Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
kamo

Sprzedam narty Volkl Code Yellow 171cm

Recommended Posts

Sprzedam narty Volkl Code Yellow 171cm, code mi sie znudziły tzn jest nowy nabytek fischer motive cline a wiec code idzie pod młotek

moge sie z nimi rozstać za 400zł

kontakt tel

515

717

246

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 1.jpg
Galeria Allegro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Artureeq
      Witam serdecznie, potrzebuje zakupić narty dla początkująco - średnio zaawansowanych narciarzy.
      Męskie - wzrost 174cm waga 84kg
      Damskie wzrost 178cm waga 67kg

Najlepiej coś nowego z wyprzedaży do 1000zł. Czy jesteście w stanie coś ciekawego polecić ?
    • By Kamil1991
      Witam mam pytanko czy znajdzie sie tu ktoś kto wyceni mi zabytkowe szwedzkie narty?? Dziękuje i pozdrawiam
    • By JC
      Długo czekałem na taki wyjazd. Właśnie siedzę w samolocie do Monachium, skąd udaję się dalej do Zell am See - Kaprun w Austrii. W ciągu najbliższych kilku dni mam zaplanowane: narty, rowery, trekking i ... kilka innych atrakcji.
      Liczę na udany wyjazd, bo prognozy zapowiadają okno pogodowe, a na lodowcu jest ponad 4m śniegu plus 40cm świeżej dostawy.
      Zmienili samolot na większy, i siedzę dzisiaj jak panisko na trzech siedzeniach 😉

• By JC
      W poprzednim filmie wyratrakowałem stok Słotwiny Arena w Krynicy. Przyszedł czas, aby sprawdzić, co narobiłem :)! A, że  wyszło mi nawet nieźle, nie będę przecież sam na siebie narzekał, tylko podam wam garść informacji dotyczącej jazdy wieczornej.
      Dodam, że stok super zmroziło, choć temperatura nie była niska, więc jazda była przednia.

• By JC
      Sprawdzam właśnie pogodę na lodowcach i to co widzę jest wręcz niewiarygodne. Wszędzie przybywa śniegu, a na lodowcu Stubai jest już 660 cm śniegu! Nie pamiętam, aby o tej porze roku na austriackich lodowcach było tyle śniegu!?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...