Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchomla sie rozbudowuje


wiec4-13

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak:

choć dobrze,że cokolwiek się dzieje i z tego najbardziej należy się cieszyć,tooooo...

to ta konstrukcja nie pachnie nowością (techniczną) bo nowa to ona może i jest

hotrok... marzec jeszcze trwa ....,a obiecywali w marcu uruchomić:rolleyes:(w marcu 2008) żeby nie było

wiem bo sam pytałem;)..... faceta co schody odśnieżał w Wierchomli:D

a co do tej ścianki w tle ostatniej fotki

no może ..."jak ja by był blyszczaty na jedno oko" (jak mówi Kargul)

to ja by tam ściankę widział

ale wierzaj mi wiec4-13 strach ma W I E L K I E OCZY :eek:

jak ją otworzą będziesz na niej wstawał z ziemi i śmiało ruszał dalej w dół

mam tylko jedno pytanie :

dlaczego?

dlaczego na parapecie??????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być reklama to raczej nie wyszło bo ma raczej odwrotne działanie - mnie to nie zachęca do odwiedzenia :D

Po drodze z Wierchomli do krynicy zajechaliśmy tam żeby zabaczyć czy coś robią bo w necie niema żadnych informacji. A co do zachęcania to bardzo dobrze że odstrasza, mam nadzieje że będzie mało ludzi w przyszłym roku

Co do ścianki to wygląda dużo ostrzej niż na tym zdjęciu, (przynajmniej jak dla mnie).

Dlaczego parapet :) hmm..... myśle że to indywidualne podejście, wszyscy w rodzinie zapaleni narciarze to chciałem inaczej.

P.S. ( podobno na parapet leci więcej panienek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ( podobno na parapet leci więcej panienek )

to panienki sie na parapecie ............:P

a nie panienki na parapet lecą

już gdzieś pisałem,że dowcip mam ciężki ......no nie

bo to miało być dowcipne;)

-------------------------------------

foto i kamera spłaszczają obraz to się zgadza

a strach wypiętrza i to też się zgadza

jak otworzą to musisz się tam wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie będzie to wyprzegane krzeselko jak piszesz!. Krzesełko to będzie niewyprzęgane, a czas przejazdu wyniesie prawie 10 minut. Myślę, że właściciele doskonale wiedzieli, że nie zdążą na ten sezon, jedynie mydlili oczy narciarzom, tym samym robiąc sobie reklamę. Należy zauwazyc, ze gorna czesc trasy przy krzesle będzie bardzo płaska, zwlaszcza, ze dolna czesc jest stroma, nie mowiac juz o trasie przy nowym orczyku ktory ma dlugosc prawie 1100 metrow a przewyzszenie wynosi jedyne 110m (10 metrów spadku -przy 100m. długości).

Zapowiada się tam bardzo płaska trasa. Swoją drogą ciekawe, jak beda sobie radzic z utrzymywaniem warunkow na stronie południowej, gdzie slonce bedzie operowalo praktycznie caly dzien.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo, pierwotnie to mieli na Boze Narodzenie otworzyc, potem na ferie, teraz na marzec.

Dobrze bedzie jak zdaza do przyszlego sezonu;)

przecież dawałem te takie emłotokony ;):rolleyes::D

i,że info z "pierwszej ręki"

także czytałem info na stronie Wierchomli jak zachęcali do odwiedzenia ośrodka i skorzystania z nowo powstających tras i wyciągów

więcej

pojechaliśmy to w trzy osobowej komisji obadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie będzie to wyprzegane krzeselko jak piszesz!. Krzesełko to będzie niewyprzęgane, a czas przejazdu wyniesie prawie 10 minut.

Raczej na pewno będzie wyprzęgana co widać po konstrukcji peronu, miejscach na zamontowanie kółeczek prowadzących, i mniejszym niż w klasycznej kolejce kole napędowym. W tym roku w wierchomli postawili nowe tablice informacyjne gdzie nowe wyciągi były opisane na mapce, podając nawet czas wjazdu równy 5,5 minuty. Ciekawostką jest że w cenniku były uwzględnione bilety na szczawnik1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądze niema obowiązku na żadmym forum podawania swoich prawdziwych danych, więc napisałem co mi przyszło na myśl. Jak ktos ma pilna potrzebe ustalenia mojego miejsca zamieszkania to może napisac na priw. Jak sądze troszke nie na temat ta dyskusja.

a co tu ustalać, jak wszyscy wiemy, że przy wyciągu w Wierchomli mieszkasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Jacku . Mało piszę na tym forum ale bardzo dużo czytam (tak po prostu wolę). Ponieważ czytałem i ten wątek a jestem mieszkańcem Jasła od urodzenia (broń Boże sie tego nie wstydzę, a wręcz przeciwnie) pozwolę sobie odpowiedziec - w Jaśle ulicy Klemensiewicza po prostu nie ma. A jeszcze tak a propos do SB (który to chyba był w Jaśle bo wie, że jest tam rafineria) - oprócz totalnych błędów językowych ( ortograficznych), to jeszcze z liczeniem nie tak, oj bardzo nie tak. Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim życzę.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Jacku . Mało piszę na tym forum ale bardzo dużo czytam (tak po prostu wolę). Ponieważ czytałem i ten wątek a jestem mieszkańcem Jasła od urodzenia (broń Boże sie tego nie wstydzę, a wręcz przeciwnie) pozwolę sobie odpowiedziec - w Jaśle ulicy Klemensiewicza po prostu nie ma. A jeszcze tak a propos do SB (który to chyba był w Jaśle bo wie, że jest tam rafineria) - oprócz totalnych błędów językowych ( ortograficznych), to jeszcze z liczeniem nie tak, oj bardzo nie tak. Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim życzę.

oj Fosek może i dużo czytasz ale nie wszystko !!!

Akurat SB w swoim profilu i kilku jeszcze postach pisze o swoim orginalnym stylu ortograficznym. To unikatowe "pisarstwo" i wara od niego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...