Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przesyłki DPD .... ZŁA OPINIA


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy !!

Jutro rano wyjeżdżam do Austrii i oczywiście dziś oprócz problemów:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=44358&posted=1#post44358

spotkała mnie przykrośc ze strony firmy DPD o czym chcę Wam powiedzieć.

Zakupiłem narty u naszego znanego niemca, dla mojej kobiałki.

Niemiec ciut spóźnił się z wysyłką, ale wszystko wskazywało na to, że nartki dojdą. No więc dzwonię wczoraj do DPD w Katowicach i pytam i mówię, że już s ą w Poznaniu więc jutro będą u nich, więc czy mogę odebrać. Odpowiedź: Niech Pan zadzwoni jutro o 8.00.

Dzwonię dzisiaj a Pni mi mówi, że niestety, tak narty są u nich, ale nie wydadzą mi ich, ponieważ zmiana międzynarodowa nie pracuje dzisiaj.

Po długich negocjacjach powiedziałem jej co o tym sądzę i cóż było robić...

Dzięki firmie DPD jedziemy bez nart!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ uuuu to Ci narobili moi rodziciele na stałe współpracują z firmami spedycyjnymi i też mieli przygode z DPD a mianowicie był sobie sklany baner - napis... dokładnie był bo po targach w WWA zapakowali go dość bardzo starannie i wysłali a u nas okazało sie że dotarł tylko roz****** w drobny mak... a no i załatwiania z oddawaniem kasy było dość sporo jednak po długich pertraktacjach doszli do porozumienia i przyznali sie do winy... a teraz nauczeni takimi przypadkami only UPS tutaj nigdy nic sie nie dzieje odpukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu rzeczy sie zdarzaja niestety.

Dość dużo sprowadzam z zagranicy i wiem, że niestety oddziały zagraniczne firm kurierskich nie pracują w sobotę.

To nie jest wina DPD, mam z nimi umowę i na razie są OK, tylko wina Niemca, który wysłał zbyt późno towar.

Każda inna firma kurierska podobnie by się zachowała, bo mają burdel nieziemski.

A że trafiło akurat na tą firmę .....

P.S.

Nie pracuję dla DPD :D, ale wierz mi - mam dość duże rozeznanie na rynku przesyłek kurierskich i DPD naprawdę wypada nieźle, o ile nie na czołowym miejscu.

Cena, jakość usług, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też,:)

a co do firm, zamowilem kapcie (opony) u koleśia na alebazarze, dawał gratis 10l płynu do spryskiwaczy i... odebrałem opony pytam sie o ten płyn a koleś co mi wydawał mowi eee panie żadnego płynu nie było...to sie wkurwi** pojechalem do siedziby i co? jakos dziwnym trafem sie znalazł w samochodzie tego kolesia (cały nierozpakowany) co mi dostarczał gumy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem UPS połączyło sie ze Stolicą i ja byłem zadowolony z ich usługi. W ciągu 24h przywieźli mi wielkie pudło ważyło dobrych parę kilo. Paka szła ok. 400 km i za wszystko wzięli 70 zł to chyba nie najgorzej.

Pewnie , kazdy ma swoje doświadczenia - UPS " zgubiło " po drodze z Wawy do Gdańska 2 pary moich nart :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doswiadczylem, to GLS jest najgorszy.

Nie dowiozl na czas kiedys 3 par nart dla zawodnikow i bylo ostro, ale przepraszali, bo zagrozilismy sadem.

Jeszcze dobry jest DHL i UPS, ale niestety sa drodzy.

Ja korzystam z DPD i na razie nie mam zgrzytow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co doswiadczylem, to GLS jest najgorszy.

Nie dowiozl na czas kiedys 3 par nart dla zawodnikow i bylo ostro, ale przepraszali, bo zagrozilismy sadem.

Jeszcze dobry jest DHL i UPS, ale niestety sa drodzy.

Ja korzystam z DPD i na razie nie mam zgrzytow.

A co to znaczy DHL?

Dokąd H... Lecisz

A on odpowiada Lecę H... Daleko.

Wiem, że z błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja firma wspołpracuje z DPD i powiem tak razy wysałem opony dla przedstawicieli zeby zmienili na zimowki-kompletow było ponad 100 po 4szt,a zginelo 20kompletow a co najgorsze były ubezpieczone a zeby odzyskac kase za nie formalonosci jakby kogos zabili...proces trwa juz od grudnia i nie widac konca...zabic to za mało

ALE CZY JEST LEPSZY KURIER JAKIS nie wydaje mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :)

chyba tu chodzi o to że coś nie doszło na czas i Gregre ma wolne ;)

Dokładnie tak.:)

Przesyłka z softem opuściła punkt tranzytowy w Niemczech w sobotę rano, więc się bałem że dotrze do klienta koło południa. Na szczęście dla mnie polski oddział przyjął ją dopiero w poniedziałek rano a już koło południa klient dzwonił żeby się brać do roboty.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość bobic

Ja z DPD mam niespodzianki średnio raz na miesiąc, ale od razu reklamuję i mam dostawę za symboliczną złotówkę.

Ale tak jak mówiłem, DPD to i tak dobra firma, a że czasem trzeba granat wrzucic w mrowisko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio gościu wysłał drzwi do Hondy firmą Dokąd H... Lecisz.

Co prawda dotarła do mnie na drugi dzień w środę, ale mnie w domku nie było. Zostawili awizo, ładnie pięknie wszystko na stronie internetowej gdzie moja przesyłka i tak dalej. Zgadnijcie kiedy do mnie powtórnie dotarła pomimo moich telefonicznych interwencji. We wtorek następnego tygodnia. A te moje interwencje to oni mieli bardzo głęboko w poważaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z DPD mam niespodzianki średnio raz na miesiąc, ale od razu reklamuję i mam dostawę za symboliczną złotówkę.

Ale tak jak mówiłem, DPD to i tak dobra firma, a że czasem trzeba granat wrzucic w mrowisko ...

Sprobuj ta strone:http://www.dpd.net/index.php?id=43985

wpisujesz nr przesylki /Packetscheinnummer/

i podaja, gdzie sie aktualnie znajduje.

przecwicz to na starym bedzie jeszcze aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Tak, tracking sprawdzam w kazdej firmie kurierskiej.

Ale to nie zalezy od tego - po prostu niekiedy albo nie chce im sie szukac adresu, albo cos innego i nie dostarczaja przesylki na drugi dzien.

W umowie mam zapis, ze jesli z jakis przyczyn nie wywiaza sie z umowy, place za tranport symboliczna zlotowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj ta strone:http://www.dpd.net/index.php?id=43985

wpisujesz nr przesylki /Packetscheinnummer/

i podaja, gdzie sie aktualnie znajduje.

przecwicz to na starym bedzie jeszcze aktualne

http://masterlink.pl/start.asp

po prawej trzy linie sa gdzie mozna cos wpisac-wpisujesz w trzecia od góry i masz podane gdzie jest lub kto odebrał o jakiej godzinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...