Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nie chcę Was martwić ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Was martwić ... ale w piątek i sobotę w Livigno ma spać 50 cm świeżego, bialutkiego, zmrożonego, suchego, pięknego ...., a na niedzielę zapowiadają lekki mróz i słoneczko.

No i co z tego? A no to, że zabieram ze sobą Watea ...nareszcie!!! :D

No to Jacku jak dla mnie żadnej nowości nie ogłosiłeś, bo od sylwestra wiem o tym... to było do przewidzenia, bo pisałeś że sie wybierasz.......zawsze jest tak.... jak jesziesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was martwić ... ale w piątek i sobotę w Livigno ma spać 50 cm świeżego, bialutkiego, zmrożonego, suchego, pięknego ...., a na niedzielę zapowiadają lekki mróz i słoneczko.

No i co z tego? A no to, że zabieram ze sobą Watea ...nareszcie!!! :D

A nie masz może wolnego miejsca w samochodzie ? :D Może być nawet w trumnie razem z Wateami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Jacku jak dla mnie żadnej nowości nie ogłosiłeś, bo od sylwestra wiem o tym... to było do przewidzenia, bo pisałeś że sie wybierasz.......zawsze jest tak.... jak jesziesz:D

Oby to były prorocze słowa :) bo mam zamiar zwiedzić kilka ośrodków w tym regionie, a dokładnie 7 (słownie siedem). Zaczynam od Livigno przez Bormio, a kończę w Madesimo.

W tej ostatniej miejscowości są dwie fajne trasy off piste: Canalone i Camosci, każda długości prawie 3 km http://www.skiareavalchiavenna.it/foto.php?tipo=inverno&gruppo=P1&attiva=s&lingua=en

ale potrzebuję śniiiieguuuu i może się uda :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy dopiero marzec, chyba ze kiedys bedziesz robil jakis krotki wypad i bedziesz mial wolne miejsce w jakims Chryslerze ;) To bym sie zabral :)

A serio, to Alpy najwczesniej marzec, a w kwietniu Livigno, Bormio, Santa Kaska i Isolaccia.

Pracuje nad jednym projektem i luty to termin realizacji, wiec troszku czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku mam pytanie do ciebie związane z livigno czy termin 4 kwiecien to dobra pora na wyjazd w tamto miejsce na nartki??

Nie boj nic, my jedziemy od 5-12, bo ..... nie bede nic mowil:cool:

O snieg sie nie boj, do maja mozna pojezdzic, a ze na dole wiosna ... to i tak trasy sa nasniezone na dole jako tako, ze da sie zjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy dopiero marzec, chyba ze kiedys bedziesz robil jakis krotki wypad i bedziesz mial wolne miejsce w jakims Chryslerze ;) To bym sie zabral :)

A serio, to Alpy najwczesniej marzec, a w kwietniu Livigno, Bormio, Santa Kaska i Isolaccia.

Pracuje nad jednym projektem i luty to termin realizacji, wiec troszku czasu brak.

No to ja też będę na tej Izolacji i jeszcze Aprica i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku mam pytanie do ciebie związane z livigno czy termin 4 kwiecien to dobra pora na wyjazd w tamto miejsce na nartki??

No bugajson musisz sie zdecydowac dokad jedziesz.Bo raz piszesz,że Vars i cos tam (może Sawa:D :D ) we Francji

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=35502#post35502

Tutaj Livigno.Oczywiscie matematycznie,teoretycznie i nawet praktycznie da się to pogodzić.Ale nie podejrzewałem Cie o taką zaradność i takie parcie na narty.Pisanie nie zawsze przekłada sie na jezdżenie:D :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...