skionline.pl sprzęt narty 18/19 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 18/19 - lista modelinastępny

Fischer Progressor F19 Ti

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer Progressor F19 Ti
Kształt Razorshape zapewnia płynną jazdę w każdym skręcie, a system Dual Radius zmianę charakterystyki narty. Zauważalnie lżejsza konstrukcja dzięki drewnianemu rdzeniowi Air Tec oraz nowy Carbon-tex dla precyzji w inicjacji skrętu.
Niższa waga - większa kontrola

Progressor F19 Ti to ekstremalnie lekka, zaawansowana technologicznie narta przeznaczona na trasę. To Razorshape, Titanal 0,5 i rdzeń Air Tec Ti sprawiają, że jest tak lekka i stabilna.
On-Piste ROCKER dla lepszej kontroli

On-Piste Rocker to krótszy odcinek kontaktu narty ze śniegiem, dzięki czemu inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Specjalnie dostosowany do warunków na stoku, jest optymalnie zaprojektowany, aby manewrowanie nartą było jeszcze łatwiejsze i płynniejsze.
Największy plus: to promień skrętu

Unikalna geometria tych nart sprawia, że grupa Progressor należy do najpopularniejszych na rynku. Przy odpowiednim ułożeniu sylwetki na narcie możemy wycinać krótki (13 m) jak i dłuższy (17 m) skręt, przy naprawdę fajnej prędkości.
Dynamika i stabilność wraz z Carbon Tex

Niska waga to atut F19 Ti, najlżejszego modelu z grupy Performance na rynku. Ten model pozwala zaoszczędzić energię nie tylko przy wjeżdżaniu na górę kolejką, ale także, i przede wszystkim, podczas zjazdów na stoku - przez cały dzień!

Technologie: Sandwich Sidewall Construction, Beech Poplar Woodcore, Air Carbon Ti 0.5, Carbon Tex, Air Tec Ti, Dual Radius System, On-Piste ROCKER, Razorshape, Racetrack Plate, Sintered Bases

Taliowanie: 122-75-104
Długości: 163 / 170 / 177 / 182
Promień: 13-17 m / 170 cm
Waga: 1950 g / 170 cm
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Tip Rocker
Tip Rocker
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 163/170/177/182
Promień: 13-17 m / 170 cm
Taliowanie: 122-75-104
Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Dual Radius System, Sintered Bases, Beech Poplar Wood Core, On-Piste ROCKER, Air Tec Ti, Razorshape, Carbon Tex, Racetrack Plate
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 18/19 - lista modelinastępny

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Dual Radius System


Dzioby i piętki nart posiadają różny promień skrętu. W efekcie narta łatwiej inicjuje skręt i jest stabilniejsza w długim skręcie.

Metalowe wzmocnienie w połączeniu z unikalnym kształtem 3D w sprawdzonym rozwiązaniu opartym na dwóch promieniach skrętu (Dual Radius) pozwalające na osiągniecie jeszcze większej wydajności.

Sintered Bases


Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

Razorshape


Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty, która poprzez mniejszą powierzchnię styku z podłożem może być szybsza.
Do kompletu
Fischer RSX 12 GW Powerrail Brake 85 [F]
Fischer RSX 12 GW Powerrail Brake 85 [F]

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 18/19
+
Race
+
Brilliant Selection
+
Race Junior
-
Piste
+
All Mountain
+
Women
+
Freeride
+
Twintip
+
Tour
+
Junior
+
Rent
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon