Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Ledzian

Narty, buty, kije dla nastolatka

Recommended Posts

Sprzedam: 

1) Narty Head Supershape SLR 2 150 cm + wiązania SLR 7.5 AC (649 zł)

Narty w świetnym stanie, żadnych uszkodzeń, parę rysek, ślizg nieregenerowany/fabryczny. Nart używał mój syn (40 kg wagi) więc nie są też wyklepane. Narty kupione nowe 7.11.2017 , nie miały innego właściciela, nie są z wypożyczalni. Narty z rdzeniem drewnianym, a nie miękkie kluchy z pianki. Wiązania na płycie/regulowane (ale nie rental) - można dostosować do innej długości skorupy buta. Mogę wysłać więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości zainteresowanym.

2) Buty narciarskie Atomic Waymaker JR70 24 - 24.5 (249 zł)

Buty w doskonałym stanie, nie zniszczone, nie przepocone, nie wytłuczone. Buty na cały dzień (wygodne, ciepłe ale również trzymające).

3) Kijki kije narciarskie Rossignol 110 cm (69 zł)

Kije proste, końcówki niestarte, paski jak nowe, trochę porysowane (dzieci). Bardzo wygodna i pewna w trzymaniu rączka. Kolor biały z czerwonym (na zdjęciach wpada w pomarańcz ale to przez światło).

Narty i buty kupiłem nowe (jestem jedynym właścicielem, a syn jedynym użytkownikiem). Nie są wytłuczone/zniszczone. Narty z rdzeniem drewnianym ... z tego co widzę to teraz są takie (ten sam model) z kompozytem.

Wszystko można obejrzeć/odebrać w okolicach Olkusza i Krakowa (też na trasie), czasem jestem też na Śląsku.  

narty1.jpg

narty2.jpg

narty3.jpg

buty1.PNG

buty2.PNG

kij1.PNG

kij2.PNG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Miniaturowe Maso Corto, to jeden z ulubionych ośrodków narciarskich Polaków, położony w Południowym Tyrolu w Północnych Włoszech. Położone na końcu doliny Schnalstal / Val Senales Kurzras, taka jest niemieckojęzyczna nazwa miejscowości, otoczone jest wysokimi górami, z których wiele wznosi się ponad 3500 m n.p.m. Zapraszam na narciarską wycieczkę po trasach lodowca Hochjoch okraszonych wspaniałymi widokami i jeszcze lepszymi warunkami narciarskimi.

• By gorpaw
      Bardzo Was prosze o podpowiedź dot. zakupu nart gdyż mam mętlik w głowie o tak dużego wyboru używanych nart. Budżet 500 - 600 zł
      Wzrost : 164 cm 
      Waga 50 km
      Umiejętności 6  (siedem sezonów na nartach )

• By MichalR
      Drodzy,
      W obliczu tragedii jaka wydarzyła się w Szczyrku i która dotyka naszą narciarską społeczność, chciałbym zapalić świeczkę. Niech odpoczywają w pokoju. 🕯️
      MR

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...