Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy juz wiesz gdzie za rok pojedziesz?


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za rok wielkiego wyboru nie mam - siła wyższa mnie ciagnie do Val di Sole (jak od 4 lat), ale żeby sobie urozmaicić troszkę ten pobyt to bede jezdzić z zamknietymi oczami:D

...a na Sylwestra pewnie niestety stanie na Słowacji bo Brat uparty - stanęło na Różemberoku wiec w czerwcu będę zamawiać... Ale nikomu nie polecam tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak opanuje narty i snowbord to bede zbierac kaske zeby jechac na południe do Austrii...ale to pewnie za dwa latka,bo zime 2008 /09 bede szkolic sie w naszych lub słowackich gorach,ale jeszce do konca nie podjałem decyzji gdzie:cool:

za rok:eek: ...chłopie to wieki:o ...ja planuje góra 2 miesiące,wyjatkiem jest wyjazd w wakacje do Afryki...tam sie nic nie zmienia od lat w sensie podogy i temperatur....

P.S...gratuluje precyzji narty i parapet;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak opanuje narty i snowbord to bede zbierac kaske zeby jechac na południe do Austrii...ale to pewnie za dwa latka,bo zime 2008 /09 bede szkolic sie w naszych lub słowackich gorach,ale jeszce do konca nie podjałem decyzji gdzie:cool:

Jak na parapecie sie nauczysz to będziesz sie musiał z tąd wypisać, bo to nie ma parapetów.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok:eek:

Ja to jak wiem gdzie za tydzień to CUD ale takie wyprzedzenie w czasie to raczej się nie zdarza, jedno jest pewne wszystko co po wyżej jednego dnia to się tylko w Alpach może kończyć, a nawet mamy tu takie napady* że jak by 5 os w samochodzie(chodzi o rozbicie kosztów paliwa) to można na Zalzburger Land na jeden dzień "grzać" : wyjazd z okolic BB ok 1 w nocy np. Flachau przed 9 rano, jazda do 16, start z Flachau o 16 i przed północą w domu czyli dość czasu żeby się do 6 rano wyspać:)

*napad- w języku naszych południowych sąsaidów to znaczy pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok:eek:

a nawet mamy tu takie napady* że jak by 5 os w samochodzie(chodzi o rozbicie kosztów paliwa) to można na Zalzburger Land na jeden dzień "grzać" : wyjazd z okolic BB ok 1 w nocy np. Flachau przed 9 rano, jazda do 16, start z Flachau o 16 i przed północą w domu czyli dość czasu żeby się do 6 rano wyspać:)

*napad- w języku naszych południowych sąsaidów to znaczy pomysł

jak bedę po operacji to możemy sie jakoś dogadać zostaną jeszcze 3 miejsca chyba że ktoś ma busika:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne takie napady:) Tylko cza mieć jeszcze ekipe zeby taki napad doszedł do skutku! U mnie taki napad niestety byłby tylko 1 osobowy:( no może jeszcze moja siostra by się dała namówić na takie pozytywne szaleństwo:)

A za rok... W grudniu pewnie Val di Sole na freeski, choć wolałbym już zwiedzić co innego ale pod warunkiem skipasa za free, a w lutym pewnie coś z Austrii:) - to są tylko plany które chciałbym zrealizować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne takie napady:) Tylko cza mieć jeszcze ekipe zeby taki napad doszedł do skutku! U mnie taki napad niestety byłby tylko 1 osobowy:( no może jeszcze moja siostra by się dała namówić na takie pozytywne szaleństwo

No to widzę że mam ten sam problem ostatnio Figo próbował mnie wyciągnąć do Szczyrku:eek: na to ja mu odparłem że jak mamy jechać na narty to wyjazd o 2 w nocy i jedziemy do Gosau no ale właśnie było nas tylko 2 to karkulacja kiepska więc plan legł w gruzach :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk a Gosau Twój pomysł dużo lepszy tylko że wykonanie go w 2 osoby to dodatkowo gdzieś +200zł na osobe. Tak jak piszesz nieciekawa kalkulacja!

No niestety i to za mało przynajmniej moim samochodem: muszę liczyć po 10l/100km:eek: no może jakbym się bardzo postarał to do 8,5 by zszedł ale co to za jazda i ryzyko że zasnę za kierownicą:eek:

A koszy mniej więcej takiego wyjazdu wyglądają tak:

Paliwo winetki ok. 650 zł

karnet na 1 dzieł dla 4 os 140 e czyli ok. 500 zł

Żarcie można zabrać z sobą czyli to się nie liczy bo czy w domu czy pracy jeść trzeba(albo nie trzeba;))

Reasumując 650 + 500 = 1150 / 4 = 290 zł

Niby nie mało ale jak myślicie taki jeden "alpejski" dzień jazdy na nartach to za ile dni jazdy w Białce można by porównać,tylko nie biorąc pod uwagę takiej hipotezy "że jakby ludzi nie było to...." bo to w Białce się nie zdarza już. Ja myślę tak bardzo optymistycznie że jak od rana to za 2 dni ale raczej skłaniał bym się ku tezie że to 3 dni są, a jak popołudniowe nartowanie to 6 - ale trening na nogi fajny zawsze po off piste:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszy mniej więcej takiego wyjazdu wyglądają tak:

Paliwo winetki ok. 650 zł

karnet na 1 dzieł dla 4 os 140 e czyli ok. 500 zł

Żarcie można zabrać z sobą czyli to się nie liczy bo czy w domu czy pracy jeść trzeba(albo nie trzeba;))

Reasumując 650 + 500 = 1150 / 4 = 290 zł

:D

Nie ma to jak szybka kalkulacja:)a prawda jest ze jak chcesz zmniejszyc spalanie musisz przywoicie jechac i to moze znużyć i moze byc NIE FAJNIE:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB nie masz chęci na zrobienie mapki gdzie ile zasuwasz autkiem a gdzie smerfy stoją itp ? :)

Bardzo by się to przydało.

Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i ja za to głowy swojej nie podłożę dodam tylko że jeszcze nigdy za granicą mandatu nie płaciłem(do czasu:D), również jeśli chodzi o krajową jazdę to nie posiadam i nie posiadałem ani jednego punktu karnego co nie znaczy że np. zaraz dzisiaj go nie zarobie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...