Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Gonziu
      Witam.
      Poziom swoich umiejętności oceniam na 7-8.
      Myśle nad zakupem nowych nart na tegoroczny sezon.
      Mam dylemat pmiędzy nartami które podałem w tytule czyli Deacon 74 lub RC4 The Curv TI.
      W tamtym roku w Szczyrku miałem okazje testować Deacony i byłem zachwycony nartka w długim jak i w krótkim skręcie jechała super.
      Ogladałem takze wiele recenzji z nartki RC4 The Curv i wydaje mi się ze może też być porównywalna.
      Czy miał ktoś moze doświadczenie z obiema nartkami i może mi cos powiedzieć o podobieństwach?
      Napewno odpalają typowe slalomówki typu Voelkl Racetiger SC testowałem na kasprowym i dla mnie narta za twarda.

Pozdrawiam i licze na odpowiedz
    • By blej100
      Witam
      Jakie polecacie Narty dla mojego 14 letniego syna? Mierzy on 165 cm i waży 55kg. Syn potrafi jeździć nw. Uczy się jeszcze śmigu i równoległego długiego. Oczywiście jeździ równolegle.
    • By JC
      Tego jeszcze nie było. Wrzesień, a ja... otwieram sezon narciarski!!! ⛷🎿😃

• By WojtekM
      Słuchając nowych kilku nowych płyt (część podpisana, ale nie przez Adriana :p), które nabyłem drogą kupna, zacząłem  przeglądać dla dodatkowej rozrywki ofertę biur podróży (np. Wygoda) na drugą połowę października. Kilka ośrodków w Austrii powinno już wtedy działać. Tymczasem ofert zero. Czyżby zainteresowanie wczesnymi wyjazdami w formie zorganizowanej było nikłe? Albo biura boją się wpadki z warunkami? Tak sobie wpadłem na pomysł, że może gdzieś pojadę już za miesiąc z kawałkiem, ale chciałem na zasadzie wygodnej - wsiadam do autobusu z książką, jadę i czytam, na miejscu dają śniadanie i obiado-kolację ....
    • By JC
      Drodzy Forumowicze,
      Od kilku dni na stronie pojawiła się wyszukiwarka booking.com. Jest to efekt umowy jaką zawarłem z liderem rezerwacji online. Jeżeli będziecie planować rezerwację noclegów przy pomocy platformy booking.com, zachęcam do rozpoczęcia rezerwacji przez moją stronę. Wy, w łatwy sposób zarezerwujecie nocleg w dobrej cenie, a ja dzięki Wam, będę miał drobne wsparcie na rozwój skionline.pl.
      Z góry dziękuję!
      Jacek
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...