Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fun - zbierzmy ciekawe foty i filmy razem


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to nie fun ale nie wiedziałem gdzie zamieścić. filmiki...

http://pl.youtube.com/watch?v=rUwe3_gHBTo

a teraz sam operator ... acha jeszcze jedno nawalone było 25cm śniegu świeżego.http://pl.youtube.com/watch?v=88eCJNt-yUs

Ale operator, normalnie jak z Holywood.:D :D

A może by wątek stworzyć: Filmy z wyjazdów narciarskich. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłeś z jakimś instruktorem? Warto sobie kilka lekcji zafudować , ale nie przejmuj się nie jest źle!;) ;)

Całe moje jeżdżenie to dwa trzy wypady na sezon od 3 lat, w tym jeden tygodniowy bez instruktora. Zamierzam śmignąć w listopadzie na tygodniowe warsztaty carvingowe z jedną ze szkół. Myślę, że cós sie podszkolę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj dorzucę filmik swój :)

Operatorka kamery 1 klasa.

Tylko się nie śmiejcie glośno bo chory byłem 3 tygodnie w końcu i tak ino sobie jeździlem żeby jeździć ...

Coby nie dowalać nowego posta :

Coby była całość:

moja pierworoczniaczka na nartach:

Ogólnie: ja ledwo żywy żem się tylko bujał jako tako, a ona pierwszy dzionek po przyjezdzie:)

Było potem lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz kto niby by się miał śmiać z Ciebie? Nie wygląda to źle , wręcz dobrze !:D

Dzięki :)

Naprawdę byłem mega schorowany i jeździłem żeby dziewczyna w domu nie siedziała ze mną (sama nie chciała jeździć). I tak się ino bujałem.

Bardziej interesuje mnie co powiedza ludzie o tej kobiałce na krociutkich nartkach :) Trochę sztywno to wygląda na filmiku, ale potem było lepiej. Szczegolnie jak mgła zeszła - zapierrrrniczała wtedy równo (nie bała się żadnego stoku!!) :)

No i pierwszy sezon a na niczym innym co się do nog przypina jeździć nie umie. Osobiście jestem z niej dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, bo ja amator ze spora nadwagą jestem. I jak słyszę co tu ludzie robią na nartach to czasem szczęka opada.

A ja się tak o, tak bawię :)

Też z chęcią pojechałbym na jakieś spotkanie z ekipą coby pokazała jak jeździ i coby powiedizeli co jeszcze do poprawy :) Zawsze to jakaś zabawa. Szczególnie jak jeszcze na browarka by się wyskoczyło a i na brameczkach jakby mozna było ciut pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma tylko i wyłącznie jako spotkanie koleżeńskie i przekazanie informacji , ewentualnie kilka kroków na stoku, najważniejsza jest dobra zabawa!! Ewentualnie tyczki:D

No właśnie to miałem na myśli.

Mysiek po 10 przejazdach na bramkach na maxa to browarka trzeba trzymac w dwóch raczkach bo sie trzęsą:D i uwarzać zeby ząbków nie wybić:D

Ja po dwóch max idę na cokolwiek alkoholowego grzanego. Kondycja niestety jak typowego krawaciarza: ZEROWA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma tylko i wyłącznie jako spotkanie koleżeńskie i przekazanie informacji , ewentualnie kilka kroków na stoku, najważniejsza jest dobra zabawa!! Ewentualnie tyczki:D

Panowie, nie moge doczekac sie sniegu i Was.

Szczerze :)

Tylko prosze - o ile to bedzie mozliwe - nie wymyslajcie znowu Bialki :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

wiatm na forum :)... oj umiera funcarving umiera :( ale nic to - w tym roku albo na poczatku rpzyszlego mam zamiar go ostor popularyzowac :D jak co roku zreszta. filmikow nie moge znalezc aktualnie, wiec zamieszcze zdjatka :). narty to elany magfire - dosc ciezkie do tego typu rzeczy - promien w porzadku, narta bardzo szeroka cala, ale niekoniecznie prosta w prowadzeniu przy takiej jezdzie. zreszta jeszcze mi sporo brakuje do prawdziwego funcarvingu, z tym ze jak sama nazwa wskazuje ma to byc zabawa, wiec nie wazne jak, wazen zeby sprawialo radosc :)

swoja droga wiadomo jak to jest na stokach w polsce... u nas klasyczni maja raj, a carverzy moga sobie niestety jechac do wloch... ja z reguly na slowacji pomykam i niestety to tez nie jest raj, ale glownie ze wzgledu na ilosc ludzi (polakow ktorzy nie maja gdzie u siebie jezdzic ;) )

img6521copyjd1.th.jpg

img6541copyxa5.th.jpg

img6704copyjh7.th.jpg

img6812copyej0.th.jpg

pozdr

Edytowane przez scoroop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatm na forum :)... oj umiera funcarving umiera :( ale nic to - w tym roku albo na poczatku rpzyszlego mam zamiar go ostor popularyzowac :D jak co roku zreszta. filmikow nie moge znalezc aktualnie, wiec zamieszcze zdjatka :). narty to elany magfire - dosc ciezkie do tego typu rzeczy - promien w porzadku, narta bardzo szeroka cala, ale niekoniecznie prosta w prowadzeniu przy takiej jezdzie. zreszta jeszcze mi sporo brakuje do prawdziwego funcarvingu, z tym ze jak sama nazwa wskazuje ma to byc zabawa, wiec nie wazne jak, wazen zeby sprawialo radosc :)

swoja droga wiadomo jak to jest na stokach w polsce... u nas klasyczni maja raj, a carverzy moga sobie niestety jechac do wloch... ja z reguly na slowacji pomykam i niestety to tez nie jest raj, ale glownie ze wzgledu na ilosc ludzi (polakow ktorzy nie maja gdzie u siebie jezdzic ;) )

pozdr

Witaj na forum!

Myślę że erę fun-u mamy za sobą, co nie znaczy, że nie można sobie poszaleć łokciami po śniegu ... w tym cały fun!

Czekamy na więcej zdjęć i relacje z funowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...