Narty - skionline.pl
Jump to content

Report

• Similar Content

• By mnrdov
      Wiem, że za wcześnie; wiem, że do przyszłego sezonu może się jeszcze wszystko wydarzyć. Ale pomyślałem sobie, że skoro Airbnb działa, to czemu by nie dokonać rezerwacji, żeby jakoś uplastycznić już ten przyszły sezon.
      I tu spotkała mnie niespodzianka. Mimo "otwartych" bookingów, mimo dostępnych terminów na styczeń 2022 - trzykrotnie "odmówiono mi" rezerwacji (na airbnb tak to działa, że wysyła się "prośbę" o zarezerwowanie, co zawsze było formalnością, na kilkadziesiąt różnych wyjazdów ani razu nie zdarzyło się, żeby ktoś odmówił).
      Czy jest coś, o czym nie wiem? Jestem świadom, że we Włoszech nadal jest stan wyjątkowy, ale czy to oznacza, że nie wolno im przyjmować teraz rezerwacji? Tę ewentualność odrzuciłem, bo niektóre terminy są już zajęte, więc jakieś rezerwacje przyjmują.
      Ktoś ma może jakieś info wewnętrzne z Włoch, o co tu chodzi?
    • By melo7anthony
      Prawdopodobnie jeżeli sytuacja na to pozwoli będę w Wenecji początkiem kwietnia przyszłego roku. W drodze powrotnej fajnie byłoby zaliczyć jeden dzień na nartach. Dlatego pytanie, gdzie we Włoszech w tym terminie teoretycznie powinny być najlepsze warunki? Pierwsza myśl padła mi na Cortinę. Przede wszystkim też dlatego, że blisko z Wenecji i w sumie po drodze do Polski. Da radę?  Druga to Maso Corto, jednak to dalej o ponad 150 km. Ma ktoś doświadczenie w kwietniowym nartowaniu w Italii? 
    • By nicram
      Witam, zastanawiam się nad wyjazdem z grupą znajomych do Włoch (o ile oczywiście sytuacja epidemiologiczna pozwoli) w terminie 6.02-13.02.2021 (ferie polskie, czeskie, francuskie, część landów niemieckich i austriackich, na szczęście bez włoskiego karnawału). Niestety mniej oblegany termin nie jest możliwy. W grę wchodzą 3 ośrodki: Livigno z zakwaterowaniem pod miasteczkiem, Passo Tonale z zakwaterowaniem w Ponte di Legno lub Val di Fiemme z zakwaterowaniem w Cavalese. Wszystkie 3 mniej więcej znam, jednak jestem ciekaw waszej opinii: który z tych ośrodków jest waszym zdaniem najlepszy pod kątem narciarskim i jak może w nich wyglądać w tym terminie kwestia tłoku na stokach i kolejek do wyciągów? 
    • By JC
      Zabieram Was w przejażdżkę rowerem z doliny Val Gardena do Seiser Alm (Alpe di Siusi). Dzień wcześniej zdobyłem masyw Sella, jedną z najpiękniejszych via ferrat w Dolomitach, a teraz postanowiłem sprawdzić, jak w Południowym Tyrolu, w dobrze znanych mi z zimy terenach narciarskich, spędza się czas na rowerze.

• By Jakobo
      Szukam kwatery we Włoszech lub w Austrii w terminie jak wyżej lub kontakty do dobrego biura.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...