Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - Kaprun


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to zupełnie nie naturalny kierunek, jedziesz aż za Wiedeń i potem wracasz.

Ja jadę tak: Cieszyn Frydek Hranice Olomunc Brno Znojmo Krems i w Melk wjeżdzam na autostrade A1 a dalej tak jak tam masz na Linz.....

Zresztą weź mnie to Ci drogę pokarzę tylko wyjazd rano a nie jak się wyśpisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ma racje - a nawet 100% racji ;)

Ta droga, ktora on pokazal jest PRAWIE dobra ;)

Dlaczego prawie ? bo kiedys istnial spor, ktoredy lepiej, juz w Austrii. Ja jezdze ze Znojmo na Hollabrunn, potem Stockerau, Krems, St. Pollten i wjezdzam na A1.

JC napisal, ze lepiej kierunek Stockerau i tam kierowac sie na Wieden, gdzie za moment wyskakujemy na A1. No, ale to juz drobnostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyn: Na granicy szaleją drogowi piraci

Od wejścia Polski i Czech do strefy Schengen na byłym przejściu granicznym w Cieszynie-Boguszowicach wiele się zmieniło. Nie trzeba się już zatrzymywać do kontroli i pokazywać dokumentów, budki strażników granicznych opustoszały. Za to coraz częściej można się tam natknąć na drogowych piratów. Z ogromną prędkością przejeżdżają przez granicę.

Policja złożyła już do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wniosek o zamontowanie fotoradaru. We wtorek na drodze dojazdowej do granicy odbyła się wspólna akcja bielskich i cieszyńskich policjantów oraz Śląskiego Oddziału Straży Granicznej. Kierowców, którzy jechali zbyt szybko, karano mandatami. Udało się namierzyć i ukarać ponad dwudziestu piratów drogowych. Rekordzista, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/godz., miał na liczniku ponad 170. Łączna wysokość wystawionych we wtorek mandatów to około 6 tys. zł.

Także chłopaki z Bielska - już Was namierzyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie możliwe:o

ja nie poruszałem sie po Cieszynie,....polskim ani cseskim

o ile wiem SB też tam nie był:P

więcej grzechów.....tfu wariatów nie pamiętam:o i takich jak my nie znam

to kogo tam wyłapali:confused:

a drogowi piraci w moim mniemaniu jeżdżą w kapeluszu na głowie i 70-ki nie przekraczają

tych boję się najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o tej drodze!!!! To tylko komputer mógł zaproponować! I to chyba jakich ułomny.

Jedziesz przez:

Czechy - Cieszyn - Olomouc - Brno - Znojmo

Austria - Hollabrun, Stockerau - Tulln - ... może byc Krems - St. Poten i już jesteś na A1 (ja jeżdżę przez St.Chistophen ... bo lubię)

dalej Linz, Salzburg, skręt na Villach - potm zjazd na Bischoshofen, St. Johan i juz dojeżdżasz do Kaprun :) ok. 740 km z Cieszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję rozwiązanie kompromisowe - 4.00.

Tylko po co?: ja nauczony złymi doświadczeniami jazdy zespołowej nie piszę się na kawalkadę większą niż 2 samochody i to muszę znać tą osobę i być pewnym że pojedzie się nam razem dobrze. A często jest tak że komuś jest za szybko, komuś za wolno, ktoś chce stawać co po chwilę....bo sklep, bo żreć... bo kawa.... a drogi nie ubywa:mad:. Więc aby na starcie uniknąć zgrzytów lepiej jest spotkać się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale my nie rozmawiamy o wspólnej jeździe tylko o czasie wyjazdu :)

Ja też jestem zwolennikiem spotykania się na trasie lun na miejscu!

To na trasie czy na miejscu?

Zawsze to przyjemniej gdy na trasie lub na parkingu spotka się kogoś znajomego, lub gdy widzi się samochód z tablicami SB lub SBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marillevy - to po co wyjeżdżać o 3:00? No może, że ktoś lubi

po pierwsze nie ja pojadę za kierownicą

po drugie mam zamiar dać żonie nacieszyć oczy (nie nos) na dawnej wolnocłówce,a może jakąś Metaxe zakupię

po trzecie nie chcę nikogo zmuszać do moejej ekstremy:p ,że tankujemy bez sikania,kibel dopiero na miejscu:D

po czwarte wjedziemy sobie w Zillertal tak looknąć tylko(może kawa)

po piąte druga trzecia w nocy to dla mnie bardzo naturalna godzina do jazdy nawet wtedy kiedy nie jeżdżę na narty(tylko pracuję)

szukajcie jasnobłekitnej bemy kombi z kremową dużą "przedpotopową" trumną na dachu

SBI ......dalszej części numeru i tak nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...