Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

w witowie Jacek rozdawał :D
Koszulki też ? :)

i tej wersji bym się trzymał na miejscu Jacka tylko Live rozdawał i żadną pocztą nie posyłał, w myśl zasady że kto nie przychodzi ten sam sobie szkodzi :P

A koszulki.... to już chyba trzeba mieć poważny argument... mój Łukasz dostał, argumentem była noga złamana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tej wersji bym się trzymał na miejscu Jacka tylko Live rozdawał i żadną pocztą nie posyłał, w myśl zasady że kto nie przychodzi ten sam sobie szkodzi :P

A koszulki.... to już chyba trzeba mieć poważny argument... mój Łukasz dostał, argumentem była noga złamana...

Uaaaa to ja podziękuję, lepiej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaaa to ja podziękuję, lepiej nie.

Nie pękaj:D

Łukasz już szacuje ile dostanie odszkodowania i że kupi za to Laptopa:D i wyszacował że dostanie tego odszkodowania z 2000 zł, no i stwierdził że na dobrego laptopa to może być mało:eek: i że z 3000 zł było by potrzebne i że jak za nogę zapłacą z 2000 zł to jak by rękę jeszcze dłamać to za rękę by z 1000 zł może dali:eek:, czyli było by akurat:eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to ja może jednak poczekam do przyszłego sezonu :D i pojadę na spotkanie choćby trzeba było z urlopu się zerwać - OBIECUJĘ - w moim wieku kości się już nie zrastają tak jak u "młodych" :( i nie będę ryzykował.

A tak całkiem obok to za 2 można kupiś coś sensownego do pracy do gier jednak łaptoka bym nie kupował tylko stodołę stacjonarną - szybciej można nadążyć za nowościami (tak zeznaje mój młody) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeee - ja tylko tak ogólnie :D:D:D też pisałem do JC w sprawie nalepek, naszywek i koszulek - jestem zainteresowany wejściem w ich posiadanie drogą kupna i czekam ..... ;)

Widać teraz JC jest na urlopie i może po powrocie będzie pamietał o mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem 9 dni temu zamówienie na nalepki i cisza. Za tydzień wyjeżdżam do Ischgl, myślałem, że już będę miał na boksie i kasku nalepkę, a tu nic z tego :(

Trochę jestem rozgoryczony na Dyrekcję, bo mogliby chociaż odpowiedzieć na maila.

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem 9 dni temu zamówienie na nalepki i cisza. Za tydzień wyjeżdżam do Ischgl, myślałem, że już będę miał na boksie i kasku nalepkę, a tu nic z tego :(

Trochę jestem rozgoryczony na Dyrekcję, bo mogliby chociaż odpowiedzieć na maila.

pzdr

misal

Kiedy dyrekcja się po świecie włóczy :P

może tam zaczekają na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Dyrekcja się włóczy, żebym wiedział w którą stronę ją gonić ?

już wracają bo i u nas zaczęło mocno sypać :D

Kronplatz 7-14.03 ktoś będzie?

Czy ktoś wybiera się w Dolomity w następnym tygodniu?

Będzie pogoda, śnieg ... :D. Dlaczego? SB wie?

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...