Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam wątki na forum i z żalem stwierdzam, że wiele wątków przeradza się w "gadanie o niczym". Dlatego proszę o przestrzeganie kilku podstawowych zasad, które pozwolą na utrzymanie odpowiedniego poziomu Naszego forum, a gościom na uzyskanie cennych informacji:

  • przestrzegaj Netykiety (dobrych zasad obowiązujących w Internecie),
  • zadawaj tylko takie pytania jakich jeszcze nie było na forum lub nie udzielono na nie wyczerpującej odpowiedzi - używaj często wyszukiwarki,
  • wypowiedzi wpisuj w taki sposób, aby były związane z aktualnym tematem i zrozumiałe dla wszystkich,
  • jeżeli zakładasz nowy wątek sprawdź, czy nie było już dyskusji w tym temacie,
  • tytuły wątków nadawaj krótkie, oddające treść wypowiedzi,
  • zgłaszaj wszelkie naruszenia Netykiety,
  • dziękuj za udzielone odpowiedzi, które Ci pomogły,
  • obowiązuje całkowity zakaz umieszczania treści reklamowych oraz ogłoszeń kupię - sprzedam.

Wątek pozostawiam otwarty, bo liczę na Waszą dyskusję nad Zasadami obowiązującymi na Naszym forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad ta reklama. Czy jak napisalem kiedys o nowej stacji narciarskiej to jest reklama? Bo teoretycznie moze to tak zostac potraktowane. Podobna sytuacja miala miejsce niedawno, kiedy jeden z uzytkownikow zostal wlasnie posadzony o reklame.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=5780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się słówek! Są pewne ogólnie przyjęte zasady i trzeba mieć wyczucie gdzie kończy się rzetelna informacja, a zaczyna kryptoreklama!

Swego czasu były na forum wpisy: mam wolne miejsca na wyjazd i tu reklama biura podróży!

Albo ostatnio dodano komentarz pod opisami nart: sprowadzę każda ilość nart i tu adres plus telefon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...

Jacek się chyba letko zirytowł:mad:

ale fakktycznie , często na forum , główny temat wątku schodzi gdzieś na dalszy plan a zaczyna się zwykła pyskówka .Po kilku postach nie wiadomo już za bardzo o co chodzi a każdy każdemu próbuje coś udowadniać:confused:

Sam też oczywiscie biję się w piersi , ale ,jak Barti napisał , my są tylko ludzie a nie komputery:eek:. Z drugiej strony- czasem takie bardziej emocjonalne a mniej merytoryczne podejście do tematu też jest ciekawe ;)

Ps

a kryptoreklamiarzom na Forum mówimy zdecydowane NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak właśnie bardziej emocjonalnie... no a czasem ten chaos który potrafię wprowadzić w danym wątku:mad: .

ale zarzewie grubszego konfliktu to raz próbowałem gasić w zarodku i chyba nawet mi się udało.

jak JC był nieobecny to sobie pomyślałem,że jak wróci to nam da popalić za ten bajzel no i stało się:o

no cóż porządek musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Przeglądam wątki na forum i z żalem stwierdzam, że wiele wątków przeradza się w "gadanie o niczym".

Jacku nie masz racji!!!!

Bez tego jak to nazwałeś "gadania o niczym" to forum na pewno stanie się nudne, a te wszystkie przekomarzania i "pyskówki" dodają mu niezbędnego pieprzu. Trochę to są takie spotkania przyjaciół (taką przynajmniej mam nadzieję), którzy czasami poważnie, czasami na luzie pierdaczą na tematy narciarskie. I tak jest dobrze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku nie masz racji!!!!

Bez tego jak to nazwałeś "gadania o niczym" to forum na pewno stanie się nudne, a te wszystkie przekomarzania i "pyskówki" dodają mu niezbędnego pieprzu. Trochę to są takie spotkania przyjaciół (taką przynajmniej mam nadzieję), którzy czasami poważnie, czasami na luzie pierdaczą na tematy narciarskie. I tak jest dobrze!!!!

Źle mnie rozumiesz. Nie mam nic przeciw pogadaniu sobie na forum, po to jest , ale ... Chciałbym uniknąć sytuacji w której osoba wchodząca na forum pierwszy raz nie będzie w stanie odszukać interesujących ją treści, bo wszędzie będą dyskusje "wolne".

Po to zrobiłem miejsce na tematy dowolne, żeby tam uskuteczniać tego typu dyskusję.

Wtedy bedzie ład i porządek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugajson! muszę Cię tak lekko napomnieć: nie uważasz ża to troche nie elegancko mieć zdanie na każdy temat?

W rubryce z ostatnimi wątkami w tym momęcie na 10 jest 9 twoich, pomyśl co by było jak by zasiadło 15 użytkowników i zaczeło trzaskać posty z taką czenstotliwością:eek: .

Czyżbyś się gdzieś śpieszył:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...