Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
Maria

Odliczanie

Recommended Posts

Sezon 2006/07 zaczęłam 12 listopada. 2007/08 podobnie, dokładnie nie pamiętam, ale chyba 9 albo 10. No to zaczynam odliczanie na 2008/09. Jeszcze tylko 4 miechy! :D A klimat się ochładza, może mniej?

Edited by Maria
Nadmiar optymizmu spowodowany upałem

7-11 listopad Soelden. Hucu kiedyś pisał, że do listopada nie cztery a dwa miechy zostały i poparł to konkretnymi argumentami.:D

A ja to trochę z odwrotnej strony liczę: ostatni raz byłem na nartach 17 kwietnia, czyli 3 miesiące temu, więc karkuluję że jeszcze tyle samo i już..., ale kiedy to decyzję podejmę góra 3 dni na przód:)

ja odliczam tez juz powoli i powoli zaczynam tez odliczac kasiore na wyjazd ale nie wiem czy uda mi sie to

Ja nie odliczam kasiory po prostu na narty ma być. Jak nie będzie to pożyczę a i tak pojadę.:D

Ja nie odliczam kasiory po prostu na narty ma być. Jak nie będzie to pożyczę a i tak pojadę.:D

No to podobnie myślimy;)

A mi do grudnia zostały 3 miechy: lipca nie licze, 1 miesiąc - sierpień, wrzesnia nie licze bo tam ruszam na wyjazd letni i w pracy we wrzesniu bede przez 6 dni:), 2 miesiąc październik, 3 miesiac to juz listopad - na upartego też można nie liczyć bo to już prawie jak wyjazd:D

no jak sie nie uda uzbierac tez pozycze,no chyba ze bede musiał juz kupic mieszkanie nakredyt,bo chwilowo nie mam własnego M:(

...a ja jeszcze tylko tydzień w pracy i jade na calutkie 2 tyg na Mazury!!! :D:D:D

Uważaj tam na kopruchy:rolleyes:.

7-11 listopad Soelden. Hucu kiedyś pisał, że do listopada nie cztery a dwa miechy zostały i poparł to konkretnymi argumentami.:D

A mi do grudnia zostały 3 miechy: lipca nie licze, 1 miesiąc - sierpień, wrzesnia nie licze bo tam ruszam na wyjazd letni i w pracy we wrzesniu bede przez 6 dni, 2 miesiąc październik, 3 miesiac to juz listopad - na upartego też można nie liczyć bo to już prawie jak wyjazd

Bardzo słusznie, zawsze to mniej.

Ja nie odliczam kasiory po prostu na narty ma być. Jak nie będzie to pożyczę a i tak pojadę.

Też tak myślę. Warto by może mieć co zdefraudować...:D

hehehe, dzięki chłopaki:) a ja myślałam że każdy wie co to są kopruchy i dlatego napisałam priva do Figo zeby mi wytłumaczył żeby kichy na forum nie było:D:D:D

Komary?? ...a ja myślę że to jest coś z innej beczki - nie wiem czemu... To chyba byłoby zbyt proste dla Figo zeby pisać o tak banalnych sprawach jak komary:D

Zaczynamy konkurs:

Ja stawiam na komary.

Eee no ale to by napisał "komary".

A kopruch to po jakiemu to by było? ;)

Ja akurat na Mazurach chodzę ubrana w tym miejscu:D:D:D:D:D

Przez lekkie ciuchy tez potrafi upier....ć. W las to zamiast perfum Autan i to obficie na całe ciało i po sprawie. Najlepszy środek sprawdzone przez kolegów leśników.

Eee no ale to by napisał "komary".

A kopruch to po jakiemu to by było? ;)

No wiadomo mysiauek je z altreichu to po naszymu ni rozumi:D

No wiadomo mysiauek je z altreichu to po naszymu ni rozumi:D

No cóż, wybaczam Wam :)

Nie każdy ma takie mozliwości jak My - ale topic o tym już gdzieś był :)

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...