Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kibice piłki nożnej


Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z piłką nożną,czy nie można dopingować wyłącznie swoich klubów.To refleksja przy oglądaniu finału Pucharu Polski,przecież Legia znowu może pogrzebać szanse na grę w pucharach jak w zeszłym roku.Czy jest jeszcze jakiś sport,który ma takich agresywnych kibiców jak piłka nożna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna to na tym forum bardzo wrażliwy temat :-)

ATIK jak zauważyłeś większość tutaj jest przeciw pilce:P

osobiście oglądam i kibicuje, a co do kibiców, bedzie za niedługo fajna ustawa stadionowa tak jak w angli i będzie wkoncu porządek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Kibicuję od zawsze i poza dwoma przypadkami, nigdy nie uczestniczyłem w jakiejś zadymie.

O to gorzej jak nasza władza bo jeden pije a drugi ćpał ale nie obie rzeczy na raz, a Ty 2 razy:eek: ale to prawie jak nigdy:D, a prawie czyni wielką różnicę...

Mysiauek Ty w zadymie :D, wiesz dlaczego rżę ze śmiechu??: bo miałem okazję Cię poznać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Piłka nożna to przekręty, korupcja, rasizm,chuligaństwo, a my się tutaj takimi rzeczami brzydzimy, więc jest to temat zakazany!

muszę Ci Sławku przyznać rację...mimo że uwielbiam ten sport,to w naszym kraju nic nie dzieje sie w sporcie dla sportu...wszędzie to interesy biorą górę...a sport jest dla tzw.kibiców....aż stach pomysleć co nasi kibole zaprezentują na EURO 2012...WSTYD I HAŃBA!!!!....kibice Legii,Arki,Sląska to najwieksi huligani Europy...a przecież tak łatwo wszepić pod skórę chip i po bólu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat piłka nożna nigdy specjalnie nie podniecała, ale znam (właściwie, niestety, znałam) takich ludzi, którzy się nią pasjonowali, że aż trudno w to uwierzyć... Najlepszy z ludzi, pan po 80-ce, wspaniały profesor fizyki teoretycznej, był zapalonym kibicem, zwykle, kiedy do niego dzwoniłam, właśnie oglądał mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....aż stach pomysleć co nasi kibole zaprezentują na EURO 2012...WSTYD I HAŃBA!!!!....

No jezeli chodzi o ostatnie mistrzostwa swiata made in Germany to nie mielismy sie czego wstydzic jezeli chodzi o kibicow.

Oby mistrzostwa Europy wypadly podobnie i "tylko" ekscesy rynku lokalnego (RP) byly ewenementem - z nadzieja J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee...tam u Nas piłka nozna istnieje ale podwórkowa,bo ligami rzadza łapowki, korupcjaa, co to za mecze ktore sa ustawione...Raz w zyciu byłem na meczu Lech-Legia i powiem tak-na plecach siniak od pałki policyjnej miałem bardzo długo i tez to mnie zraziło do chodzenia na mecze ale czasem popatrze w TV i to mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to gorzej jak nasza władza bo jeden pije a drugi ćpał ale nie obie rzeczy na raz, a Ty 2 razy ale to prawie jak nigdy, a prawie czyni wielką różnicę...

Mysiauek Ty w zadymie :D, wiesz dlaczego rżę ze śmiechu??: bo miałem okazję Cię poznać:D

No ja w przeciwieństwie do władzy niczego się nie wypieram.

A było to tak:

1) kibice Rakowa gonili nas na dworzec

2) buraki z Chorzowa chcieli wejśc na nasz sektor.

Ech stare dobre czasy zanim zostało się krawaciarzem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

Oby mistrzostwa Europy wypadly podobnie i "tylko" ekscesy rynku lokalnego (RP) byly ewenementem - z nadzieja J.

i oby Soczek Twoja puenta sie sprawdziła:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że kibicowanie naszej reprezentacji na stadionach w Austrii bedzie na najwyzszym poziomie - tak jak w Niemczech na MŚ . Tzw krajowi kibole raczej nie zaszczycą swą obecnością "kraju ośmiu lodowców" - nie bedzie więc ligowej młócki na stadionach w Austrii . Oby tylko nasi piłkarze nas pozytywnie zaskoczyli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszych "prawdziwych" kibiców (tych do bitki) tam nie bedzie :D zaa daleko za drogo za mało tam łysych osiłków chętnych do bójek no wsumie to tam wogole bedzie mało polskich kibiców będą sami granatowomarynarkowi z PZPN bo to oni są władni z tymi bilecikami ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to będą wszyscy z rodzin i układów PZPN to wiadomo bo oni sami w świetle jupiterów się tego nie wstydzili,może jedyna pociecha że na stadionach nie zrobią zadym(chociaż nie wiadomo).Najgorsze w tym wszystkim jest to że bilety w niektórych firmach sponsorskich i niektórych urzędach były rozdawane-ten co chciał to miał(jak na Cyrk Zaleski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska piłka jest CHORA

nie oglądam jej ( czasem tylko jakieś europejskie puchary - ale tu juz , na szczęscie , bardzo szybko nie ma naszych żałosnych klubików m.in dzięki naszym super kibolom) , nie podniecam się nią, mam ją głęboko w du.... razem z całym zafajdanym pzpn-em.A jak już widzę w telewizorze Michała L . to już sam nie wiem czy śmiać się , czy płakać , że gośc jest dalej na wolności i cały czas udaje głupiego , że nic nigdy nie widział na temat korupcji w naszej piłce--ŻENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska piłka jest CHORA

nie oglądam jej ( czasem tylko jakieś europejskie puchary - ale tu juz , na szczęscie , bardzo szybko nie ma naszych żałosnych klubików m.in dzięki naszym super kibolom) , nie podniecam się nią, mam ją głęboko w du.... razem z całym zafajdanym pzpn-em.A jak już widzę w telewizorze Michała L . to już sam nie wiem czy śmiać się , czy płakać , że gośc jest dalej na wolności i cały czas udaje głupiego , że nic nigdy nie widział na temat korupcji w naszej piłce--ŻENADA.

Dokładnie mam takie same zdanie. A swoja drogą Listek musi mieć gdzieś na samej górze zarąbiste plechy bo innego już by dawno zdjęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak byście sie dostali miedzy wrony to byscie krakali jak one:D

a czemu nie jakas kasa za mecz:Dw końcu swiatem żądzi pięniądz.

ps.czałe szczęście że nie jestem fanatykiem piłki noznej i mam ten sport w du.ie i wszystkich tych związkowców i pseudo kobiców też

dlaczego nie może byc tak jak na żuzlu przychodza rodziny z dziecmi babcie dziadkowie i tam sie nikt nie leje, moje odczucie jest takie że jak na boisku sie nic nie dzieje to sie leją a co może sie dziać w polskiej lidze?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w piłce jest po prostu za dużo pieniędzy. Powiedzmy sobie szczerze jak na polskie warunki to w I lidze zarabiają krocie, a w II lidze także całkiem nieźle. Roczny budżet nawet II ligowej drużyny piłkarskiej wystarczyłby na kilka sekcji typu siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy itp., nie mówiąc o narciarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...