Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

COŚ na kształt monoski ale jednak nie


darek1975

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na stoku gościa, miał cos co jest skrzyżowaniem deski i narty. Wyglądało jak monoski ale było trochę węższe i taliowane, nogi ustawione byly jedna za drugą. Czyli jak w normalnej narcie palcami stopy w kierunku jazdy ale jedna noga za drugą?! Czy ktoś próbował na takim cudeńku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to była deska slalomowa albo do giganta :) "Alpine. Styl alpejski to jazda na długich i wąskich deskach, w twardych wiązaniach, po przygotowanych ratrakami i ubitych trasach. Alpejczycy rozwijają bardzo duże prędkości, a zakręcają, pochylając się na tyle, że z łatwością dotykają rękawicą śniegu. Wykonywanie takich skrętów na krawędziach, w znacznym pochyleniu, to tzw. carving. Dla stylu alpine charakterystyczne są takie dyscypliny jak slalom gigant i slalom równoległy. W slalomie gigancie zawodnicy ścigają się pojedynczo i muszą w jak najkrótszym czasie pokonać trasę, na której poustawiane są bramki. W slalomie równoległym zawodnicy ścigają się parami na dwóch jednakowych i równoległych torach, a wygrywa ten, który uzyska lepszy czas w dwóch przejazdach (zawodnicy zamieniają się torami)."

zobacz tutaj http://www.f2-snow.com/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wróci SB ze Schladming (a to już dzisiaj) to może coś na ten temat napisze.

w Schladming ktoś na takim dziwactwie jeździł,ja nie widziałem ale SB widział bo mnie pytał czy widziałem gościa na czymś takim

jednak z opisu to nie było to co na zdjęciu serwowanym nam przez JC

widziałem taki "dziwoląg" w sportowym sklepie w LIENZE k/Schladming

taka narta troszkę szersza jak do skoków

:mad: ale po co komu coś takiego jak człowiek ma dwie nogi.....itd,itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoski - skwal

To co pokazuje JC w linku to absolutnie nie jest to o czym mowa. Tam jest po prostu zwykły snowboard i perfekcyjna jazda. Monoski to inaczej skwal. Zapraszam do wątku który załąożyłem. Podam linki żeby zobaczyć jak wygląda i jak wygląda jazda na nim.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwal

Ktoś złośliwy zamknął mój wątek. Cholera nie wyjaśnił tematu a wątek zamknięty.

SKWAL

Linki:

Tak wygląda: http://cgi.ebay.pl/PLANCHE-SKWAL-LACROIX-CONTEST-180-CM-NEUF-SANS-INSERT_W0QQitemZ260196774557QQihZ016QQcategoryZ66632QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

A tak wygląda jazda na nim:

http://pl.youtube.com/watch?v=mVqXwzaQHqQ&feature=related

A tak na marginesie (i złośliwie za zamknięcie wątku) to co to za portal o narciarstwie gdzie nie można znaleźć informacji o nowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...