skionline.pl sprzęt narty 15/16 Fischer wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Fischer 15/16 - lista modelinastępny

Fischer PROGRESSOR F19 TI RACETRACK

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
narty Fischer PROGRESSOR F19 TI RACETRACK
NEW Bardzo lekka narta o sportowej charakterystyce: nowa F19 dynamiczna podczas jazdy w krótkim jak i długim skręcie nawet na twardych oblodzonych stoku.
Najlżejsze narty na rynku wśród konkurencji w swojej klasie,dzięki technologi w nich zawartej . To oszczędza energię - nie tylko w drodze do wyciągu - ale i również podczas jazdy na stoku przez cały dzień. Uwaga: Lekkość odczuwalna!
Nieograniczona energia: nowy, wyjątkowo lekki Razor Shape zapewnia doskonałą stabilność i dynamiczne osiągi nart - zarówno w skręcie krótkim jak i długim - dodatkowo Air Tec Ti redukuje wagę i zapewnia maksymalną wydajność na każdym stoku.Zawiera On Piste ROCKER.
Dzięki Rockerowi, krótsza długość kontaktu krawędzi narty z podłożem zapewnia łatwiejszą inicjację skrętu. Idealnie dostosowany do warunków na stoku - On-Piste Rocker to umiarkowana wersja, która czyni manewrowanie niezwykle łatwym.

TECHNOLOGIE: Razorshape, Air Tec, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon TI 0.5, Dual Radius System, On-Piste ROCKER
WIĄZANIA: T20415
RSX 12 POWERRAIL BRAKE 85 [F]
DIN 3,5 - 12
Full Diagonal Toe, Diagonal Heel, FRP, ABS
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy
Tip Rocker
Tip Rocker
Parametry techniczneTechnologie
Długość: 163/170/177/182
Promień: 13-17m/170cm
Taliowanie: 122-75-104
Air Tec, Sandwich Sidewall Construction, Air Carbon Ti, Dual Radius System, On-Piste ROCKER, Razorshape
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Fischer 15/16 - lista modelinastępny
Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
33.8
Długi skręt 7.2
Krótki skręt 6.5
Trzymanie krawędzi 6.5
Stabilność 6.9
Łatwość prowadzenia 6.8

porównaj z innymi nartami

Air Tec


WAGA LEKKA I TO BEZ KOMPROMISÓW
Z własną opatentowaną technologią opracowaną specjalnie do nart z sektora NORDIC, która diametralnie zmniejszenia wagę. Fischer zdecydował się przenieść ową technologię do segmentu nart zjazdowych. Air Tec powoduje redukcję masy rdzenia do 25% przy takiej samej wydajności narty: sprężystość i elastyka pozostaje taka sama.

Materiał lekki może nawet lżejszy.
Specjalne wykończenie, frezowanie powierzchni w pełnym wymiarze. To jeszcze bardziej zmniejsza wagę bez wprowadzania jakichkolwiek kompromisów w wydajności.

Sandwich Sidewall Construction


Oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

więcej

Air Carbon Ti


Niezwykle lekki i wytrzymały materiał będący połączeniem węglanu (Air Carbon) i tytanu. Gwarantuje doskonałą jakość jazdy i lepszą kontrolę nart

Dual Radius System


Dzioby i piętki nart posiadają różny promień skrętu. W efekcie narta łatwiej inicjuje skręt i jest stabilniejsza w długim skręcie.

Metalowe wzmocnienie w połączeniu z unikalnym kształtem 3D w sprawdzonym rozwiązaniu opartym na dwóch promieniach skrętu (Dual Radius) pozwalające na osiągniecie jeszcze większej wydajności.

On-Piste ROCKER


Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

więcej

Razorshape


Pochyłe ścianki boczne nadają narcie charakterystyczny wygląd ale przede wszystkim obniżają jej wagę! Jednocześnie wraz z za wyglądem idzie sportowy charakter narty, która poprzez mniejszą powierzchnię styku z podłożem może być szybsza.
Do kompletu
Fischer PROGRESSOR 12 VACUUM CF
Fischer PROGRESSOR 12 VACUUM CF

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
Fischer na Jaworzynie Krynickiej - testy nart i zawody z nagrodami
Fischer zaprasza do jazdy… z tematem!
Premiera Fischera, czyli nowe RC4 CT w akcji

zobacz więcej

Narty Fischer 15/16
+
Race
+
World Cup
+
C-Line
+
All Mountain
-
Piste
+
Women
+
Freeride
+
Twintip
+
Tour
+
Junior
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon