Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By andrzej_bor
      Dzień dobry

Mając na uwadze bardzo słabe i loteryjne warunki w PL, szukamy jakiejś alternatywy na austriackich stokach.
      Myślimy o wyjeździe od 7 lub 14 marca na 6-7 dni.
      Mam autko kombi, relingi, box na dach.
      Myślimy o rejonie Saalbach, Zell am See, Kaprun - choć nie byliśmy w tych okolicach.
      Jazda z naszej strony raczej turystyczna - bez hardcorowych potrzeb.
      Szukamy jakiejś pary do wspólnego wyjazdu, która z kolei szuka możliwości transportu w okolice gdzie będzie śnieg i warunki;)

AB
    • By leitner
      Trafiłem znów na podhalańskie stoki. Dziś Olczań-ski w Bukowinie. Warunki bardziej dobre, brak kolejek. Poza trasą było nawet trochę puchu 😀

• By grregs
      Oddam w dobre ręce moje ulubione narty Völkl Tigershark 11FT Power Shark długość 175 cm
      Kupione w 2012 roku, jeżdżone średnio intensywnie tj. około 10 dni w roku.
      Pełny opis tutaj: https://www.skionline.pl/sprzet/narty,09-10,voelkl,11-feet-power-switch,3913.html
      Stan adekwatny do wieku, czyli noszą zewnętrzne ślady użytkowania, bez uszkodzeń strukturalnych.
      Wiązania Marker iPT Speedride 4-12 DIN w pełni sprawne, rozstaw buta w pełni regulowany na szynie.
      Pokrętła Power Switch sprawne ale mocno porysowane.
      Narty regularnie serwisowane, jeżdżone 1 dzień po ostatnim serwisie.
      Więcej informacji, zdjęcia na życzenie.
      Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka kurierem.
      Cena 450 zł ale jak mnie ktoś przekona to może być inna
      Nowe kosztowały 3000 zł.

• By Kuba_W
      Drodzy,   trochę szalony temat, ale może akurat ktoś będzie zainteresowany.   Szukam dwóch osób, które mogłyby zastąpić mnie i moją żonę na wyjeździe na narty we włoskie Alpy w dniach 22-29.02. Nie damy rady się wybrać z powodów zdrowotnych, ale możemy podmienić uczestników. Lot z Okęcia w najbliższą sobotę i powrót z Turynu w sobotę 29.02. Organizator: Wygoda Travel.     Narty w Dolinie Aosty, nocleg, wyżywienie HB, maksymalne ubezpieczenie, transport i karnet zapewnione. Więcej szczegółów:    https://www.wygodatr...aosta/au-soleil     Płaciliśmy za całość 7300 zł, ale z uwagi na sytuację jesteśmy w stanie mocno zejść z ceną. Szczegóły na priv.     Pozdrawiam, Kuba  
    • By JC
      Jutro zaczynam kolejną podróż. Relacje będziecie mogli śledzić na Instagramie. Będzie to podróż wyjątkowa, wyjazd sezonu! Dlaczego? Bo będę w miejscu, do którego jadę pierwszy raz, bo nigdy nie bylem w tym kraju! Bo jest tam dzika przyroda, bo mieszkają tam wyjątkowi ludzie.
      Będą narty, ale także nowe formy spędzania aktywnie czasu, których jeszcze na pokazywałem w moich filmach..
      Do zobaczenia w...? 😉 
      Śledź na bieżąco na www.instagram.com/skionline.pl

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...