Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek masz wydatek 80 ojro. Kupujesz na poczcie B.FREE Breitband Startpaket

Masz w tym modem na USB (Huawei 160) + kartę SIM z 1 GB danych do przesłania.

Ten 1GB jest do wykorzystania w ciągu roku od pierwszego uruchomienia.

Jak się skończy 1 GB lub minie rok to kupujesz "B.FREE Breitband Welcome Package" za 14,90 ojro i masz nowe 1 GB na rok. Nową kartę SIM wkładasz do modemu który już masz. Jeżeli masz jakiś modem z Polski (bez simlocka), to wystarczy na początek ten pakiet za 14,90.

Można oczywiście doładowywać pierwszego sim'a, ale w doładowaniu za 20 ojro masz 1 GB na rok. Z nowym simem masz to samo za 14,90 :). Na numerze Ci nie zależy, bo i tak nikt na ten numer nie będzie dzwonił.

Korzystam z tego od listopada 2008. Prędkość realna połączenia to 7,2 mbs

Byłem na razie 20 dni na nartach w Austrii i sporo z tego korzystając (praktycznie codziennie) wykorzytałem 0,5 GB

Więcej info na:

http://www.a1.net/privat/bfreebreitbandinfo

Natomiast jeżeli nie zależy Ci na prędkości i zadowalasz się łączem telefonicznym (jeżeli masz takie w pokoju hotelowym) to zapisujesz się do usługi "AON flash" Kupujesz na poczcie pakiet startowy (chyba z 5 ojro) i rejestrujesz się w usłudze "AON flash" Jest to normalne wdzwaniane połączenie telefoniczne, tyle tylko, że dzwonisz na darmowy numer 0-800....... Hotel nie obciąża Ciebie za połączenia, a rachunek za szaleństwa internetowe przychodzi z Telekomu do domu do Polski. Jak korzystasz z tego po 18 a przed 8 rano (w innych godzinach jeździ się na nartach) to rachunek za tygodniowe surfowanie jest na poziomie 5-7 ojro. Prędkość łącza jest niestety modemowa.

Z takiego połączenia korzystam od 2004 roku, ale powiem szczerze, że jak w listopadzie kupiłem ten wynalazek za 80, to tamto traktuję jako rezerwę.

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Na początek masz wydatek 80 ojro. Kupujesz na poczcie B.FREE Breitband Startpaket

na dzień wczorajszy B.FREE Breitband Startpaket 59,90 EUR. przynajmniej tyle kosztuje na poczcie w Hippach. a reszta tak jak napisał misal.

ps. misal dzięki raz jeszcze za rozwiązanie kwesti netu. wykorzystałem je, a właściwie to właśnie wykorzystuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
To jest nalepka skionline.pl!!! :D (sorry za jakość,musiałem się uwijać i do tego uszkodzona matryca)

Ciekawe kiedy mnie tak ustrzelisz...

Kiedyś SB oferował swoją ciężarówkę. To dopiero byłoby widać ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...