Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

zima i po zimie ??


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Wpizdu i wyladaowal.

I caly misterny plan tez wpizdu :mad:

Objechalem dzis 260 km szukajac w Czechach warunkow do jazdy. Znalazem snieg, nawet 0 stopni, moze na szczczycie maly minus, sral nawet ta mgle, ale padalo tak ze nie widzialem sensu niestety.

Poniewaz caly tydzien zapowiadaja podobny w Sudetach, to prawdopodobnie zostaly juz tylko Alpy - albo wschodnio poludniowa RP, o ile u was bedzie lepiej.

No chyba ze jakis cud lutowo-marcowy sie zdazy, ale raczej kiepsko to wyglada.

Takze Bugi raczej nici z Twojej kapieli w wiskaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lepiej już nie trać czasu ani paliwa

może troszkę więcej na paliwo w Alpy wydasz ale za to bezstresowo będziesz sobie nartował.

to przynajmniej pewne

Tak, ale to "dopiero" za miesiac :) takie uwarunkowania zawodowe.

Ale moze jak tu faktycznie bedzie dupa to doloze drugi tydzien w marcu :confused:

Cos mi to zaczyna powaznie chodzic po glowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Schladming się czasem jutro nie wybierz bo ma być więcej ludzi niż na Papierza, auto Ci w Lizen(50 km) każą zostawić

Hej SB, czy to dlatego, ze Glowa Kosciola przyjedzie ogladac PS i bedzie podwojna kumulacja ?? ;)

Za to w Schladming caly metr dobrego sniegu, a na Hintertuxie dosypalo prawie pol metra na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej SB, czy to dlatego, ze Glowa Kosciola przyjedzie ogladac PS i bedzie podwojna kumulacja ?? ;)

Za to w Schladming caly metr dobrego sniegu, a na Hintertuxie dosypalo prawie pol metra na plus :D

Nie to tylo przenośnia, bo PS w Schladming jest zaliczany do jednej z największych imprez tego typu w Austrii, a jak już zeszliśmy na tematy duchowe to w Schaldming pełni swą duszpasterską posługę polski ksiądz.

O grubości warstwy śniegu to nie musisz mnie przekonywać bo maiłem to okazję sprawdzić prawie miesiąc temu, zresztą sam fakt Schladming Tauern w nowy sezon 2007/2008 wystartował jako pierwszy nie locząc ośrodków lodowcowych, to jest w ostatnie dni poździernika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[O grubości warstwy śniegu to nie musisz mnie przekonywać bo maiłem to okazję sprawdzić prawie miesiąc temu, zresztą sam fakt Schladming Tauern w nowy sezon 2007/2008 wystartował jako pierwszy nie locząc ośrodków lodowcowych, to jest w ostatnie dni poździernika!!!

SB, nie przekonuje Ciebie tylko siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu sypie...

ale oczywiscie w ALPACH - pozdrawiam z Kitzbühel - ale w dolinach oczywiscie DESZCZ - o 13 zamkneli prawie wszystkie wyciagi z powodu bardzo silnego wiatru tez i mgla byla - warunki bardzo trudne - niewielu tez bylo chetnych na nartki czasami sam jezdzilem na wyciagu... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiscie w ALPACH - pozdrawiam z Kitzbühel - ale w dolinach oczywiscie DESZCZ - o 13 zamkneli prawie wszystkie wyciagi z powodu bardzo silnego wiatru tez i mgla byla - warunki bardzo trudne - niewielu tez bylo chetnych na nartki czasami sam jezdzilem na wyciagu... pozdrawiam :)

Jadę tam za tydzień! Jak zwykle będzie pięknie :P

A propos ... w górach sypie, w naszych górach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde do pracy JC do pracy

na ISPO do monachjuma

a nie tylko nartowanie w głowie i nartowanie:D

No co juz się zbieram. Kto nie był na ispo to nie wie nawet jak tam sie trzeba nabiegać! To tylko 16 hal, a każda wielkości boiska ... piłkarskiego!

Ale damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to znaczy nabiegać się po targach

czasem z SB musieliśmy ćwiczyć Polagrę w Poznaniu albo RAI w Amsterdamie

a najgorzej jak co któreś stoisko trafia się ekipa z którego ekipą na co dzień przychodzi współpracować i właśnie na targach mają ochotę człowieka ugościć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to znaczy nabiegać się po targach

czasem z SB musieliśmy ćwiczyć Polagrę w Poznaniu albo RAI w Amsterdamie

a najgorzej jak co któreś stoisko trafia się ekipa z którego ekipą na co dzień przychodzi współpracować i właśnie na targach mają ochotę człowieka ugościć

Wtedy wolę być kierowcą;) , tylko potem ci moi pasarzerowie:eek: , a bok auta jak kiedyś wyglądał:eek: .

A tak poawżnie to te 16 hal obgonić to nie zazdroszczę, w Amsterdamie jest jedna ale wielkości 20 boisk:D

Słucham co to za huk u mnie za oknem, patrze a to śnieg spadł 1,3 milimetra, to w Szczyrku na rano może spaść nawet 4,3mm -napiszą że warunki super i trasy przygotowane przez ratraki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę tam za tydzień! Jak zwykle będzie pięknie :P

Może byś JC wybrał się też do Soelden od 9.02? Zależałoby mi na fajnej pogodzie;)

....słucham co to za huk u mnie za oknem, patrze a to śnieg spadł 1,3 milimetra, to w Szczyrku na rano może spaść nawet 4,3mm -napiszą że warunki super i trasy przygotowane przez ratraki

No to oczywiste że tak napiszą! Z czarnego śniegu zrobi się szary! Zresztą w Szczyrku warunki zawsze są "super" oczywiście według GATu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oczywiste że tak napiszą! Z czarnego śniegu zrobi się szary! Zresztą w Szczyrku warunki zawsze są "super" oczywiście według GATu

Miałem napisać że według COSu też, ale nie... COS poprostu leje śikiem prostym na narciarzy i tyle. Mają teraz już nową zabawkę w postaci skoczni która docelowo ma pochłonąc 150 milionów zł to jest mniejwięcej koszt 10 szybkich nowoczesnuch krzeseł, na które ochoczo przyjechali by narciarze z całej Polski i zostawili kasę, ale COS to ma w dupie bo kasiurkę z narciarzy i tak dostanie i to zaocznie nieużerając się z nimi, poprzez budżet państwa, a każdy narciarz do mniejszy lub większy podatnik, więc czy chce czy nie COS w Szczyrku sponsoruje:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...