Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

zima i po zimie ??


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Nartownicy plci obojga, podzielcie sie wrazeniami jak sie trzymaja wasze trasy w beskidzie i podkarpaciu.

Sudety PL pomalu splywaja niestety.

Wczoraj poszalalem jeszcze w Spindlu i mam nadzieje ze czeskie Karakonosze jeszcze troche wytrzymaja, choc na 1-2 tyg. - pozniej moze byc mala przerwa i Alpy :)

Wazne aby nie padalo, w nocy lekkie przymrozki sie trafiaja, moze jakos pociagnie.

Srodek i wschod Polski wygladal na ciut wieksze opady, wiec jak tam u was ??

Zatroskany zima :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W tym tygodniu jedna wielka DUPA i z popadaniem (poza deszczem) i przymrozeniem. Nawet jak zlapie cos ponizej zera noca to prawdopodobnie za malo aby sztuczny uruchomic.

Na kolejne dni widoki nieciekawe, choc chcialbym sie mylic.

Powiem szczerze, jak sie nie ma Alp pod nosem to dobrze miec czeskie Karkonosze.

Nasze rodzime to przy nich kiszka - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jedna wielka DUPA i z popadaniem (poza deszczem) i przymrozeniem. Nawet jak zlapie cos ponizej zera noca to prawdopodobnie za malo aby sztuczny uruchomic.

Na kolejne dni widoki nieciekawe, choc chcialbym sie mylic.

Powiem szczerze, jak sie nie ma Alp pod nosem to dobrze miec czeskie Karkonosze.

Nasze rodzime to przy nich kiszka - niestety.

Wczoraj dzwonie do kolesia. Mówi w Szklarskiej jestem. Pytam jak warunki narciarskie. Mówi zaje....ście codziennie jazda do oporu (myślę sobie czyżby i w Polsce w końcu dało się normalnie śmigać) ale w Szpindlerowym. W Szklarskiej to my tylko mieszkamy.

Jak tu se w łeb nie strzelić jak wszyscy piniądze zostawiają wszędzie tylko nie w kraju.

Zabiją nas dechami- niedługo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pomorzu ciężko mówić o końcu bo jeszcze dobre początku nie widziałem :mad:. Wydaje mi się że na przełomie stycznia i lutego może zacznie coś prószyć ale to tylko moje naiwne nadzieje :P

A tak szczerze mówiąc po co nam taka biała i ostra zima skoro na co dzień jeździmy samochodami i oczywistym jest że po czarnym jeździ się lepiej a na narty jeśli chcemy porządnie pośmigać jedziemy za granice np. do Austrii gdzie śniegu na razie raczej nie brakuje. Teraz dzięki takiej pogodzie mogę co dziennie jeździć na rowerze i przygotowywać się przed wyjazdami w Alpy. Uważam że są też dobre strony takie słabej zimy chodź mimo wszystko i tak jestem zwolennikiem białego szaleństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonie do kolesia. Mówi w Szklarskiej jestem. Pytam jak warunki narciarskie. Mówi zaje....ście codziennie jazda do oporu (myślę sobie czyżby i w Polsce w końcu dało się normalnie śmigać) ale w Szpindlerowym. W Szklarskiej to my tylko mieszkamy.

Jak tu se w łeb nie strzelić jak wszyscy piniądze zostawiają wszędzie tylko nie w kraju.

Zabiją nas dechami- niedługo.

Pozdrawiam.

Z dzika rozkosza zostawie je w kraju, tylko niech cos zrobia zeby byly zostawione za cos, a nie wyrzucone w bloto !!!

Male mrozki w nocy trzymaja oby do weekendu i bez deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty do wtorku byłem na Wielkiej Raczy. W piątek ok północy w Zwardoniu było +7. Myślałem, że mi termometr w samochodzie padł... Sobota i niedziela na plusie (również w nocy). W nocy z niedzieli na poniedziałek i z poniedziałku na wtorek lekki mróz - w dzień na plusie. Na Dedovce warunki i tak niezłe, jak na taką pogodę. Pojawiły się przecierki, ale na szczęście kamienie nie wystawały. Niestety na Lalikach było gorzej.

Tragedia z taką pogodą :mad: Przecież to środek stycznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juice czekam na te whisky:) lokieć wykonanie śniegu w temp + da sie zrobić ostatanio gdzieś jacek na forum pisal o maszynie w szwajcari co takowy do +25 robi ale nigdy Ci sie śnieg w plusie nei utrzyma bo to jest no z natury nie możliwe:)

O tym, że śnieg w temperaturze dodatniej robić można to wiedziałem. Mnie to chodzi o to żeby jakąś substancje wymyślić coby miała podobne właściwości co śnieg, lecz nie topniała w dodatnich temperaturach. Nobel pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...