Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nalepki skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ale też nie można mieć pretensji do samego dziecka, po prostu tu Misal popełnił błędy wychowawcze, no i ten parapet stoi u niego w piwnicy, z tego trzeba będzie wyciągnąć jakieś konsekwencje;)

To Misal trzyma dziecko w piwnicy? :eek:

Dobrze, że chociaż mu lodówkę tam wstawił, bo chłopak przynajmniej coś zje do czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka SKOONLINE na desce to profanacja:eek:, to musi zniknąć i to nie jest sugestia, tylko polecenie służbowe:cool:

Wykonać!

:D

Jak zobaczyłem tą deske to wiedziałem że Salwer dostanie zjebkę;):D

To Misal trzyma dziecko w piwnicy? :eek:

Dobrze, że chociaż mu lodówkę tam wstawił, bo chłopak przynajmniej coś zje do czasu do czasu.

Haha:) Jak moje dziecko kupi deske to też bedzie mieszkało w piwnicy i bede musiał się zastanowić czy mu lodówkę wstawić czy nie!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tą deske to wiedziałem że Salwer dostanie zjebkę;):D

Haha:) Jak moje dziecko kupi deske to też bedzie mieszkało w piwnicy i bede musiał się zastanowić czy mu lodówkę wstawić czy nie!!;)

Jestem pewien ,że salwer nakleił nalepkę i wkleił zdjęcie na forum z rozmysłem :D

A co do dziecka to zobaczysz ,że nie jest to takie proste :rolleyes:

Mnie się to nie udało.

Ciężko mi było przekonać młodzież bo te jakieś 10 lat temu parapety miały swój wielki bum.

Nie mniej poległem (uległem).Ale ciągle komentowałem,że Pan Bóg dał człowiekowi dwie nogi to do tych dwóch nóg należą się dwie deski.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Piwnicy mieszkać jeszcze nie muszę :), a co więcej dechę przywiózł mi Senior nie z byle kąd tylko od szanownego Seppiego którego fotkę z Misalem widzieliście w Stubaiowym wątku :)

Nalepka została jak najbardziej naklejona z rozmysłem, specjalnie na potrzeby zdjęcia :)

Misal prowadził kampanię "Prawdziwe Warszawiaki to nie buce", ja uruchamiam kampanię "Prawdziwy Snowboardzista potrafi dogadać się z narciarzem" :)

Tantum Verde stoi i nawet kropelki do nosa obok... Już na szczęście nie używane ale 2 tygodnie (nawet 2,5) męczyło mnie obrzydliwe wirusowe przeziębienie ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Misal trzyma dziecko w piwnicy? :eek:

Dobrze, że chociaż mu lodówkę tam wstawił, bo chłopak przynajmniej coś zje do czasu do czasu.

No i tak się rodzą plotki właśnie :)

W piwnicy stoi lodówka a nie moje łóżko :D

Tylko opieki społecznej nie nasyłajcie na Misala bo nie będzie mógł tabelek zza krat robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak się rodzą plotki właśnie :)

W piwnicy stoi lodówka a nie moje łóżko :D

Tylko opieki społecznej nie nasyłajcie na Misala bo nie będzie mógł tabelek zza krat robić :D

no bo za ten parapet Misial dał Ci tylko siennik do spania:D a tabelki tabelki............. jest takie coś jak dziedziczenie więc sie już wczuwaj:P wogole tak od razu chcesz go za kraty no wiesz co:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ,że salwer nakleił nalepkę i wkleił zdjęcie na forum z rozmysłem :D

A co do dziecka to zobaczysz ,że nie jest to takie proste :rolleyes:

Mnie się to nie udało.

Ciężko mi było przekonać młodzież bo te jakieś 10 lat temu parapety miały swój wielki bum.

Nie mniej poległem (uległem).Ale ciągle komentowałem,że Pan Bóg dał człowiekowi dwie nogi to do tych dwóch nóg należą się dwie deski.

Sukcesem jest umiejętnie korzystać z jednego i drugiego i umieć się znaleźć zarówno w towarzystwie narciarskim, jak i snowboardowym :)

Nigdy nie wiadomo, na czym będzie jakaś fajna laska jeździć, a wtedy jej nie powiem "Sorry, ale ekipa z forum skionline zabroniła mi na desce jeździć " :D :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesem jest umiejętnie korzystać z jednego i drugiego i umieć się znaleźć zarówno w towarzystwie narciarskim, jak i snowboardowym :)

Nigdy nie wiadomo, na czym będzie jakaś fajna laska jeździć, a wtedy jej nie powiem "Sorry, ale ekipa z forum skionline zabroniła mi na desce jeździć " :D :D

haha dobre dobre:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Misal trzyma dziecko w piwnicy? :eek:

Dobrze, że chociaż mu lodówkę tam wstawił, bo chłopak przynajmniej coś zje do czasu do czasu.

Coś słabo u admina z kojarzeniem i wiązaniem postów :eek:

...

W kącie chlipać nie będę, tylko normalnie zejdę do piwniczki i wyciągnę Badacsonyi Szurkebarat (tak to się chyba pisze) :D :D :D

Teraz już wiadomo co jest w lodówce :P

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Zauważyłem ze na klapie tylnej samochodu że człokowie klubow zamieszczaja logo swojgo klanu, np: płetwonurkowie, biegajacy a nawet ryba dla dla klanu koscielnego. Moze jest to dobry znak dla nas. Co wy na to ?

Ja mam naklejone takowe.

Skionline.pl

takie jak na kasku marcina

avatar4030_3.gif

Wystarczy napisać do JC a najlepiej zjawić się na jakimś WZF i poprosić o naszywki i naklejki.

A SB to ma taką; (ale kto bogatemu zabroni) :P

naklejka-autoimg_7372.jpg

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo mała adnotacja- kask nieaktualny :P

:eek:

To jak ja Marcina rozpoznam :confused:

Ach wiem o co chodzi.;)

Nauczył sie chłopak wreszcie jeździć i mógł zrezygnować z tego zielonego listka.

Racja,kiedy Go ostatnio widziałem pługa nie używał.:P:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Tak sobie pomyślałem że dobrze byłoby oblepić moja wyścigową hondę naklejkami skionline. Przypominało by mi to zime i narty a i moze innych zainteresowało? Jeśli to mozliwe to proszę o naklejki czy inne materiały reklamowe forum do wykorzystania w hondzie. Honda jest niebieska i na ten sezon nie jest jeszcze oklejona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...