Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wasze problemy z użytkowaniem forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze. Nowe forum udostępnia wiele nowych, bardzo atrakcyjnych funkcji.

Jeżeli macie problemy w poruszaniu się po forum, uruchamianiu nowych narzędzi proszę o informację. Będę starał się pomóc!

Proszę także o sugestie i uwagi dot. funkcjonowania i zasad panujących na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z nowym forum

Tak sobie myślę, że przydałby się jakiś skrót do listy wątków w poszczególnych kategoriach. Chodzi o to by po przeczytaniu postów danego wątku można było bezpośrednio wrócić do listy, a następnie w łatwy sposób wybrać sobie interesujący nas wątek. W tej chwili (z tego co udało mi się poznać nowe forum) klawiszami skrótu można przejść jedynie do poprzedni/następny wątek - który to od razu się rozwija. Osobiście brakuje możliwości szybkiego powrotu do listy tak jak to było na starym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że przydałby się jakiś skrót do listy wątków w poszczególnych kategoriach. Chodzi o to by po przeczytaniu postów danego wątku można było bezpośrednio wrócić do listy, a następnie w łatwy sposób wybrać sobie interesujący nas wątek. W tej chwili (z tego co udało mi się poznać nowe forum) klawiszami skrótu można przejść jedynie do poprzedni/następny wątek - który to od razu się rozwija. Osobiście brakuje możliwości szybkiego powrotu do listy tak jak to było na starym forum.

Skorzystaj ze ścieżki (w górne części forum) to ułatwi Ci przechodzenie między forami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumię

Było sobie forum. Klik i widzę wątki ogólne, klik, rozwijam, widzę kto pisze, odpowiada, zmienia temat, klik przechodzę do sprzętu itd. Jasno i klarownie. Włączam skionline i ... dupa! Tabelki prawie jak w exelu... a czego nie rozumię? Nie rozumię, dlaczego traci sie czas i kasę (prawdopodobnie) na zmianę czegoś co nie źle trybiło na jakieś informatyczne fajerwerki, dla mnie kompletna porażka i nieporozumienie. Ps. nie wiem za bardzo gdzie się to dopisze i czy się dopisze. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No serdecznie pozdrawiamy zagubionego!

"To ja"... ale jaja Ty mieszkasz obok mnie :)

I jeszcze porada: jak sobie klikniesz (u góry po prawej) w "Wygląd" możesz modyfikować wygląd wątków. Może to ułatwi Ci poruszanie się po forum. U góry jest też ścieżka ułatwiająca wędrowanie po forach.

Co do zmiany. Tego typu fora są najbardziej rozpowszechnionymi w Internecie, więc chyba nie jest to tak do końca kicha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe!

Ja czułem, że mieszkamy niedaleko siebie, aczkolwiek nie mogłem wyczaić Twojego adresu (mimo, że prowadziłem obserwacje samochodów z wiadomymi napisami) Jedno jest pewne, mamy kilku wspólnych znajomych "ludzi od nart". Myślę, że sie w końcu gdzieś spotkamy. U mnie są zawsze otwarte drzwi(ostatni dzwonek na domofonie) Co do forum to ja na początku zawsze drę ryja, a potem się przyzwyczajam:D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...