Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Witam

W tym sezonie chciałbym wymienić swoje stare narty. Na oku mam 3 modele lecz nie wiem który byłby dla mnie najlepszy.

Fischer PROGRESSOR F18: https://trojansport.pl/narty-fischer-progressor-f18-2019-rs-11.html

Fischer PROGRESSOR F19: https://trojansport.pl/narty-fischer-progressor-f19-ti-2019-rs-11.html

Fischer CURV Ti: https://trojansport.pl/narty-fischer-rc4-the-curv-ti-2019-rc4-z11.html

Swoje umiejętności, sugerując się tematem "Skala umiejętności" na tym forum, oceniam na 7/8. Mój wzrost to 173cm, waga 65kg.

• 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Sławek Nikt
      Panie i Panowie.
      Mam okazję zakupić tytułowe narty (nowe) w świetnej cenie i tu pytanie do użytkowników. Jak Wam się sprawdzają ? Jakie są plusy tych nart ?
      A może ktoś pokusi się o porównanie do fisherów dtx ?  Bo zamierzałem kupić używane dtx-y, ale w cenie tych używanych dtx-ów mogę mieć nowe redstery mx.
      Za opinie z góry dziękuję.

• By Lemones
      Witam. Pisze z zapytaniem o pomoc w wyborze nart. Potrzebuje nart dla młodego chłopaka wzrost 180+ waga koło 70. Dobrze jeździ na nartach ( w skali od 1-10 myśle że 8). Fajnie by było gdyby narty były dość szybkie oraz skrętne. Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedź. 
      Pozdrawiam
    • By japawka
      Dzień dobry,
      Interesują mnie Progressory F18  (dobre ceny teraz są), biorę też pod uwagę  Fischer RC One 74 , może 73 (i tu pytanie - co lepsze), mam 175 wzrostu, 74 kg wagi, lubię jeździć szybko (ale na pewno nie zawodniczo),  długim skrętem (ale nie zawsze się da), umiejętności - prawie 5/10. Wiek 55, na nartach od paru lat, tydzień w roku mniej więcej. Czy długość 167 wystarczy? 174 wydaje się za wysoko, chociaż gość w sklepie na Stegnach powiedział, że do takiej jazdy i mojej wagi to tak 170+. Polecał mi Volkl Racetigery RC lub Fischery RC One 73 lub 72 oraz Volkl Deacon 74, ale to chyba za mocne dla mnie. Buty mam Salomon XPro 80. W tym roku jeździłem na starych Salomonach Race 24 R , jakiś taki model dla Intersportu, 10 letni, rentalowy o długości 165 i było OK. 
      Oczywiście inne propozycje też mile widziane, ale wiadomo, wąż w kieszeni syczy.
      Pozdrawiam
      Paweł

1. Płeć - M
      2. Wiek - 55
      3. Waga - 74
      4. Wzrost - 175
      5. Na nartach jeżdżę od 7 sezonów, ( ..7 dni w sezonie)
      6. Moje umiejętności określam na prawie 5
      (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)
      7. Moje buty to - Salomon XPro 80
      8. Teraz jeżdżę na nartach/model - 
      9. Preferuję styl jazdy (długim skrętem rekreacyjną po przygotowanych stokach, raczej szybko) -
      10. Upatrzyłem sobie narty - Progessor F18
      11. Mój budżet na narty to około - 1100 - 1300, może więcej trochę
    • By daniel.k
      Witam, zamierzam kupić narty. Testowałem trochę nart w weekend, modele, z których najbardziej byłem zadowolony to Fischer rc4 worldcup 2019 sc oraz Head worldcup rebels i.sl 2019. Byłem dzisiaj w sklepie stacjonarnym i Pan polecił mi również Head worldcup rebels i.slr 2018/2019 (tych nart nie testowałem). Moje pytanie, które z powyższych modeli polecacie oraz czy jest duża różnica pomiędzy i.sl, a i.slr. Mam 25 lat, 183cm, waga 75kg. Na nartach jeździłem około 8lat, potem miałem przerwę z 6 lat i teraz drugi rok kontynuuję przygodę z narciarstwem. W sezonie spędzam około 15 dni jeżdżąc. Preferuję jazdę na krawędziach, krótkie skręty. Swoją umiejętności oceniam pomiędzy mocne 6-7 na 10.
    • By Xbartoox
      Cześć. Piszesz prośba o pomoc w doborze sprzętu. Jestem raczej amatorem i na nartach jeżdżę dla frajdy i aby rozładować stres itp. Niedawno kolega pożyczył mi swoje salomon x Wing tornado ti 162cm
      124/74/106 r12,9 
      Jeździło mi sie na nich bardzo dobrze i chciałbym takie kupić ale niestety nie znalazłem takich dostępnych w sprzedaży. Nie wiem czy to w ogóle możliwe ale czy możecie mi doradzić jakie inne modele/ firmy bedą są podobne ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...