Narty - skionline.pl
Jump to content

Szwajcaria przed kwarantanną sobota do wtorku lub środy

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Małgorzata
      Hej, które wybralibyście, proszę o pomoc, cena podobna :
      HEAD WORLDCUP REBELS I.SL 2020 
      VOLKL RACETIGER SL + RMOTION2 12 GW RACE 2020
      ???🤗

• By wolcjusz
      Trafiłem na bardzo interesujący podcast traktujący o wiecznie żywym i kontrowersyjnym temacie. Polecam:

• By netmare
      Cześć,
      Obejrzałem sporo video-tutoriali, ale natrafiłem na problem którego nie potrafię rozwiązać samodzielnie. Kiedy jadę tyłem i wysuwam jedną nartę w kierunku jazdy, wraz ze skrętem bioder i ramion (żeby mieć możliwość rozejrzenia się) natychmiast zaczyna się skręt i było o tym w tutorialach, ale nigdzie nie było jak temu przeciwdziałać :). I to mój główny problem. Przychodzą mi też do głowy dwa powiązane pytania (na które również nie znalazłem odpowiedzi):
      - jaki powinien być balans ciała do jazdy na wprost tyłem? (u mnie chyba jest po 50% na każdą nartę i neutralnie na boki)
      - czy narta powinna być wypłaszczona do takiej jazdy?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie

• By sstar
      W finale Miami po świetnej serii zwycięstw z wyżej notowanymi trafia w finale na narciarza, tyrolczyka Grzesznika, oby...
      https://www.przegladsportowy.pl/tenis/mlody-wloch-juz-czeka-w-finale-na-huberta-hurkacza/r5c102b
      http://www.fisi.bz.it/it/atleti/sinner-jannik-133769--2-24125.html?season=11

Lista odprawionych z kwitkiem
      Stefanos Tsitsipas numer 5 Andriej Rublow numer 8 Denis Shapovalov numer 11 Milos Raonic numer 19 Denis Kudla 123
    • By lski@interia.pl
      Łza się w oku kręci,gdy spojrzę na świat sprzed  dokładnie 4 lat,o czym mi właśnie przypomniał FB...
      Val Gardena 2017,Gardenissima
      Na zdjęciach czeska koleżanka z Girardellim i siostrami Birkner...
      A pan na zdjęciu to Kasete Naufahu Skeen,dzień wcześnie  wędrując z plecakiem zaszedł na podwórze tam,gdzie mieszkałem,ukłonił się i usiadł na ławce.Ze względu na aparycję dobrze go zapamiętałem,a nazajutrz spotkałem na stoku.Startował w grupie Atleti Nationali,co mnie nieco zdziwiło.Okazało się,że to reprezentant Tonga na Mistrzostwach Świata w St.Moritz,więc automatycznie tak go przydzielono.Bardzo miły pan,niestety nie skończył...

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...