Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Figo dzwonił....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

To Wam współczuję :D

Lepiej kupcie dobrą flaszkę i podjedzcie do Romka, wypijecie, pośmiejecie się i będzie na pewno lepiej niż na Skrzycznem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na szkrzyczne sie chodzi zobaczyć skansen jak w latach 60 było w alpach:D

ps. Bobek kiedy jeżdziesz na śląsk? jak byś jechał do macierzy to zapraszam na kawe i reszte chłopaków też wszystkich forumowiczów zapraszam

pozdro Barti:D

Bartek przecież rozjeb..ą Ci ten geszeft w drobny mak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Chłopaki na szkrzyczne sie chodzi zobaczyć skansen jak w latach 60 było w alpach:D

ps. Bobek kiedy jeżdziesz na śląsk? jak byś jechał do macierzy to zapraszam na kawe i reszte chłopaków też wszystkich forumowiczów zapraszam

pozdro Barti:D

Dzięki za zaproszenie :) Miło, tylko, że jak przyjadę na Śląsk do rodziców, to może mi pikawa paść, tyle zaproszeń mam ;)

Ale dzięki Rejskajwerku - na pewno skorzystam, a wiem nawet gdzie leżą Pawłowice. Miałem kiedyś do czynienia z Jastrzębiem Zdrój, więc po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to z 1257 mnpm (Skrzyczne)spadliśmy na jakieś pewnie 257mnpm (Pawłowice)

ale jak dla nas to normalne taka różnica wzniesień,nie:p

1000 m deniwelacji i tak z 4000-5000 m długość trasy szerokość średnia 80-100 m jak dla mnie miodzio:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił Figo

Figo dzwonił z Szczyrku jedzie już do domu ale jest mocno wkur.....:mad: zdenerwowany znaczy: został okradziony..... przez COS ale tak się dar:eek: do telefonu że ciężko było zrozumieć o co chodzi: jak przyjedzie do domu to sam napisze.... jak będzie dał redę bo narazie się cały trzęsie:mad::eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo dzwonił z Szczyrku jedzie już do domu ale jest mocno wkur.....:mad: zdenerwowany znaczy: został okradziony..... przez COS ale tak się dar:eek: do telefonu że ciężko było zrozumieć o co chodzi: jak przyjedzie do domu to sam napisze.... jak będzie dał redę bo narazie się cały trzęsie:mad::eek:.

A w apteczce masz nerwosol coby sobie łyknął. Ewentualnie w barku coś mocniejszego. Tak dla spokojności.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodziejskie nasienie COS Szczyrk

piana mi sie dalej z mojej niewyparzonej mordy toczy i toczy

Otóż od niepamiętnych lat wybrałem się na Skrzyczne.Towarzyszył mi Wituś,a SB zdezerterował.Warunki śniegowe kiepskie ale Fisówka dobra i doliny też dobre.Choć na górze ekstrema,wietrznie i mglisto ale od "Grzebienia" do dolin super.

Ogólnie zaliczyliśmy z Witusiem do udanych,bo jak dla nas to jest bardzo blisko.

Humoru nie zepsuła mi nawet moja przefasonowana facjata.Od kilku sezonów nie zaliczyłem takiej gleby.Ryłem nosem śnieg jak dzik za żołędziami.

Wszystko było OK do momentu kiedy oddawaliśmy karnety (25zł kaucja)

i zostało nam po 15punktów na każdej karcie,czyli po 1,5zł.

Dostaliśmy po 25 zeta czekamy na resztę za punkty a pani z okienka mówi,że za punkty COS nie zwraca pieniędzy bo trzeba sobie wyjeździć do końca.

Nie chodzi nam o te 1,5zł ale o zasadę.

Choć 1,5zł x 1000 narciarzy to się robią wymierne pieniądze.

Niestety nie nadaje się dalsza część naszej "rozmowy" z panią z okienka do zacytowania w najmniejszych nawet fragmentach.

Na zarzut,że zostałem źle wychowany odparłem,być może lecz złodziejstwem się brzydzę tak bardzo,że nie potrafię się powstrzymać.

:mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Niestety nie nadaje się dalsza część naszej "rozmowy" z panią z okienka do zacytowania w najmniejszych nawet fragmentach.

Na zarzut,że zostałem źle wychowany .....

no cóż .... znając realia COS i tego w jakim świecie jeszcze funkcjonują ich ośrodki mogę tylko życzyć Ci aby Twoja podobizna nie widniała przed każdą z ich kas w galerii "TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY" ....

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karnety (25zł kaucja)

ja Cie _____ nie pamietam żebym kiedykolwiek tyle dawał kaucji za karnet? może mieliście wersje dla VIPów jakieś pozłacane napisy? złoty łańcuszek czy cóóóóś?

ale fakt dawno w szczyrku nie byłem i już nie pamiętam ze w skansenach to standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Wydawało mi się, że kiedyś już jakiś sąd wyraził swoja opini, że to bezprawie. Wtedy też GAT zaczął oddawać reszte za niewykorzystane punkty.

byłem w szczyrku na Julianach i kaucja 25 zeta jest zwrotna....ale punkty cwaniaczki już dla siebie łykają...no cóż kraj wałów i nic sie nie zmieni:mad: wszędzie rządzą tzw..."działacze"...widać to po biletach na Euro....to DOPIERO WAŁ:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...