Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

World Skitest 07/08


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

:o:O trzy razy odswieżałem, myslałem ze to jakis zart :) ?? Dynamic co to jest, jezdził ktos na czyms takim ?? Znaczy nie chodzi mi o ten konkretny model ale wogole na nartach tej marki ?? Wiem ze narty tej firmy sa w Makro i to jedyne miejsce w jakim je widziałem :D

Jazdzilo sie Homarze jezdzilo

w 70/80 tych latach wystepowaly, tez na polskich stokach,

a znak to byly dwie poprzeczne kreski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka ładnych lat temu jeździłem na Dynamic-ach:)

krawędź miała super trwardą ale sama narta była "tępa" poza tym co tu dużo mówić to były "ołówki"

kupiłem je wtedy "u Knedli" za psie grosze.

:D w końcu się nam JC odezwał :D a już myślałem,że go zasypało albo albo to mrozisko na Tux-ie scięło:p

Dzięki za pozdrowienia JC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamic juz pokazał w sezonie 04/05 że jest szpicą ale aż dziw że tata jego (atomic) wylansował go tak wysoko.Homar jeździło sie na dynamicach VR27

eqipe DH w połowie lat 80tych 207cm to były boskie narty na owe czasy

udało mi sie wytargać jedną pare za kolosalne pieniądze

pozdro Barti:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamic kiedyś robił wspaniałe narty a teraz sami widzicie też robi nie złe.

Widział , lub jeżdził ktoś na nowych KASTLE,ach?

A nie ladnie tak formulowac pytanie dot. kästle.:):D

Po kilkuletniej przerwie wzanwiaja produkcje.

Jeszcze nie ma w sprzedarzy beda dopiero w grudniu, za kilkanascie dni podadza informacje o produkcji.

Stare olowki mam jeszcze w piwnicy /zlote po Arminie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przepraszam że wracam do takiego starego wątku ale przejrzałem go całego i nie mogłem się odszukać odpowiedzi na pytanie "Czemu nie ma żadnych nart Rosoła w teście? " Czyżby wypuścili gówniane dechy (kupiłem ostatnio nowe 9s) :( czy po prostu Rossignol olał całą tą imprezę i nie dał nic do testowania? Bardzo proszę, jeśli ktoś ma jakieś pojęcie czemu tak się stało to niech coś odpisze. Z góry dzięki .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossignol jest chyba właścicielem dynastara to pewnie wystawia do testów to co ma u siebie najlepsze :D

uuu nie wydaje mi sie że to przez to ale ostatnio jest o nim wystarczająco głośno może uznali że na 100 lecie i tak wszyscy bedą o nim mowić to nie opłaca sie dawać nart na jakieś tam testy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę Dynastar należy do Rossignola to może chcą po prostu promować Dynastara skoro Rossi wyrobiło sobie już b.mocną pozycje na rynku.

uuu nie wydaje mi sie że to przez to ale ostatnio jest o nim wystarczająco głośno może uznali że na 100 lecie i tak wszyscy bedą o nim mowić to nie opłaca sie dawać nart na jakieś tam testy :D

To też nie głupia sugestia i uważam że to naprawdę możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wracam do takiego starego wątku ale przejrzałem go całego i nie mogłem się odszukać odpowiedzi na pytanie "Czemu nie ma żadnych nart Rosoła w teście? " Czyżby wypuścili gówniane dechy (kupiłem ostatnio nowe 9s) :( czy po prostu Rossignol olał całą tą imprezę i nie dał nic do testowania? Bardzo proszę, jeśli ktoś ma jakieś pojęcie czemu tak się stało to niech coś odpisze. Z góry dzięki .:)

Wyjaśniam! Sprawa jest prozaiczna - Rossignol po prostu nie zdążył z dostarczeniem na czas sprzętu na test, spóźnili się!

Nie ma tu żadnych podtekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam! Sprawa jest prozaiczna - Rossignol po prostu nie zdążył z dostarczeniem na czas sprzętu na test, spóźnili się!

Nie ma tu żadnych podtekstów.

jak moze firma produkujaca tysiace par spoznic sie z dostarczeniem kilku par na test - nie kumam

Moze moje twierdzenie jest niepopularne ale ja nie wierze w te testy, moze rossi nie sponsorowal i nie mial szans na dobry wynik wiec lepiej zeby go w ogole nie bylo. (JC nie bij :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam! Sprawa jest prozaiczna - Rossignol po prostu nie zdążył z dostarczeniem na czas sprzętu na test, spóźnili się!

Nie ma tu żadnych podtekstów.

Dzięki wielkie. Teraz już wszystko jasne chodź jestem zaskoczony ze tak duża i znana firma ma takie wpadki. Szczególnie że obecne radicale (np. 9s i 9x) od zeszło rocznych różnią się jedynie malowaniem i to też nieznacznie. Oczywiście teraz różnią się jeszcze ceną (ok. 1000zł). :P Tak naprawdę skoro narty są zaklejany od góry aby test był obiektywny mogliby spokojnie podstawić zeszłoroczne modele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze moje twierdzenie jest niepopularne ale ja nie wierze w te testy, moze rossi nie sponsorowal i nie mial szans na dobry wynik wiec lepiej zeby go w ogole nie bylo. (JC nie bij :( )

Za to sie nie bije, to trzeba leczyć! Tak wszystkie firmy płacą za miejsce w wynikach testów, a ja pisząc o sprzęcie piszę dobrze tylko o tym, za który mi zapłacili!

... nie to na prawdę trzeba leczyć, skąd się biorą tacy ludzie ...:eek: tak sobie głośno myślę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to sie nie bije, to trzeba leczyć! Tak wszystkie firmy płacą za miejsce w wynikach testów, a ja pisząc o sprzęcie piszę dobrze tylko o tym, za który mi zapłacili!

... nie to na prawdę trzeba leczyć, skąd się biorą tacy ludzie ...:eek: tak sobie głośno myślę!

dodam tylko, ze moj przypadek moze i ciezki ale nie beznadziejny (mam nadzieje ze uleczalny :D ) po za tym "nothing personal" nie mialem na mysli testerow ze sa placeni przez producentow ale organizatora, ze maly nazwijmy to "adjustment" moze zrobic. Zastrzegam ze pisze to co mi sie wydaje, napisze wrecz IMO a moze nawet IMFO a poniewaz nie bralem nigdy udzialu w tescie to mam o tym blade pojecie. Pamietam jeden NTN z przed kilku lat gdzie polski test robiony byl w bardzo miekkich warunkach i jeden z testerow pisal o trzymaniu na twardym :rolleyes: Znajac polska rzeczywistosc nie wyobrazam sobie zeby taki test byl robiony obiektywnie, nie mowiac juz o niezawinionym subiektywizmie kazdego testera. Jednemu pasuje narta A a drugiemu narta B i obaj pojda w zaparte ze jest najlepsza. Dla mnie po prostu nie ma nic za darmo na tym swiecie a jezeli juz jest to jest to bardzo podejrzane :D

Napisze jeszcze jedna rzecz, dla czego nie robi sie testow wlasciwosci fizycznych nart, np proby zmeczeniowej, sztwnosci podluznej, na skrecanie, drgania itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...