakimś kawałku drewna w środku więc jeśli to prawda, to mogą być trochę lepsze. Blizzard ma włókno szklane.

Ale Blizzard ma wiązania na platformie IQ i but stoi wysoko na narcie (co jest fajne przynajmniej dla mnie).

Weź te które Ci się bardziej podobają. A czy są praktycznie nowe? Jak zobaczysz i dotkniesz, to będziesz wiedział :)

Elan Flow 8.1 mam aktualnie maja jeszcze fajne krawędzie, ale ze to już model ponad 10 letni i chciałem zmienić na coś młodszego może lepszego i ogłoszenie z tymi Blizzardami przykuło moja uwagę dlatego chciałbym porównać ;) 

No to nie masz co zmieniać, bo nie sądzę abyś zauważył dramatyczną różnicę :) Zamiana 10 letniej na 8 letnią podobną to żadna zamiana. :)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Czy komuś z Was nie chodziła po głowie myśl o zrobieniu symulatora jazdy na nartach?W dawnych czasach miałem taki,zrobiony na podstawie projektu z Młodego Technika,dość prymitywny,ale spełniał rolę.A teraz  z kolegą do tego pomysłu wrócić...
    • By marcinn
      A my dziś rodzinnie na tury i dupolot w akcji 😀
      Było w dechę 
      Parę foci

• By Bartas83
      Witam, proszę o poradę w doborze nart dla córki. Córka 10 lat wzrost 142 cm 31 kg, na nartach jeździ od 4 sezonów koło 10 dni w sezonie. Jeździ rodzinnie po niebieski i czerwonych trasach.
      Myślałem o zakupie -
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,16-17,dynastar,team-speed-xpress,9007.html 
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,16-17,head,supershape-team-slr2,9275.html
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,14-15,dynastar,team-comp,7509.html
      Czy te trzecie narty to niezawysoka półka dla dla niej ??? czy w ramach dalszego rozwoju można takie zakupić. No i długość 137 head nie będą za długie???
      Z góry dzięki za wszystkie wskazówki
    • By JC
      W kolejnym, osiemnastym vlogu, przedstawiam linię nart RC4 THE CARV firmy Fischer. Rozmawiam z pomysłodawcą tych nart, byłym zawodnikiem Alpejskiego Pucharu Świata - Hansem Knaussem oraz aktualnie najszybszą zawodniczką minionego sezonu Nicole Schmidchofer.

• By lski@interia.pl
      Livigno na 3 dni-wyjazd w niedzielę wieczorem,jazda pn,wt,śr, w czwartek rano w domu-ktoś chętny?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
  • Create New...