Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By JC
      10 stycznia w Stacji Narciarskiej Kasina Ski odbyło się Małopolskie Otwarcie Sezony Zimowego. W trakcie pobytu miałem okazję sprawdzić warunki narciarskie w Kasinie, sprawdzić możliwość zakwaterowania tuż przy stoku narciarskim, uczestniczyć w oficjalnym Małopolskim Otwarciu Sezonu, odwiedzić Moped Retro - muzeum motorowerów.

• By szymon189
      Poszukuję ośrodka dla dziecka 4 letniego, które na nartach utrzymuje się, uczy się skręcać plugiem. Szukam dłuższej trasy, ale łagodnej może być wyciąg orczyk lub kanapa. Zastanawiam się nad Rusiń-Ski lub Kotelnica?
    • By melo7anthony
      Pomyślałem, że zamiast wrzucać gdzieś w różne inne tematy czy wątki założę swój własny. Będę się tu dzielił ciekawszymi nagrania, które uda mi się nagrać i zmontować.
      Pozdrawiam i miłego oglądania.
      Poniżej filmik który już wrzuciłem wcześniej na forum, następnie 2 kolejne.

• By lski@interia.pl
      Sprzedaję połowę swojej kolekcji nart,wszystkie z grubą krawędzią i dobrym ślizgiem,bo jeżdżąc na 10 parach,trudno było je zużyć...Kije i łopata nie do sprzedania.Długość 155,165,182,183,195-wybór jest...Więcej info tel.694427773

• By JC
      Drugi film z doliny Ahrntal. W jeden dzień odwiedziłem dwa ośrodki narciarskie. Pierwszy to Klausberg, o którym vlog jest już na kanale, drugi, to Speikboden. Podobny wielkością, ale inny w charakterze. Pogoda niestety nie dopisała, będzie powód wrócić tutaj ponownie :).

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...