Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kupiłam nowe buty


milem

Rekomendowane odpowiedzi

Salomon Performa SF flex 55 i mam pewne wątpliwości. O ile prawy but nie jest odczuwalny to lewy wydaje się być ciaśniejszy. Buty kupiłam w salonie firmowym, więc mogę jeszcze wymienić.

Drażni mnie fakt, że lewy but jest bardziej dopasowany, palce dotykają buta, natomiast w prawym mam pełny komfort. Dodam, że jak obciążę maksymalnie cholewkę buta to stopa przesuwa się i mam więcej miejsca w palcach przez co nie jest to drażniące.

Moje pytanie: czy wkładka wewnętrzna lewego kapcia rozbije się na tyle, żebym nie czuła ciągle tych palców :D

Serdeczne dzięki za wskazówki i sugestie

P.S.

nie mogę wstawić avatara???:confused: Brak opcji:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że prawy but był częściej przymierzany i wkładka sie trochę rozbiła.

Może spróbuj dłużej "potrzymać" buty na nodze mocno dopięte, a następnie oceń czy ugniatają.

Inna możliwość masz nie równe stopy, co się dosyć często zdarza.

Inna sprawa, że jeżeli przy dopiętym bucie możesz przesuwac stopą to cos jest nie tak z doborem rozmiaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowanie

Ja tak pasowałem Salomon COURSE 130 flex , zakładałem na film , deptałem ,

siedziałem , czytałem , jadłem, sr...... I wiecie co? Pasują jak ulał. Trzeba w butach dłużej pochodzić po mieszkaniu . Teraz mogę mieć je dopięte cały dzień na nartach i nawet nie myślę odpinać na wyciągu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

zgadzam sie z poprzednikami. buty to nie zakupy w spożywczaku. Jak będą ugniatać albo za luźne już na dzień dobry to co zrobisz na stoku kiedy nie zdejmisz bucików prawie cały dzień. W swoich buciorach siedziałem dwa dni i są super. No może troche zeźliłem żone bo mówiła że mi troche odwaliło. I pomiętaj nie ma symetrycznych ludzi. Pozdro i miekkości w butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Ja swoje Tecnici kupiłem dzien przed wyjazdem na trening do austrii i :D to było 7 dni mękki (golenie zdarte do miesa i kostki 2 razy wieksze) ale jak wrociłem byłem z siebie dumny a teraz buty leżą jak ulał i nie zamienił bym ich na zadne inne ;)

Często buty z czasem układają się do nogi. Ale co wycierpiałeś to twoje. Wiem bo sam to ćwiczyłem. Połączony w bólu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbujcie kiedyś butów z wtryskiem pianki :)

Myślałem , że się zes#$% a facet w Summicie powiedział spokojnie: eee co Pan się martwisz. tu takich co płakali już paru było :)

Za to po chyba już 4 sezonie ciągle leżą idealnie. Chociaż chyba pora na coś bardziej komfortowego :)

Brzuch rośnie i chyba narciarz niedzielny się ze mnie robi - ale za to coniedzielny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że prawy but był częściej przymierzany i wkładka sie trochę rozbiła.

Może spróbuj dłużej "potrzymać" buty na nodze mocno dopięte, a następnie oceń czy ugniatają.

Inna możliwość masz nie równe stopy, co się dosyć często zdarza.

Inna sprawa, że jeżeli przy dopiętym bucie możesz przesuwac stopą to cos jest nie tak z doborem rozmiaru!

Z tą nierówną stopą to może być racja. Ja to odkryłem niedawno. Mnie zawsze prawy but uciska w kostkę i w bok podbicia. Przyjrzałem się temu bliżej i faktycznie kości wystają inaczej jak w lewej nodze.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...